Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z multi:

 

próbowałem dziś odpalić po raz pierwszy tryb mutli ale w momencie wchodzenia w menu "graj online" (czy coś takiego) wyświetla się okienko informujące, że trwa łączenie z serwerem gry, wyszukiwanie listy gier i update profilu, no i na tym się kończy. Okienko nie znika choćbym czekał nie wiem ile. Czy miał ktoś podobnie czy po prostu tak się zdarza? Próbowałem się łączyć wiele razy w ciągu kilku godzin.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy celownik holograficzny rozni sie czyms od laserowego poza stylistyka kropki i obudowy? No i czy u Was tez tak szumi w headsecie? Mam zywkly hs logitecha na kablu i ledwo co rozumiem co do mnie mowia a w wiekszosci przypadkow slysze mamrot i szum. W innych grach lub poza rozgrywka w mw hs sprawuje sie lepiej.

 

 

Holograficzny jest bardziej precyzyjny, poniewaz centralna kropka jest mniejsza niz w Red Dot. Dzieki temu zaslania mniej obrazu, a bez kolka wokolo bylaby prawie niewidoczna. Przydatny na duze odleglosci, kiedy glowa przeciwnika jest wielkosci Red Dota :)

Odnośnik do komentarza

ok, wlasnie zakonczylem swoje pierwsze 4 h gry w MW2. Glownie silniel, ale obowiazkowo odpalilem multi ze wzgledu na to ze przede wszystkim dla tego kupilem gre. Nie nastawialem sie jakos specjalniena tą gre bo juz zdazylem sie naczytac opinni mieszanych na jej temat. Powiedzialbym ze nastawienie mialem nawet nieco sceptyczne.

Otóż moje wrazenia sa następujące: Z wiadomych względów singiel to wlasciwie dodatek do tej gry, jesli ktos twierdzi ze rozgrywka to jak znakomity film akcji... to gust dostał chyba do zestawu HappyMeal w McDonaldsie, no ale o gustach sie nie dyskutuje.. Ambitnie wlaczylem sobie veterana bo ponoć latwiejszy niz w 1 wiec co mi tam. So.. re misje jakieś krótkie, to 1sze spostrzeżenie... 2gie to takie ze moze i pozbyto sie "chechkpointów" po ktorych przeciwnicy przestali wybiegać, ale za to jest ich wiecej niż idiotów na naszej klasie, zwlaszcza w Brazylii, wiem ze slumsy Rio są gęsto zaludnione ale chyba połowa populacji na nas wylatuje. W dodatku chaos, z kazdej strony ktos wybiega, komunikaty radiowe ktoych ni (pipi)a w tym syfie zrozumieć, ale to bez wiekszego znaczenie bo to i tak nieskomplikowane parcie do przodu. No ale cóż taka gra, ma byc duzo i głośno. Fajnie prezentowała sie misja na lotnisku, ale uśmiechnąłem sie tylko pod nosem, nie wiedzialem wczesniej ze to akcja w Rosji..tiaaa przecież nikt by nie chciał postrzelać do amerykanów..w życiu , no jak... a Rusek - twój wróg :) Bez zbednych farmazonów, przeraża mnie ta fabuła, przerwalem gre w momencie inwazji Rosji na stany.. ja pier.. serio, taki kiczowaty film chyba by nawet w hollywood nie przeszedł. Whatever. God bless idiots.

Mutli tylko "liznąłem". NIe jest źle, bo plan obrałem takie ze sprawdzam multi i decyduje czy za 2 dni gra idzie 4 sale czy zostawiam i cioram online. Tu jest lepiej [ lepiej w porownaniu do singla, ale nie lepiej nie w MW1]. Ale z pewnością jeszcze musze to dokladniej obadać. 1 tryb HC dostepny na starcie??!! co to krwa ma byc, czyli co, trzeba sie przemeczyc iles meczy zeby moc zagrac hc tdm?? :down: W tym miejsu mam pytanie do szanownych graczy obeznanych juz odbrze z MW2, czy jest mozliwosc wyboru strony konfliktu w multi?? no błagam, powiedzcie ze mozna zawsze grac jako "opozycja"! Na pc zawsze mialem taką zasade ze wyżywałem sie na usmc/sas'ie a jesli tutaj przydzielenie do teamu jest wynikiem loterii to to traci dla mnie wiekszość... "uroku" :mellow:

 

ps. Wygląd menusów to chyba jakis żart. A instrukcji w wersji PL to juz nie żart, to kpina, no ale to mniej istotne.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Takie pytanko z dupy strony: ma ktoś jakiś sposób na przedostatnia misję spec- ops na weteranie? W Echo oczywiście. To ta gdzie trzeba zabić 10 kolosów za pomoca min, c4, granatników i rpg. Za uja nie wiem jak do tego podejść. Szczególnie jak wyskakuje już dwóch na raz.

Rzucasz mu flash, granatnik, flash, granatnik, wracasz sie do skrzynki po flashe, i znow tak samo robisz. Potem licz sie ze bedzie ich 3 na mapce ;)

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko z dupy strony: ma ktoś jakiś sposób na przedostatnia misję spec- ops na weteranie? W Echo oczywiście. To ta gdzie trzeba zabić 10 kolosów za pomoca min, c4, granatników i rpg. Za uja nie wiem jak do tego podejść. Szczególnie jak wyskakuje już dwóch na raz.

 

My zaliczyliśmy w ten sposób. W sumie to nie glitch tylko dobra miejscówka.

Odnośnik do komentarza

Ostatnią misję zrobiłem tak, jeden bierze Snajpere Barret cal 50, drugi shotguna Jackhammera, udajemy się na sam koniec, po drodze pada 3-4 kolosów. Następnie minujemy dojście do nas, tam gdzie uwalniało się ostatnich zakładników. Kiedy zbliża się kolos i wpieprzy się na mine walimy ze snajpery i tak w kółko, kiedy trzeba ją przeładować, drugi koleś z shotgunem ustawia się tuż przy wejściu na ostatni plac i wali cały magazynek. Od czasu do czasu można walnąć granatami, nieraz trzeba wyjść na przynęte. Jak trzeba pomóc Jakim to wal na PSN.

 

Edit Teraz wyczytałem, że chodzi o inną misje :sweat:

Odnośnik do komentarza

Arkady ostatnią też zrobiłem;] Trochę innym sposobem ale tę mam zaliczoną. Ta przedostatnia mi się we znaki dawała ale widze że słupek ma niezły sposób. Z tym mykiem że kolos się klinuje przy leżącym partnerze to też już obczaiłem i próbowałem wykorzystać. Ale ten pokoik jest dobry do tego.

 

Edit: No;]

Odnośnik do komentarza

Ostatnia misja z 15 kolosami jest banalna jak sie znajdzie miejscówke,ani razu mnie z kumplem nie trafili.Ja wziełem barette a on tą drugą potężną snajperke,najpierw załatwiłem tego na poczatku,później schowaliśmy się za skrzynką z amunicją,zaraz jak sie wychodzi po schodach na początku levelu,przed nami długa prosta,za której nadchodzą kolosy,troche to trwa ale nie mają szans.

Odnośnik do komentarza

Siema.

Panowie, wiadomo już że jest nowy soft do MW2. Kto mi powie co on daje? Ja u siebie zauważyłem że szybciej wyszukuje mecze i tak samo szybciej wgrywa mi się mapa. A co Wy zauważyliście? I jeszcze jedno pytanie: odpalam konsolę, chcę otworzyć swój profil i wyskakuje mi "wystapił błąd 80022A07". Kto wie co jest nie tak?

Edytowane przez przem1907
Odnośnik do komentarza

Siema.

Panowie, wiadomo już że jest nowy soft do MW2. Kto mi powie co on daje? Ja u siebie zauważyłem że szybciej wyszukuje mecze i tak samo szybciej wgrywa mi się mapa. A co Wy zauważyliście? I jeszcze jedno pytanie: odpalam konsolę, chcę otworzyć swój profil i wyskakuje mi "wystapił błąd 80022A07". Kto wie co jest nie tak?

ten błąd dotyczy synchronizacji pucharów...A nowy patch naprawia to co napisałeś

Odnośnik do komentarza

Apropo Atowówki.. gralem teraz jeszcze godzinkę - trafiłem na 4 zrzuty atomówki..troche czesto,

 

 

nice. ja mam na liczniku chyba 6 dni juz i tez trafilem na 4 zrzuty atomowki

hmm troche to dziwne ja gram ponad tydzien, nabilem 40 level a atomowki ani jednej jeszcze nie ujrzalem?

 

a wracajac do headseta, czy ten oficjalny sony spisuje sie dobrze? bo chce kupic jakis bezprzewodowy i ten sony sprawia lepsze wizualne wrazenie niz ten z madcatz specjalny do mw. Ktos potwierdzi?

Odnośnik do komentarza

nice. ja mam na liczniku chyba 6 dni juz i tez trafilem na 4 zrzuty atomowki

hmm troche to dziwne ja gram ponad tydzien, nabilem 40 level a atomowki ani jednej jeszcze nie ujrzalem?

ja mialem na mysli 6 dni playtime. jeszcze je zobaczysz. wiekszosc ludzi wykorzystuje ten sposob i jak maja farta to po pierwszym killstreaku samo sie wbija

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...