Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja tak samo patch pobralem i konsola mi sie wiesza w grze

 

lista zmian :

 

- Care Package, Emergency Airdrop, and Sentry Gun marker grenades sprint speed normalized.

- Fix for "infinite care package" exploit.

- Sentry Guns: Improved placement detection, preventing cases of Sentry Guns inside geometry.

- Model 1887: Bling using Akimbo and FMJ combination now has same range and damage as non-Bling Model 1887s.

- Improved player collision removing cases of getting into geometry and 'elevators'.

- Fixes to prevent various XP hacks.

 

wszyscy potwierdzaja też zwiechy konsoli po pobraniu patcha

 

UWAGA ! SA UZYTKOWNICY KTÓRYM NOWY PATCH USZKODZIŁ PS3, PO ZAWIESZCE KONOSLA NIE WŁACZA SIĘ

Edytowane przez paulb
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj spotkalem sie z dziwna rzecz a mianowicie gralem Sd i gosciu zrobil paczke z 4killsy ja ty patrze a to sanolot za 8killsow chyba ze 4x mu przylecial ale ja cwaniaczek podbieglem i pod.(pipi)alem mu ac130:) mial ktos tak?

 

 

redundantor => Stary, oczywiście pamiętam Wolfenstein ET. Ze wszechmiar świetna gra, wyjątkowa właśnie dlatego, że do ukończenia scenariuszy potrzeba było przynajmniej szczątkowej współpracy w zespole. Myślę, że fajnym następcą tej gry jest Battlefield 1943.

 

Poza tym dołączam do chóru ludzików, co grają w MW2 z najnowszym patchem i nie płaczą.

Odnośnik do komentarza

Drugi dzien gram na tym "paczu" i jest wszystko cacy ;D Szkoda tylko ze usuneli tego buga z care package.Lubilem sobie z nim biegac i ciachac noobow

Piszesz o kimś tam że jest noobem, podczas gdy sam korzystasz z bugów w grze? :blink: Pozwolę sobie zadać proste pytanie, jakbyś siebie określił? :lol:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Drugi dzien gram na tym "paczu" i jest wszystko cacy ;D Szkoda tylko ze usuneli tego buga z care package.Lubilem sobie z nim biegac i ciachac noobow

 

Noob - to dla mnie i dla większości graczy właśnie ci biegający po mapie z nożem taktycznym i care package :blink: Przyczyny - niemożność, nieumiejętność normalnej gry. Objawy - bieganie z w/w gadżetami oraz przyciągającym nożem. Skutki - wkur.wianie innych i ratio na poziomie 1.00. Fajnie.

 

Ale spoko, to nie Twoja wina. Każdy gra tak jak potrafi. To wina IW bo takie gó.wna w tej grze zaimplementowali.

Odnośnik do komentarza

Drugi dzien gram na tym "paczu" i jest wszystko cacy ;D Szkoda tylko ze usuneli tego buga z care package.Lubilem sobie z nim biegac i ciachac noobow

 

Noob - to dla mnie i dla większości graczy właśnie ci biegający po mapie z nożem taktycznym i care package :blink: Przyczyny - niemożność, nieumiejętność normalnej gry. Objawy - bieganie z w/w gadżetami oraz przyciągającym nożem. Skutki - wkur.wianie innych i ratio na poziomie 1.00. Fajnie.

 

Ale spoko, to nie Twoja wina. Każdy gra tak jak potrafi. To wina IW bo takie gó.wna w tej grze zaimplementowali.

 

 

Jeden z moich znajomych miał opis "Jaka gra tak się gra" :)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

jeszcze czego. to ze istnieje glitch nie zmusza cie bys go wykorzystywal wiec sie nie zaslaniaj tym ze IW nie wypatrzyla glitcha przed wydaniem gry (istnieja gry ktore nigdy nie potrzebowaly patcha?). oni przynajmniej staraja sie to naprawic (pomimo tego ze pija poncz pod palmami i smieja sie z ludzi ktorzy kupili te gre jak ktos wczesniej twierdzil).

 

dla mnie to na rowni z kolesiami ktorzy cheatuja w fps z wallhackami, aimbotami, speedhackami itd itp bo to przecierz nie ich wina tylko tworcow gry ze nie zabezpieczyli jej jak nalezy. noob jest jednym z lagodniejszych okreslen dla takiej osoby.

 

 

Odnośnik do komentarza

Drugi dzien gram na tym "paczu" i jest wszystko cacy ;D Szkoda tylko ze usuneli tego buga z care package.Lubilem sobie z nim biegac i ciachac noobow

 

Noob - to dla mnie i dla większości graczy właśnie ci biegający po mapie z nożem taktycznym i care package :blink: Przyczyny - niemożność, nieumiejętność normalnej gry. Objawy - bieganie z w/w gadżetami oraz przyciągającym nożem. Skutki - wkur.wianie innych i ratio na poziomie 1.00. Fajnie.

 

Ale spoko, to nie Twoja wina. Każdy gra tak jak potrafi. To wina IW bo takie gó.wna w tej grze zaimplementowali.

 

 

Jeden z moich znajomych miał opis "Jaka gra tak się gra" :)

 

Amen :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Drugi dzien gram na tym "paczu" i jest wszystko cacy ;D Szkoda tylko ze usuneli tego buga z care package.Lubilem sobie z nim biegac i ciachac noobow

 

Noob - to dla mnie i dla większości graczy właśnie ci biegający po mapie z nożem taktycznym i care package :blink: Przyczyny - niemożność, nieumiejętność normalnej gry. Objawy - bieganie z w/w gadżetami oraz przyciągającym nożem. Skutki - wkur.wianie innych i ratio na poziomie 1.00. Fajnie.

 

Ale spoko, to nie Twoja wina. Każdy gra tak jak potrafi. To wina IW bo takie gó.wna w tej grze zaimplementowali.

Święte słowa !!!

 

Nie wiem jak może komuś sprawiać przyjemność bieganie po mapie tylko z samym nożem!

To jest (pipi)a FPS, tu się strzela !!!

Odnośnik do komentarza

Uwazam ze wszyscy tu przesadzacie.

Po pierwsze:ile razy sie trafial taki koles z nozem?Raz na 10 gier?

Po drugie:taki to znowu straszny bug?Biegam o ciut szybciej.Nie strzelam bog wie gdzie i trafiam same heady.Nie rzucam semtexow poza mape a one sie pojawiaja na cialach przeciwnikow.

Po trzecie:tak Wooyek...noobow.Bo przeciwko dobrym graczom nie da rady latac z nozem po mapie.Dobry gracz zawsze sie rozglada i patrzy od czasu do czasu za siebie zeby go nikt nie zaszedl od tylu i strzela na tyle celnie ze nawet z commando SUPER MEGA PRO nie zdaze dojsc do niego na tyle blisko by go zabic.

Jak bym sie nazwal?Na pewno nie cheater.Predzej buger a i tak ten bug jest niewinny w przeciwienstwie do innych.Moze nawet nazwalbym sie zartownisiem bo nie gram tak ZAWSZE,tylko raz na 100 gier dla "relaksu",ze tak powiem.

@marioo

"Kazdy gra jak potrafi"-nie wiesz jak gram wiec sie nie wypowiadaj.Lubie sobie raz na jakis czas pobiegac z care package ale to nie znaczy ze nie umiem inaczej i tylko i wylacznie w ten sposob zdobywam kille :/

 

@mr.Zajac

"To jest (pipi)a FPS, tu się strzela !!! " - popieram ale jak mowilem,raz na jakis czas sobie pobiegasz to ci sie nic nie stanie.To tak jak w skradankach.Glownym celem jest omijac jak najbardziej sie da przeciwnikow i zabic jak najmniej ale jesli ty sobie zrobisz z tego FPSa to przeciez nic nie znaczy.Nie rujnujesz gry,prawda?

 

Teraz pytanie do was wszystkich ktorzy sie wypowiedzieli na ten temat a w szczegolnosci zwrociliscie sie do mojego posta:

Czemu musicie sie tak odrazu rzucac? :confused: Rozumiem ze jak ktos czlowieka zabije w ten sposob to czlowieka to w(pipi)ia ale to juz jest lekka przesada.To jest niewinny bug.Jakos nie widzialem zeby ktos sie tak bardzo rzucal na shotguny ze swoim nieziemskim zasiegiem

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Czemu musicie sie tak odrazu rzucac? :confused: Rozumiem ze jak ktos czlowieka zabije w ten sposob to czlowieka to w(pipi)ia ale to juz jest lekka przesada.To jest niewinny bug.Jakos nie widzialem zeby ktos sie tak bardzo rzucal na shotguny ze swoim nieziemskim zasiegiem

 

Dlaczego się rzucają? Bo krytykowanie MW2 jest trendy :)

Jesteś lamą jak ci się podoba, musisz psioczyć. A wieczorem w ciszy i tak grasz, chyba, że grę widzisz tylko na youtube i wydaje ci się, że gra to same bugi.

 

Taka smutna prawda...

Odnośnik do komentarza

Czemu musicie sie tak odrazu rzucac? :confused: Rozumiem ze jak ktos czlowieka zabije w ten sposob to czlowieka to w(pipi)ia ale to juz jest lekka przesada.To jest niewinny bug.Jakos nie widzialem zeby ktos sie tak bardzo rzucal na shotguny ze swoim nieziemskim zasiegiem

 

Dlaczego się rzucają? Bo krytykowanie MW2 jest trendy :)

Jesteś lamą jak ci się podoba, musisz psioczyć. A wieczorem w ciszy i tak grasz, chyba, że grę widzisz tylko na youtube i wydaje ci się, że gra to same bugi.

 

Taka smutna prawda...

 

:woot: aaaa... a juz myslalem ze zle wyrazam sie o MW2 dlatego ze mi sie nie podoba, a tymczasem robie to bo jest trendy, uff, kamień spadł mi z serca... no teraz to zupełnie inne spojrzenie na tą gre mam...łooo ale wypasik!!

 

:down:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...