Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Może po prostu giry masz zflaczałe i ciągły bieg to za duże wyzwanie dla Ciebie póki co. Z czasem może ustąpić. Na buty od razu winy bym nie zrzucał, kiedyś zapierniczałem na obozie codziennie interwały w zwykłych halówach i nic mi nie było :)

 

 

Hmmm, mam nadzieję, że masz rację, że to przez nieprzyzwyczajenie. Jutro jak już przejdzie ten ból (dziś cały dzień jak kulawy hehe) to znowu się przebiegnę, ale tak 2 km dla próby może, zobacze ;)

 

 

 

jo, sranie w banie.

od kilku dni chodze na palcach ,głownie z łózka do toalety i do biurka. Stopa strasznie boli, wrocilem wlasnie od lekarza i mam skierowanie do chirurga. pięknie. Być moze jest to zapalenie stawu w stopie.

Lipa taka, bo mialem plany na czwartek, i tak dalej.. Wiec, poczatkujacy biegacze, biegajcie z glowa! 

Widocznie moje 5 km w nowych butach bylo za duzo jak na niedzielnego sportowca.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj i wczoraj w deszczu biegałem, kurde nieźle się w to wkręciłem. Dzisiaj był piąty dzień z rzędu, jutro już obowiązkowo odpoczynek. Cieszę się z progresu, bo od soboty nie zszedłem poniżej 53 minut, apogeum osiągając w niedzielę - 1:06 biegania bez przerwy, mój osobisty rekord :) Nie mam niestety jak zmierzyć dystansu, ale na oko robię jakieś 8,5 - 10 km podczas takiej, zaokrąglając, godziny biegu.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje, dobry czas ;) Ja planuję na jesień wziąć udział w jakimś biegu, żeby oficjalnie zmierzyć sobie czas na dyszkę. Póki co, to mam już 2 tygodnie przerwy od biegania. Planowałem tylko tydzień, żeby nogi odpoczęły, potem musiałem pomóc w przeprowadzce i zasiąść do nauki. Wczoraj już miałem w końcu pobiegać, to jestem przeziębiony. Jutro ostatni egzamin, w sobotę nie ma chvja, w końcu mi się uda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Andzej interwaly są najlepsze, ale zwykle bieganie też daje radę. Tym bardziej że wątpię, aby już na początku dał radę przebiec sensowny odcinek interwalami

A juz w ogole jak chce sobie w szybkim tempie poprawic kondycje to niech sobie skakanke kupi i na twardym na boso niech zaperdala, codziennie co minute dluzej i  szybciej , ze zmiana nogi co jakis czas. 15 minut takiego skakania bez potkniecia daje tyle ile przebiegniecie przez niemałe sołectwo.

Odnośnik do komentarza

Tez polecam skakanke. Ogolnie robi sie chlodno i powietrze robi sie ostre, to nie moge biegac, bo robi mi sie duszno i ciezko jest mi zlapac oddech. Za to skakac moge bez zadnego problemu z oddychaniem i jakos lepiej sie po tym czuje, niz jak przebiegne np 5km. Do tego muzyka na uszach i mozna napierac.

 

no i jak skacze to wyobrazam sobie, ze jestem jak Rocky

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...