Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie robi to niestety za kazdym razem. Dla mnie system matchmakingu jest do pilnego zalatania...

EDIT: o jeszcze jednej wkurzajacej rzeczy zapomnialem. Jesli dajmy na to jestem niezadowolony z warunkow gry na danym serwerze (dwie zolte lub czerwona krecha) to po prostu po zakonczeniu gry wychodze z serwera i szukam lepszego. Niestety...glupi system ponownie podlacza mnie do tego samego serwera, nierzadko po kilku minutach, kiedy zawodnicy tam grajacy maja juz po 6-8 fragow!To jest chore! Nie wierze, ze na tyle milionow graczy grajacych przeciez non stop i to po obu stronach Atlantyku nie bylo w danym momencie serwera z "ludzkim" pingiem :confused:

Odnośnik do komentarza

A dziś dla odmiany do gier podłączało mnie ekspresem, do tego tylko do takich z ping poniżej 100 (3 kreski). Problem chyba nie lerzy w moim sprzęcie, tym bardziej, że z ciekawości włączyłem Modern Warfare 1, gdzie zawsze miałem 4, czasem 3 kreski i też dołączało mnie do syfiastych serwerów (1-2 bary). Sprawy to nie załatwia, ale dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze nie trafiłem na większą liczbę graczy online niż 850 000. Miliony to może są ale nie na multi. Problemy o jakich piszesz zdążają się ale nie są jakieś nagminne ot 2/3 razy na 5/6 godzin multi w moim przypadku.

 

2 dni po premierze w godzinach nocnych (1:00 - 3:00) widziałem prawie 2 miliony naraz, po prostu poczekaj aż Ameryka zacznie grać ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki...

 

czy tylko mnie oczy bolą podczas gry? Nie wiem, zawsze siedze w podobnej pozycji przy podobnym oswietleniu jak gram a tylko w MW2 po 2-3h gry mocno mnie oczy bolą, az mi sie przypomniały czasy pierwszych monitorów lcd (2002-2003).

Odnośnik do komentarza

Patch jest potrzebny, jest kilka bzdur które wymagają naprawy.

Ale najlepsze jest jest to , że każdy jeden chciałby poprawić coś innego , pod własne "widzi mi się" ...

 

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki...

 

czy tylko mnie oczy bolą podczas gry? Nie wiem, zawsze siedze w podobnej pozycji przy podobnym oswietleniu jak gram a tylko w MW2 po 2-3h gry mocno mnie oczy bolą, az mi sie przypomniały czasy pierwszych monitorów lcd (2002-2003).

Nie martw się , mi przez wczorajszy ośmiogodzinny maraton z COD w oku się takie coś czerwone zrobiło, nie wiem czy jakaś tam żyłka pękła , czy inna zaraza, okulistą nie jestem . Póki co widze dobrze , kropie Visine'kami i powoli schodzi :turned:

Odnośnik do komentarza

Chciałbym żeby po 20 szło grać normalnie, anie non stop żółty ping, niech zrobią coś z javelinem, HBSem i Ninją te trzy rzeczy mocno pier&*(^% tą grę. Warto też wspomnieć o akimbo z dwóch shotgunów które jest prze potężne i tyle.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki...

 

czy tylko mnie oczy bolą podczas gry? Nie wiem, zawsze siedze w podobnej pozycji przy podobnym oswietleniu jak gram a tylko w MW2 po 2-3h gry mocno mnie oczy bolą, az mi sie przypomniały czasy pierwszych monitorów lcd (2002-2003).

 

Może to zabrzmi dziwnie, ale mnie tym bardziej bolą, im bardziej skupiony jestem na ekranie gry - czyli gównie grając w multi - i myślę, że sam MW2 nie ma z tym nic wspólnego, ani specjalnie długość grania w tą grę...

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Chciałbym żeby po 20 szło grać normalnie, anie non stop żółty ping, niech zrobią coś z javelinem, HBSem i Ninją te trzy rzeczy mocno pier&*(^% tą grę. Warto też wspomnieć o akimbo z dwóch shotgunów które jest prze potężne i tyle.

Ninja jest właśnie zaje.bisty. Jedyne remedium na hamburgerowe dzieciaki kampiące z heartbeat sensorem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie , bez cichobieżek na search'a , to jak bez karabinu do Iraku :E

 

 

Edit: Pewno , tylko słuchafony i dokładne nasłuchiwanie.

Apropo słuchawek , są może bezprzowodowe słuchawki 5.1 troche tańsze niż te http://allegro.pl/item834371717_bezprzewodowe_sluchawki_5_1_pioneer_se_dir_800c.html ?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...