Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Późno bo późno ale wypowiem się o fundayu :) Miejscówka spoko . Organizacja trochę gorzej ludzie rejestrujący się potem nie dostawali już nic a ms dokładnie wiedział ile jest i powinien zapewnić wszystkim możliwość wyboru i nie ważne czy w 1 czy w 3 dzień . Jechałem głównie na turniej gow2 wiadomo ms głównym organizatorem może być całkiem nieźle i profesjonalnie zrobione , a co widzimy czas od 11 do 14 pierwsze mecze na splicie bo ms nie dało płytek gow2 . Nie dokończone mecze bo Kubuś kazał się pośpieszyć . A na zakończenie wręczenie ogórków i pucharka z przyklejoną ceną 12,50zł (mogli chociaż ją odkleić) !! ogóreczki odstawiliśmy z teamem na pseudo scenę :) Ale pomijając to pozdro dla ludzi spotkanych :):) Na następny jadę na 100% oby byli ci sami ludzie co na tym :P

Edytowane przez Evil-one
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wiem że już dawno po Xbox Fun Day 2009 , ale nie mogłem się powstrzymać tego nie na pisać .

:

Jechałem 5 godzin na Xbox Fun Day 2009 i nie żałuje że pojechałem na tą imprezę bo ta impreza było dobra . Grałem tam w różne gierki i także grałem turniej Call of Juarez BIB było dużo śmiechu . Chciałbym pozdrowić wszystkich ludzi których poznałem na Fun Dayu , a szczególne pozdrowienia dla : Delta Cichy . Delta Spliff , Delta wk360a , evilone PL , Zgredziola , II Szuja II , Toela PL , Lukas19ckill , Szabli i wielu wielu innych . Najbardziej miałem breche z nagród z mojej racji było to nie sprawiedliwe , za 1 miejsce w Gears of War 2 dostali : puchar za 12 zł ,koszulke za 20 zł i korniszony , a w turnieju Call of Juarez BIB była edycja kolekcjonerska Call of Juarez BIB . Do zobaczenia do następnego roku !

Edytowane przez Baczek PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...