Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja mam S.S.D.D. i to znam (z Łapacza Snów), a w acziwach jest S.J.C.D., dlatego pytałem (nawet wujek Google mi nie powiedział :confused: ). Czyli w sumie nieźle przetłumaczyli.

 

Jakby tak wszystko chcieli tłumaczyć, to byśmy mieli: Trzy cza-cze na dziewiątej. :potter:

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Utworzyła się już jakaś społeczność skupiona woków MW2 strictle na X'a ?

Bo szukam osób z którymi mógłbym pograć, a to co się dzieje na losowych serverach woła o pomstę do nieba ;/

 

Jakby co to gram codziennie oprócz niedziel w godz. 21-01, wysyłajcie zaproszenia do friendlisty ;) chętnie pogram z polakami ew. dołącze do jakiegoś teamu ;)

 

Jako iż mi czas na to nie pozwala (egzamin dojrzałości tuż tuż) postanowiłem dać pewne info...

 

Otóż z braku czasu szukam chętnych i sumiennych osób, które chciałyby postawić pierwsze kroki i utworzyć scenę Modern Warfare 2 w Polsce! Oferuję przejrzysty serwis wraz z forum oraz moją pomoc jeśli mi czas na to pozwoli.

 

Całość ma przede wszystkim polegać na:

 

- organizacji turniejów, pucharów, lig online,

- pisaniu newsów,

- przeprowadzaniu wywiadów z najlepszymi graczami,

- wdrążaniu nowych pomysłów,

- zachęcaniu graczy do aktywności,

- itp, itd.

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt!

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza

Gram z bratem na splitscreenie w spec opsy. Jestesmy w pierwszej misji w ostatnim epizodzie. Problem polega na tym, ze gdy dochodzimy do ostatniego pokoiku z zakladnikami brat nie ma broni a ja sam nie jestem w stanie wszystkich zabic. Jesli ktos wie jak to przejsc, to prosze o pomoc :confused:

 

EDIT. Juz niewazne ;]

Edytowane przez Zajcik
Odnośnik do komentarza

Niestety im dłużej gram, tym co raz bardziej uważam tą część za lipę, do COD4 nawet niema co porównywać ta gra dalej jest The Best. Szkoda że IW tak zje&*(^% gotową grę, w wieczornych godzinach nie da się grać, prawie non stop żółty ping ( granie z USA to padaka) do tego nie wiem jak oni to zrobili, że ta gra mecz wyszukuję 5 x dłużej niż w COD4, czasami trwa to 5 minut, wywala z lobby itp na PS3 też tak jest ?! Kolejna sprawa to kampa która jest wszędzie, co raz więcej ludzi ma NinjePro i Heartbeatsenosr można sobie w dupę wsadzić. Mapy też dziwne ciężko się na nich odnaleźć, są po prostu przekombinowane, niestety nie mam zamiaru brać tej gry do siebie, bo na to nie zasługuje, co odpocznę i ją włączę znowu mnie doprowadza do szału.

 

 

Nie na to czekałem......

Odnośnik do komentarza

No niestety trzeba zakładać to pie.przone ninja, bo tak jak pełno kamperów tak samo pełno ludzików z sensorem. Mam nadzieję że większość zrezygnuje prędzej czy poźniej z tego sensora, widząc że nie daje on takiego skutku jak myśleli.

A co to wyszukiwania meczów, ja nie mam takich problemów. To nie Girsy 2 i 10-minutowy matchmaking.

Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie nie jestem fanem fps na konsole (nie ma to jak myszka i klawa) jednak ta mi sie bardzo podoba... moze i ma pare wad jednak moze jakis patch czy nowy tryb to rozwiaze. Ogolnie najbardziej mnie denerwuja kampy i laczenie sie z serwerami... ktos mi powie dlaczego jezeli z 4 znajomymi szukamy graczy do gry to nagle rozdziela nas na dwie grupy, kazda w innej grze ?. Na szczescie nie gralem zbyt duzo w poprzednia czesc wiec nie mam pkt odniesienia

Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie nie jestem fanem fps na konsole (nie ma to jak myszka i klawa) jednak ta mi sie bardzo podoba... moze i ma pare wad jednak moze jakis patch czy nowy tryb to rozwiaze. Ogolnie najbardziej mnie denerwuja kampy i laczenie sie z serwerami... ktos mi powie dlaczego jezeli z 4 znajomymi szukamy graczy do gry to nagle rozdziela nas na dwie grupy, kazda w innej grze ?. Na szczescie nie gralem zbyt duzo w poprzednia czesc wiec nie mam pkt odniesienia

 

Jeśli chcesz grać w czterech to musisz załozyć swoja drużynę - w głównym ekranie online w CoD (tam gdzie masz wszystkie opcje - szukanie meczy koszary itp.)

całą prawą stronę ekranu masz na swoją drużynę, wtedy zapraszasz znajomych i wszystko gra i buczy.

Wtedy nie ma szans żeby gra was gdziekolwiek rozdzieliła (oczywiście ty jako kapitan szukasz gier)

 

Gra nie bierze pod uwagę przy doborze gier i teamów twoich party's.

 

 

Ja grałem trochę w CoD4 i uważam że w MW2 są dużo lepsze mapy. W CoD 4 były stałe punkty gdzie toczyły się walki. Tutaj w takiej Faveli muszisz miec oczy dookoła głowy. Poza tym mapki są bardzo zróżnicowane. Każda wymusza inny styl gry

A co do kamperów - nie wiem jak u was ale jak jak widzę/zabija mnie jeden to od razu cały team o nim wie i gość jest spalony ;) przeciez jest świetny killcam. Niech Bóg błogosławi tego kto wymyślił komunikacje głosową online ;)

 

Poza tym IW zasłużyło sobie z miejsca na mój wielki szacunek - mapa Wasteland jest odświeżona wersja jednej z map oryginalnego CoD PC w multi. Jest identyczny bunkier, ścieżki i otwarta przestrzeń, aż łezka się w oku kręci jak widzę że wracają o korzeni ;)

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli chcesz grać w czterech to musisz załozyć swoja drużynę - w głównym ekranie online w CoD (tam gdzie masz wszystkie opcje - szukanie meczy koszary itp.)

całą prawą stronę ekranu masz na swoją drużynę, wtedy zapraszasz znajomych i wszystko gra i buczy.

Wtedy nie ma szans żeby gra was gdziekolwiek rozdzieliła (oczywiście ty jako kapitan szukasz gier)

 

Gra nie bierze pod uwagę przy doborze gier i teamów twoich party's.

No wlasnie jak tak zapraszam to nas czasem przenosi do innych meczy

Odnośnik do komentarza

Zawsze tak bylo w grach ze to co dal develop w grze to gracze naduzywali tego - przykladem jest martydom czy granatki w poprzednich czesciach - dali to mozna uzywac, tlumaczyli tuberzy ;) Moze kiedys dodadza playliste CLASSIC MODERN WARFARE gdzie glowny walczymy na bronie a nie killstreakami poza tylko uav, airstrike i heli jak w 4.

Tyle tylko, ze Martyrdom w MW2 tak naprawde to G*WNO daje. Zginalem od niego moze z piec razy, a i tak przez wlasna glupote.Granat z kieszonki w CoD5 naprawde byl skuteczny i duzo dawal. Tutaj jest bezuzyteczny. Lepiej wykorzystac perka na cos innego...

Odnośnik do komentarza

Jak tego dokonać? :o

 

Trzeba mieć trochę szczęścia i dobre kill streaki. Mój braciak korzysta z Harrier Airstrike, który zazwyczaj dobija mu killsów do Chopper Gunner, a wtedy to już praktycznie na 90% atomówka leci. Niestety na niektórych mapkach praktycznie nie da się tego wbić, albo trzeba mieć ogromnego farta. Kampienie raczej nie wbije atomówki, głównie przez killcam, wystarczy ktoś z 30 IQ i przy następnej okazji w naszą miejscówkę leci granat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...