Jump to content

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Recommended Posts

Poprzednie imprezy, które odbyły się pod szyldem Xbox Fun Day dowiodły, że gracze w Polsce potrafią się dobrze bawić w grupie, jeżeli dać im taką możliwość. Microsoft zorganizował jak dotąd dwie imprezy: w 2007 roku w Pobierowie nad morzem i w 2008 w górskiej Niedzicy. Każda kolejna była lepiej zorganizowana i przyciągała większą ilość graczy.

 

Tegoroczna impreza została już praktycznie potwierdzona. Wystarczy spojrzeć na małą reklamówkę turniejowego eventu. Reklamówka znajduje się w dziale listów w nowym PSX Extreme. Na evencie, który będzie będzie miał miejsce 4 i 5 kwietnia w Łodzi, ogłoszona zostanie data tegorocznego zlotu fanów konsoli Microsoftu.

 

Niniejszym rozpoczynam nakręcanie hype'u na tę imprezę. Temat prędzej czy później by powstał, a tworząc go odpowiednio wcześniej może będziemy mieć jakiś wpływ na tę imprezę. Także piszcie, co chcielibyście zobaczyć, w co zagrać, co zjeść, czego się napić ;) Jeszcze lepiej, jak ktoś będzie miał jakieś potwierdzone przecieki dotyczące imprezy.

 

PS. Nie mam żadnego związku z Microsoftem, żeby wszystko było jasne. Po prostu XFD'08 był wyj.ebczy, toteż postanowiłem jakoś się zaangażować w tegoroczną propagandę :twisted:

 

Link to comment

YO!

Tak sie składa ze nie byłem na żadnym zlocie fanów x'a , ale w tym roku mam zamiar sie wybrać na xbox fun day ! :)

i fajnie by było gdyby bus podjechał pod dom tak jak było rok temu, organizatorzy powinni też pomyśleć o noclegach dla graczy w sumie impreza trwa 3 dni a po kiblach czy głową w piasku nie za bardzo mi sie widzi spanie :P Jakieś piwka i jedzonko też mile widziane :D

Pozdro...

Link to comment

Byłem na obu XFD. Na tegorocznym o ile de facto na prawde bedzie ... a raczej będzie to również pojadem :D Byle nie były to już góry bo pogoda tam w kratke .... poprosze ponownie morze :D o tak :D i żeby nie było... mieszkam na śląsku i nie widze problemu gnieść sie w ciapągu kilka godzin aby dojechać na 2gi koniec Polski.

 

ps.Z pań to Ewa musi być obowiązkowo khe khe :D

Edited by Mani
Link to comment

No jeśli ktoś był na XFD 07 (joł joł, Manisz) to wie, że morze jest miejscówką na tą imprezę wręcz idealną. Turystyczne wioski + dobra pogoda + morze obok - cud, miód i orzeszki. Jeśli lokalizacja pozwoli - zjawię się. Jeśli nie, to postaram się zjawić ;)

Link to comment

Do dobrze jak nie było limitów. Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś dyskryminacji z powodu mojego wieku bo wybierać się muszę. Co do lokalizacji, mnie by pasował śląsk bo tutaj mieszkam, ale jakby co to podróż nie jest dużym problemem.

 

Popieram kącik RB i GH :)

Link to comment

Ja optuję za czymś w centrum Polski. Nie koniecznie musi to być Wawa (betonowa płyta) choć jestem z Wawy. Jednak jest masa fajnych terenów podwarszawskich - leśnych i wodnych.

Morze - jak najbardziej, bo je kocham.

Góry?... zaczekam na inną miejscówkę.

Link to comment

Dla mnie miejsce nie ma żadnego znaczenia, pozostawię tę kwestię tym co wiedzą lepiej. Morze może , Mazury a i owszem (impreza na jachcie i szanty z gitarą pod gołym niebem). Rzecz biorąc ogólnie, jadę choćby grzmiało i padało. Tym razem rezerwuję jednak bankowo chatkę, co by imprezkę do rana pociągnąć jak Ewa schowa standy do kieszeni :)..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.