Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pograsz wiecej niz 3 dni bo nie wiem ile to jest od jakiegos czasu zmienisz zdanie.

Ja niestety gram jakoś od 2 grudnia po kilka godzin dziennie i mi się nie znudziła. Gram na PC, a czytając wasze opinie nie wyobrażam sobie nawet jak skopana musi być wersja konsolowa.

Jest dokladnie taka sama jak na PC czyli GOWNIANA

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że koledzy krytykanci grę widzieli tylko na youtube. A i naczytali się opiniotwórczych wypowiedzi na forum kolegów z pierwszego zdania. :)

 

Ciekawe ilu z powyższych 4 postów grę ma.

Ja mam...gra jest Gowniana (w multi)

Coop i singiel dają radę

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że koledzy krytykanci grę widzieli tylko na youtube. A i naczytali się opiniotwórczych wypowiedzi na forum kolegów z pierwszego zdania. :)

 

Ciekawe ilu z powyższych 4 postów grę ma.

Ja mam...gra jest Gowniana (w multi)

Coop i singiel dają radę

 

To co w końcu jest gówniane, bo "spece" twierdzą, że jest odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że koledzy krytykanci grę widzieli tylko na youtube. A i naczytali się opiniotwórczych wypowiedzi na forum kolegów z pierwszego zdania. :)

 

Ciekawe ilu z powyższych 4 postów grę ma.

Ja mam...gra jest Gowniana (w multi)

Coop i singiel dają radę

 

To co w końcu jest gówniane, bo "spece" twierdzą, że jest odwrotnie :)

w dzisiejszych czasach kupując fps'a, kupuje się go z myślą o multi( w 99%)...a w mw2 nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań..

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, ale 150 tys ludzi cały czas na serwerach o czymś świadczy chyba... Gram od dnia premiery praktycznie każdego dnia po kilka godzin i dla mnie zaje bista giera w multi. masa chłopaków z którymi gramy uważa tak samo. Singiel słaby , ale Jedynie w odniesieniu do oryginału.ludziska, czego Wy oczekujecie ? Że kałasznikow będzie wystawal z ekranu i da się spust wcisnąć kłykciem ?;) w takim razie szanownych panów zapraszam do Afganistanu ...

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, ale 150 tys ludzi cały czas na serwerach o czymś świadczy chyba... Gram od dnia premiery praktycznie każdego dnia po kilka godzin i dla mnie zaje bista giera w multi. masa chłopaków z którymi gramy uważa tak samo. Singiel słaby , ale Jedynie w odniesieniu do oryginału.ludziska, czego Wy oczekujecie ? Że kałasznikow będzie wystawal z ekranu i da się spust wcisnąć kłykciem ?;) w takim razie szanownych panów zapraszam do Afganistanu ...

 

a widzisz, wlanie ja oczekuje ze kalasznikow NIE bedzie wystawal z ekranu, ze nie bedzie czuć zapachu napalmu o poranku i ze tynk z sufitu nie odpadnie jak przeleci harierr! Wole zeby zamiast kupy kupowatych bajerów, filtrów, błyskotek beyła miodna, porządna, w miare realistyczna/taktyczna strzelanka, tego sobie życze(oczekuje) od gier z tej kategorii. Dlatego nie podziele entuzjazmu rozgrywki gdzie koles wyskakuje z dwoma obrzynami w łapach po czym przeładowuje je jak Antonio Banderas i wesoła leci dalej w poszukiwaniu fragów. 150 tys ludzi na serverach o czym swiadczy? ze gra odniosla duzy komercyjny sukces. A co to ma do "jakości"? Jednym sie podoba innym nie, moze przyjsc i 300tys ludzi na koncert Feela a dla mnie to i tak nie bedzie fajna muzyka.

Od czasu dorawiana bety BC2 [od nie dawna] stałem sie entuzjastą tej pozycji w co troche powątpiewałem. Wczoraj ponadto dowiedzialem sie ze w grze najprawdopodobniej bedzie tryb analogiczny do HC w MW i w tym momencie nie mam pytań. Nie chce tu wszczynać dyskuji BC vs MW, zainteresowanych tą 1szą zapraszam do stosownego tematu. A jak padnie beta to pewnie wróce do na chwile do MW2.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że koledzy krytykanci grę widzieli tylko na youtube. A i naczytali się opiniotwórczych wypowiedzi na forum kolegów z pierwszego zdania. :)

 

Ciekawe ilu z powyższych 4 postów grę ma.

Prosie

dupy.th.jpg

 

Hehe dobre :) ja nie robie zdjęc bo mi się niechce - proste

A TY redundantor to skąd się urwałes z takimi tekstami ?? Ja jak i kilka osób wyżej należymy lub należelismy do czołówki Polskich klanów w COD4 (i K2) wiec wiemy co nieco o tej grze i o graniu w CODa. Jeszcze raz gra nie jest zła ale o gorsza od MW1... to samo się stało co z Resistance2... jedynka duży sukces no to przekombinowali z dwójką.

 

Jeśli chodzi o wersje na PC to bym zaryzykował i napisał że jest jeszcze gorsza :) bo prawie we wszystkie gry FPS na PC. nie ważne jaki maja charakter (taktyczny czy walka bezpośrednia) gracze grają w stylu UT i Quakea - skaczą, salta robią :) piruety itd. itp. :) a wiadomo na konsoli jest to

troszke utrudnione chociaż piruet w powietrzu jest popularny.

 

Aha, te 150tys graczy online przy 5 milionach czy więcej to mało ale i tak jeśli Ktoś (5milionów ktosiów) jednak zakupił tą grę to przecież w nią gra bo nie jest aż tak odpychająca... jeszcze. Ciekawe ile osób gra online w COD4MW1.... dam wracam przynajmniej zarobaczyć i powspominać jak to było :P

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile osób gra online w COD4MW1.... dam wracam przynajmniej zarobaczyć i powspominać jak to było :P

 

Ale ja wcale nie zabieram Wam prawa do bycia świetnymi w MW1 i KZ2. Problem z tym, że takie same argumenty słyszę już po raz drugi.

 

Jak wyszło COD5 WaW to słyszałem jaki to gówniany mod do MW1 itp. Gra jednak była niezła i dużo osób w nią grało i gra. Beton jednak uznał, że jest do dupy zanim się pojawiła i zdania nie zmienił. Wszędzie powtarzał tylko idiotyczne argumenty przeczytane w postach od innego betonu.

 

To samo jest tutaj. Wszystkie posty na temat tego jakie to (pipi) pojawiły się już w momencie, gdy na yt puszczono pierwsze zajawki. Potem jakoś ta krytyka pozostała taka sama. Koledze wyżej wierzę, ma prawo do innej oceny gry, ale jest wyjątkiem. Jak w innym miejscu zapytałem się jednego z najgłośniej krzyczących krytyków MW2 o to czy chociaż próbował z kolegami (też chwalił się co to nie on) zagrać - napisał mi, że on i koledzy w takie szity nie grają.

 

Ja grałem zarówno w MW1, COD5 i teraz w MW2. Jakby mnie ktoś teraz spytał co kupić bo niczego jeszcze nie widział - napisałbym, że jak go kręci IIWŚ to COD5, a jak nowoczesność to MW2. Tej grze nic nie brakuje w stosunku to MW1, W niczym nie jest gorsza. To że nie jest 1000% lepsza to jest inna bajka. Nie jest natomiast gorsza. Wiadomo, jak komuś wystarcza MW1, ma fajny klan, mapy zna na wylot i może grać z zamkniętymi oczami to jak włączy MW2 to się może przeliczyć.

 

Wtedy pisze o kamperach itp. Jego prawo, ale jakoś tak jest, że Polacy w pierwszej chwili wszystko skrytykują bo obciach, żeby się podobało. Trudno. To jest dokładnie tak samo jak z Vistą, XP i Windą 7. Najgłośniej krzyczą ci co nawet na oczy tego nie widzieli.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Od dłuższego czasu gram na 70 lvlu i jakoś nie miałem ochoty na prestige mode. Czy jakbym teraz go aktywował to zaczynał bym znowu od 1, czy doświadczenie jakie zdobyłem przez ten czas dałoby większy level?

 

 

Tak, od 1 lvl. Resetuja sie wszystkie bronie, atuty, wyposazenie. Takze wyzwania dla powyzszych. Po odpaleniu prestizu dochadza 2 dodatkowe wyzwania dla kazdej broni, ktore si enie resetuja po kolejnych prestizach (czyli np. zrobienie mastera ze SCAR - 2500 killow bedzie nam podliczac do ostatneigo prestizu lacznie ).

 

Zostaja Titles i Emblems, te sie nei resetuja. I niektore wyzwania ktore juz zrobiles, beda na szaro (nie bedzie mozna ich ponownie zaliczyc ).

 

+1 ( max +5) klas kusi zeby wbic ten ostatni prestiz ;)

 

 

 

Mial juz ktos taki przypadek? A mianowicie chodzi o to...Zrobilem se 4 killsy i poprosilem o pakiet pomocy i spadla mi skrzynka z kolejnym zrzutem tylko tym za 8 kilsow

 

nie, xD. tej paczki leci chyba wszytsko poza nuke'm.

 

A co do wypowiedzi wczesniejszych na temat MW a MW2 to zdecydowanie bardziej pro byl MW. MW2 nastawiony jest na casuali i tych w postaci kamperow z tubami, akimbo ranger/model mamy na mapach (niestety..)

Odnośnik do komentarza

Mial juz ktos taki przypadek? A mianowicie chodzi o to...Zrobilem se 4 killsy i poprosilem o pakiet pomocy i spadla mi skrzynka z kolejnym zrzutem tylko tym za 8 kilsow

 

nie, xD. tej paczki leci chyba wszytsko poza nuke'm.

 

A co do wypowiedzi wczesniejszych na temat MW a MW2 to zdecydowanie bardziej pro byl MW. MW2 nastawiony jest na casuali i tych w postaci kamperow z tubami, akimbo ranger/model mamy na mapach (niestety..)

Jak do tej pory zdarzyło mi się dostać 2x AC130 i raz impuls.

Przez tych kamperów wróciłem do U2. Poza tym U2 nie zarzyna lasera w czasie grania online(gówniany system "strimowania tektur" = IW fail).

Odnośnik do komentarza

Mial juz ktos taki przypadek? A mianowicie chodzi o to...Zrobilem se 4 killsy i poprosilem o pakiet pomocy i spadla mi skrzynka z kolejnym zrzutem tylko tym za 8 kilsow

 

nie, xD. tej paczki leci chyba wszytsko poza nuke'm.

 

A co do wypowiedzi wczesniejszych na temat MW a MW2 to zdecydowanie bardziej pro byl MW. MW2 nastawiony jest na casuali i tych w postaci kamperow z tubami, akimbo ranger/model mamy na mapach (niestety..)

Jak do tej pory zdarzyło mi się dostać 2x AC130 i raz impuls.

Przez tych kamperów wróciłem do U2. Poza tym U2 nie zarzyna lasera w czasie grania online(gówniany system "strimowania tektur" = IW fail).

 

fakt, plytka mieli podczas gry :mad: kiepski pomysł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...