Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie imprezy, które odbyły się pod szyldem Xbox Fun Day dowiodły, że gracze w Polsce potrafią się dobrze bawić w grupie, jeżeli dać im taką możliwość. Microsoft zorganizował jak dotąd dwie imprezy: w 2007 roku w Pobierowie nad morzem i w 2008 w górskiej Niedzicy. Każda kolejna była lepiej zorganizowana i przyciągała większą ilość graczy.

 

Tegoroczna impreza została już praktycznie potwierdzona. Wystarczy spojrzeć na małą reklamówkę turniejowego eventu. Reklamówka znajduje się w dziale listów w nowym PSX Extreme. Na evencie, który będzie będzie miał miejsce 4 i 5 kwietnia w Łodzi, ogłoszona zostanie data tegorocznego zlotu fanów konsoli Microsoftu.

 

Niniejszym rozpoczynam nakręcanie hype'u na tę imprezę. Temat prędzej czy później by powstał, a tworząc go odpowiednio wcześniej może będziemy mieć jakiś wpływ na tę imprezę. Także piszcie, co chcielibyście zobaczyć, w co zagrać, co zjeść, czego się napić ;) Jeszcze lepiej, jak ktoś będzie miał jakieś potwierdzone przecieki dotyczące imprezy.

 

PS. Nie mam żadnego związku z Microsoftem, żeby wszystko było jasne. Po prostu XFD'08 był wyj.ebczy, toteż postanowiłem jakoś się zaangażować w tegoroczną propagandę :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

YO!

Tak sie składa ze nie byłem na żadnym zlocie fanów x'a , ale w tym roku mam zamiar sie wybrać na xbox fun day ! :)

i fajnie by było gdyby bus podjechał pod dom tak jak było rok temu, organizatorzy powinni też pomyśleć o noclegach dla graczy w sumie impreza trwa 3 dni a po kiblach czy głową w piasku nie za bardzo mi sie widzi spanie :P Jakieś piwka i jedzonko też mile widziane :D

Pozdro...

Odnośnik do komentarza

Byłem na obu XFD. Na tegorocznym o ile de facto na prawde bedzie ... a raczej będzie to również pojadem :D Byle nie były to już góry bo pogoda tam w kratke .... poprosze ponownie morze :D o tak :D i żeby nie było... mieszkam na śląsku i nie widze problemu gnieść sie w ciapągu kilka godzin aby dojechać na 2gi koniec Polski.

 

ps.Z pań to Ewa musi być obowiązkowo khe khe :D

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

No jeśli ktoś był na XFD 07 (joł joł, Manisz) to wie, że morze jest miejscówką na tą imprezę wręcz idealną. Turystyczne wioski + dobra pogoda + morze obok - cud, miód i orzeszki. Jeśli lokalizacja pozwoli - zjawię się. Jeśli nie, to postaram się zjawić ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak optuję za Mazurami, byleby coś w centrum Polski, gdzie będzie można dojechać samochodem nie tankując kilka razy w trasie ;)

 

Wybrzeże było, góry też. Pora wypośrodkować tę imprezę !

 

A co do wieku, to jak dotąd nie było limitów ;)

 

No i bez kącika Rock Band i Guitar Hero ani rusz !!!!

Odnośnik do komentarza

Dla mnie miejsce nie ma żadnego znaczenia, pozostawię tę kwestię tym co wiedzą lepiej. Morze może , Mazury a i owszem (impreza na jachcie i szanty z gitarą pod gołym niebem). Rzecz biorąc ogólnie, jadę choćby grzmiało i padało. Tym razem rezerwuję jednak bankowo chatkę, co by imprezkę do rana pociągnąć jak Ewa schowa standy do kieszeni :)..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...