Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Jak będziemy mieli taką pogodę jak przez ostatnie dni w wawie czyli upały przypominające mi dzieciństwo na Bora Bora, to obawiam się, że liczba utonięć pod ośrodkiem AZS Wilkasy może przekroczyć wszelkie normy ...

 

Jak się jednak okazuje z doświadczenia to nie pogoda jest najważniejsza (vide Niedzica), ale doborowe towarzystwo :) ... Jeśli towarzystwa zabraknie w co bardzo wątpię to zawsze pozostaje cały pierwszy rocznik studentek z Białegostoku, delikatnie zaciągających się dymem z naszych cygar :D

Odnośnik do komentarza
o co ci chodzi koleś, jakiś problem masz ze czepiasz się mnie?

 

Po prostu chciałem Cię zmotywować, ale mi nie wyszło :) ...

Teraz masz przynajmniej 2 powody aby przyjechać, pierwszy by spojrzeć mi w twarz a drugi by napić się ze mną piwa ( ja stawiam), także peace :) ... Widzimy się zatem na Fun Day :)...

 

Tak btw : Keymaker gdzie jesteś ?? Jak się organizujecie ??

Odnośnik do komentarza

MS mógł wcześniej poinformować, że organizuje pokoje. Nauczony doświadczeniem poprzedniego roku w tym roku nie chcialem stawiać na namiot i z ekipą wynajęliśmy pawilon, myśląc iż znów przyjdzie nam koczowanie namiotowe. cóż 33 zł za noc to również nie jest jakaś wygórowana cena ale hiltona to sie nie spodziewam ^_^

Odnośnik do komentarza

Do Wilkas (jak już pisałem wcześniej) można dojechać pociągiem tylko należy wysiąść na stacji NIEGOCIN. Jeżeli ktoś się zamierza wybrać w ten sposób to z Giżycka należy kierować się na Olsztyn, ale wysiąść w NIEGOCINIE (jakieś 5-10 minut drogi). Stamtąd to już rzut beretem do Wilkas (jakieś 200-500 metrów).

Odnośnik do komentarza

Medusa, bad news - nie jade :( Nadal zbieram sie do kupy po operacji usuniecia jelita grubego z 1 czerwca. Miało być pięknie: miałem szybko dojść do siebie, odzyskać formę i wybrać sie na XFD z kumplami. Ale, jak to w życiu bywa, coś sie musiało nie udać... W moim przypadku komplikacje pooperacyjne utrudniają mi odzyskanie sił. Dość powiedzieć, ze tego posta iPoda Touch, bo nie mam siły siedzieć przy komputerze. Przy moim stanie nie ma mowy o podróży dluzszej, niż dom-szpital, nie mowiac o typowej zabawie funday'owej w "picie,granie i jaranie". Także hej, hop i czołem ! Miłej zabawy wszystkim i specjalne przeprosiny i wyrazy żalu dla Black Medusy i szczególnie qb3k'a, który miał mieć zafundowana przeze mnie i moja ekipę przejażdżkę samochodem i wspólna zabawę do rana w plastikowo gitarowych klimatach. Mam nadzieję pojawić sie na ep6, ale wolę nie zapeszac...PJONTKA !!!

Odnośnik do komentarza

O.... shit ....

 

(pipi) się zdarza, jak to mówią :( ... Szkoda wielka Key, że nie napijemy się z gwinta, ale życie jest życie - trzeba żyć ...:)

 

Na EP6 miałem być podobno , jednak chyba wakacje wygrają przetarg :) ... Tak czy siak ....

 

Key wracaj do zdrowia, miasto mamy małe a teqiuli całe roje (or smth)....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...