Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kałabanga ! Ten ośrodek jest idealny ! :D Wkrótce rezerwuję z chłopakami pokój, coby na pewno na miejscu mieć miejscówkę.

 

A jak już tam będziemy, to kokodżambo i do przodu. Do wieczora zabawa na FD, a potem, jak już się lekko przesieje towarzystwo albo skończy zabawa w namiotach - impreza w pokoju hotelowym z RB :D I-HA !!!

 

Stówa na łebka za miejsce w tym hotelu to raczej fair price, szczególnie że nie wygląda to odpustowo, a i jest TV na miejscu.

 

Ciekaw jestem, czy Jakub Mirski opłaci ludziom obiadek i śniadanie w hotelu czy znowu ugości suchymi bułkami, kiełbaskami z grilla i kilkoma darmowymi piwami ;) No obiad w Niedzicy też był w sobotę, ale przypominało prowizoryczną pomoc dla ofiar powodzi.

Odnośnik do komentarza

Niedawno usłyszałem, że XFD odbędzie sie na mazurach - no super, ekstra, w takim razie na 90% w moim ojczystym mieście Ostródzie. Dzisiaj się dowiedziałem, że w Giżycku... kto normalny organizuje cokolwiek na mazurach wschodnich? No nic, powodzenia z dojazdem :D

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
eee tam narzekacie, ja to bym się wkurzał jakby to było blisko mnie, nie ma to jak przygoda ;) rok temu nie byłem, a mogłem, w tym będę na pewno.

 

a mówiłem żebyś jechał z nami:D no trudno. Ale w tym roku większą ekipę będzie trzeba znaleźć i jazda:D \m/. To tylko drugi koniec Polski.Będziemy na pewno:D

Odnośnik do komentarza

Przeprowadziłem bardzo konkretne rozeznanie w naszej Wilkaskiej osadzie. Żebyście bardzo miłej pani recepcjonistce nie mieszali w głowie, przygotowałem kosztorys całego obiektu.

 

Zacznę od tego iż jest Bar, Jezioro i Lasy :) - dla prawdziwego gracza to już powinna być totalna zachęta :)

Można łowić ryby, wynająć łódkę, grać w klasy i pić na umór - wszystkiego jest naprawdę sporo i miejscówka ta wygląda na o niebo bardziej zorganizowaną od tej w Niedzicy.

 

Lecimy zatem od góry do dołu :

 

Studio i Apartamenty - 4 osobowe - (2 pokoje, kuchnia, łazienka, itp) odnowione o wysokim standardzie, duże telewizory i z widokiem na jezioro. Ogólnie można tam zapędzić Ewę i połowę ośrodka bez obawy, że po wejściu zacznie się domagać wyjścia (chociaż i to pewnie byłoby bardzo przyjemne ;)). Cena wiadomo nie gra roli ;D - 100zł/os wliczone śniadanie. Nie wiem co przygotuje Microsoft na kaca, ale jeśli bułkę z dżemem to ja u nich nie jadam :). Ogólnie można zjeść śniadanie na stołówce 9zł, bądź w restauracji za 20zł.

 

Pokoje hotelowe 2,3 osobowe - standard jak wyżej tylko mniejsze i bardziej przytulne. Cena 220zł doba lub 230 z widokiem na jezioro. To cena za pokój. śniadanie included.

 

Mini Hotel - pokoje 2,3,4 osobowe. Jest jeden minus bo prysznice i toalety są na zewnątrz i wspólne, ale w tym samym budynku. Kobiety bym raczej w takie warunki nie zapraszał na noc :) - ważne by te minusy nie przysłoniły wam plusów a ten jest jeden ;D. Cena !! 35zł od osoby, nie brzmi najgorzej.

 

 

Domki - 4,3,2 osobowe. Warunki spartańskie, raczej dla hardkorowców i łapaczy bydła :D. Toalety i prysznice - pod gołym niebem i jak pada ;).. Miejsca dla obozów i kolonii, bądź 13-16 latków wymarzone. Cena 15zł - osoba, lub w wersji lux 22zł/os. Wersja lux zawiera dziurę w ziemi zwaną kiblem pod jednym dachem, tuż obok sypialni ;D

 

Pole namiotowe - klasyczne, zazielenione, w towarzystwie kretowisk, tuż nad jeziorem. Idealne dla wędkarzy i morsów - znając pogodę w kraju :). Cena 5zł - chyba od osoby, ale nie wiem nie dopytałem.

 

Łódka Sportklub 660 - Łódką trochę buja, ale jak się wypije to też buja :). Uczucie znane i lubiane. Teoretycznie potrzeba mieć zrobiony kurs żeglarski, ale w praktyce pani powiedziała, że można się dogadać. Mniemam ,że można zabrać ze sobą jakiegoś miejscowego żulika, napoić i uśpić a my swobodnie i bez lęków żeglujemy :). Cena 190zł za łódkę. Do łódki możemy zabrać nawet do 6ciu osób !!

 

Parking płatny niezależnie od wybranej opcji 10zł za dobę.

 

Wszystko to wygląda bardzo zachęcająco a znając gościnność mazurskich kobiet to wygląda to nawet zdecydowanie lepiej :)..

 

Bierzemy tequile i chlamy na miejscu. Proste :)

Odnośnik do komentarza
Medusa, oklaski dla Ciebie !!! Ten ośrodek AZS-Wilkasy czy jakoś tak wydaje się być miodnym miejscem na taki spęd ;)

 

Męczą mnie jeszcze dwie rzeczy - cena i wyposażenie barku na miejscu i okolicznych sklepów :twisted:

 

 

Pozwól Key, że przegląd okolicznych sklepów zrobimy na miejscu :). Chociaż trzeba by poinformować ich telefonicznie ze 2 miesiące wcześniej by odnowili zapas tequili na jakąś dekadę :D...

 

Dla tych co się wahają powiem krótko - nie jedźcie !! na bank wam się nie opłaca :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.