Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, coś jeszcze. Banda pijanych debili/debilów (mówiąc najdelikatniej), którzy drą mordy o godzinie 1,2,3, a nawet 4. Oczywiście wszyscy są odważni bo krzyczą z namiotów, więc ciężko ich było namierzyć. Niestety, ale większość tych osób stanowiły osoby niepełnoletnie. Urwali się z łańcucha rodziców i mogli sobie poszaleć. Był to chyba mój ostatni FunDay pod namiotem. Trochę żałowałem, że wcześniej nie wynająłem domku.

W domkach bliżej pola namiotowego też było ich słychać. Ochrona w tym ośrodku nie za bardzo funkcjonuje albo jest tylko od pilnowania bramy. Drugiego dnia się już policja pojawiła i kursowała po ośrodku, więc chyba było spokojniej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do ogórków to rzeczywiście było dość.... dziwne. Jednak tak jak ktoś powiedział zabawa jest najważniejsza, a nie nagrody. Jak poprosiłem na turnieju halo jakiegoś kolesia, żeby mi przypomniał klawiszologię, (bo grałem dość dawno), to rzucił mi pełne pogardy spojrzenie, mówiące "jak ja śmiem brać udział w turnieju skoro nie gram od lat tylko i wyłącznie w halo". Naprawdę szkoda, że tacy ludzie psują atmosferę zabawy.

Odnośnik do komentarza
Myslalem, ze chodzi o dobra zabawe a nie jakies nagrody :(

To nie jest grupowy wyjazd grupowy do "warszawy na turniej 10 ludzie w Fife" - tam sie liczy zabawa, ale skoro MS organizuje impre to nawet nowy pad bezprzewodowy by kogos zadowolil bo one czesto sie uszkadzaja a to galka sie wyrabia. A takie kombo pucharek, ogoreczki do wodeczki, padzik jak najbardziej by pasowalo. Nagroda z jajem a nie jajeczna nagroda

Odnośnik do komentarza

Masz rację, nagrody powinny być nieco bardziej praktyczne w stylu gra, czy pad. Po prostu dość mam już krzykaczy, kórzy na lewo i prawo rozgłaszają jak to strasznie ich potraktowano. Z czego część pewnie gra na piratach, więc nie należy im się tak naprawdę nawet wejście na imprezę, za którą uczciwi gracze zapłacili z nawiązką kupując gry.

Odnośnik do komentarza
Z czego część pewnie gra na piratach, więc nie należy im się tak naprawdę nawet wejście na imprezę, za którą uczciwi gracze zapłacili z nawiązką kupując gry.

 

nie wiem czy masz do konca racje "wyrzucajac" w ten sposob piratow z Xbox Fun Day. Impreza ma na celu zebranie fanów konsoli, ma im umożliwic wspólne pogiercowanie, miłe spędzenie czasu wolnego, podyskutowanie na wszelakie tematy. Nikt nie stoi na bramkach sprawdzając paragony za gry z całego roku. Poza tym z tego co się orientuję piraci też czasami jednak kupują konsole , Xbox Live Gold czy MSPoints, wiec może zbanowanie ich było by trochę nie fair; jeśli nie lubisz piratów to twoja sprawa, ale nie stwarzaj z tego problemu na skalę całej imprezy i chorego podziału na Graczy lepszych (uczciwych) i tych z pod latarni...

Odnośnik do komentarza
Co do ogórków to rzeczywiście było dość.... dziwne. Jednak tak jak ktoś powiedział zabawa jest najważniejsza, a nie nagrody. Jak poprosiłem na turnieju halo jakiegoś kolesia, żeby mi przypomniał klawiszologię, (bo grałem dość dawno), to rzucił mi pełne pogardy spojrzenie, mówiące "jak ja śmiem brać udział w turnieju skoro nie gram od lat tylko i wyłącznie w halo". Naprawdę szkoda, że tacy ludzie psują atmosferę zabawy.

Też nie lubię takich ludzi, którzy nie pozwalają się bawić, jednak trochę rozumiem ich zniesmaczenie. Wybierasz się na oficjalną imprezę microsoftu, startujesz w oficjalnym turnieju i dostajesz niezbyt oficjalne nagrody :huh:

 

A co do wrażeń - z mojej perspektywy było super. Obyło się bez problemów z domkiem, jedzeniem, spaniem itd. Natomiast wiem, że inni nie mogą tego powiedzieć. Dobrze, że na imprezie pojawiłem się w piątek przed południem.

Narzekać mogę jedynie na

-za mała scenę do turnieju guitar hero

-za mało eventów w stylu przeciągania liny, kalambur itd

-stare gierki na standach

-za mało standów!

 

Impreza była prowadzona przez świetnych ludzi i było wesoło. Chłopaki z techlandu też nie odstawali poczuciem humoru.

Byłem pierwszy raz i za rok mam nadzieję wybrać się ponownie.

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy masz do konca racje "wyrzucajac" w ten sposob piratow z Xbox Fun Day. Impreza ma na celu zebranie fanów konsoli, ma im umożliwic wspólne pogiercowanie, miłe spędzenie czasu wolnego, podyskutowanie na wszelakie tematy. Nikt nie stoi na bramkach sprawdzając paragony za gry z całego roku.

 

Mówię o ludziach, którzy nie dokładając się do imprezy, a wręcz okradając microsoft i wydawców mają czelność krzyczeć, że za mało dostali (marne nagrody).

 

Poza tym z tego co się orientuję piraci też czasami jednak kupują konsole , Xbox Live Gold czy MSPoints,

Na konsolach microsoft nie zarabia (dokłada do wyprodukowanych konsol), ale co do liva'a i punktów to masz rację.

 

jeśli nie lubisz piratów to twoja sprawa, ale nie stwarzaj z tego problemu na skalę całej imprezy i chorego podziału na Graczy lepszych (uczciwych) i tych z pod latarni...

 

Nie stwarzam nikomu problemu i nie dzielę graczy, choć podkreślam uczciwość, bądź nieuczciwość tychże. Przede wszystkim tak jak mówiłem, miałem na myśli bezczelność krzykaczy.

 

Odnośnik do komentarza

+ piękne hostessy (zdjęcia z nimi mam ofc ^_^)

+ dużo ładnych dziewczyn

+ poznałem ładnie po(pipi)anych ludzi xD

+ piwko za friko

+ Batman: Arkham Asylum

+ Splinter Cell: Conviction

+ pewnie coś jeszcze by się znalazło :)

 

- ogórki...

- turniej Guitar Hero: ...World Tour... demo <_< -_-' F-A-I-L! :|

- Koso ch.uj! xD (taki żart jakby co...) idź w pizdu z takim ocenianiem występów GH xD

- ludzie, którzy darli ryja w nocy, chociaż niektóre momenty były zabawne, jak np. "daj kamienia" albo "weszłem! nie weszłeś!" :D

- za krótko to trwało kurczę :/ ostatni dzień mógł być do samego rana

- audio przy GH:WT, no ludzie, litości... Obok był Fuel, który miał jakieś audio od Logitecha, a GH miało zwykły dźwięk z TV - prawie nic nie było słychać

- umiejscowienie GH: Metallica. Dużo ludzi chciało w to pograć, a wcisnęli to gdzieś w rogu i zadowoleni :F

- konferencja Microsoftu i pieprzenie o piractwie, chyba naprawdę nie mieli pomysłu na ten event O_o

 

Ogólnie to mimo tych minusów świetnie się bawiłem na tym XFD. Był to mój pierwszy i na pewno nie ostatni ^^

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza
A to prawda z tym klanem co wygrał w Halo/GoW2 (Nie jestem pewien), co dostali te ogórki i pieprzneli tym o podłogę i rzucili tekst w stylu "Dziekuje Microsoftowi"?

 

Podczas odbierania na pewno nie, może później w innym miejscu na terenie ośrodka.

 

Raczej powiedzieli "Smacznego" ;D.

"Gwarantujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięzców!" http://www.xfd2009.pl/informacje.html

Wiec ludzie liczyli na cos wiecej niz ogorki lol.

Impreza to impreza, a turniej to inna sprawa-RYWALIZACJA, kazdy chce wygrac i daje z siebie maxa i liczy na cos wiecej niz puchary za 4zl (co turniej takie same, juz mam takich 5 w domu z inna grawerką ;]]] ) + sloik ogorkow . . .

Frekwencja dopisała jak najbardziej (mowa o turnieju w H3), bylo 22 teamow-najwiecej w historii, ale po wreczeniu nagrod wszyscy sie zniesmaczyli, bo naprawde nie bylo o co walczyc i nie sadze, zeby teraz ludzie przyjedzali na turniej jezeli NIE MA nagrod, bo nie nazwalbym tego nagrodą.

I ciesze sie, ze przyjechalem prawie tydzien wczesniej, bo miejscowka byla Z.A.J.E.B.I.S.T.A, i zdarzylem skorzystac z wielu atrakcji ;). Wspolczuje tym, ktorzy wybrali sie tylko na turniej.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak:

 

Nagrody nie były wynikiem skąpości, czy szydzenia z graczy. Nie dostaliście gier, bo gry wygrane w eventach to specjalne kopie bundlowe, na których wyraźnie jest napisane, że odsprzedaż ich jest niezgodna z prawem, jednak w zeszłym roku prawie wszystkie gry pojawiły się na allegro. I za to dostaje po tyłku nie kto inny, jak tylko ten, kto te nagrody organizuje. A teraz powiedzcie mi szczerze - kto chce zorganizować event, przywieźć i rozstawić tyle sprzętu i dać graczom gadżety, wyżywienie i imprezę otrzymując wzamian tylko zje.bki?

 

 

Postuluję o wysilenie się i skorzystanie z daru wyobraźni - 2 setupy po 8 konsol + dobre monitory z niskim opóźnieniem i pełną siecią nie pojawiają się po wypowiedzeniu magicznych słów "Stoliczku nakryj się".

 

 

Do ludzi narzekających na granie na splicie w GoW2 - rzeczywiście, osoby zajmujące się turniejem nie dogadały się z MS i było tylko 12 kopii gry, jednak czas na zakończenie turnieju był okrutnie skrócony z racji nadchodzącego rozdania nagród i zamknięcia imprezy, inaczej nie dało się zdąrzyć.

 

 

Ja osobiście uważam, że w turniejach nie chodzi o nagrody. Sam jeżdżę na wszystkie możliwe turnieje wiedząc, że nie mam szans stanąć blisko podium i na jeżdżeniu się to nie kończy. Rywalizacja, atmosfera i przyjazne nastawienie ludzi - tylko tyle mi trzeba. Kiedy musieliśmy dokończyć turniej H3 po północy; spotykając się z problemami związanymi z głośnością wydarzeń sali (sala znajdowała się w ośrodku, na którym odbywały się liczne obozy młodzieżowe) jedna z drużyn zaproponowała oddanie zwycięstwa, łzy cisnęły mi się na oczy. Na szczęście druga z drużyn rozgrywających finał nie zgodziła się na to. Przykład pięknego zachowania. To jest dla mnie warte milion razy więcej odgry, pada, czy sztaby złota. Kwestia gustu.

 

 

Niestety narzekanie leży w naturze ludzkiej. Czasem warto się zastanowić jak taki event wygląda od kuchni i ile osób musi wykonać dość sporą pracę, żeby wszystko się zeszło do kupy.

 

 

AMEN

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza
W domkach bliżej pola namiotowego też było ich słychać. Ochrona w tym ośrodku nie za bardzo funkcjonuje albo jest tylko od pilnowania bramy. Drugiego dnia się już policja pojawiła i kursowała po ośrodku, więc chyba było spokojniej.

 

Uu, drugiego dnia to rzeczywiście hardkor był Wrog. No ale ci uciekający przed policją to w dużej mierze prasa była :P Więcej nie powiem, bo jeszcze chcę do tego hotelu kiedyś wrócić :)

Odnośnik do komentarza
+ piękne hostessy (zdjęcia z nimi mam ofc ^_^)

+ dużo ładnych dziewczyn

+ poznałem ładnie po(pipi)anych ludzi xD

+ piwko za friko

+ Batman: Arkham Asylum

+ Splinter Cell: Conviction

+ pewnie coś jeszcze by się znalazło :)

 

- ogórki...

- turniej Guitar Hero: ...World Tour... demo <_< -_-' F-A-I-L! :|

- Koso ch.uj! xD (taki żart jakby co...) idź w pizdu z takim ocenianiem występów GH xD

- ludzie, którzy darli ryja w nocy, chociaż niektóre momenty były zabawne, jak np. "daj kamienia" albo "weszłem! nie weszłeś!" :D

- za krótko to trwało kurczę :/ ostatni dzień mógł być do samego rana

- audio przy GH:WT, no ludzie, litości... Obok był Fuel, który miał jakieś audio od Logitecha, a GH miało zwykły dźwięk z TV - prawie nic nie było słychać

- umiejscowienie GH: Metallica. Dużo ludzi chciało w to pograć, a wcisnęli to gdzieś w rogu i zadowoleni :F

- konferencja Microsoftu i pieprzenie o piractwie, chyba naprawdę nie mieli pomysłu na ten event O_o

 

Ogólnie to mimo tych minusów świetnie się bawiłem na tym XFD. Był to mój pierwszy i na pewno nie ostatni ^^

 

No, ja tylko dodam, do punktu o kosie - '(pipi) z Heavy Rain' no i do plusów MEGAZA(pipi)ISCIE WIELKIE PLUS - usertag: 'twojastara' :D

 

Odnośnik do komentarza

Impreza w miare udana. Pogoda zajefajna. Troche zeczy zagralo troche nie. Na plus imprezy:

- forza 3

- batman

-hostesy

- znajomi

-wieczorne imprezy

-masa ziania i wogole dobrze bylo

na minus

- nie wiem ale ja bylem juz 2 razy na fun deju i nawet nie wymyli tego wielkiego xboxa dmuchanego no zenada ludzie to samo co rok temu ten sam namiot zero nowosci no nic ! imprerza stoi w miejscu

- gry z przed 2 albo wiecej lat zenada Colin dirt no ludzie

- nagrody, nie bralem udzialu w zadnym turnieju ,ale .... po 1 tylko pierwsze miejsce z nagrodami zenada po 2 puchar za 10 zl z cena przyklejona od spodu zenada tandeta wstyd to na polce postawic.

- mowienie o piractwie , :] sam nie pirace ale to tak jak by sobie samoboja szczelac

- didzej PEPE no ludzie nely furtato zmiksowana to byl jego chyba szczyt mozliwosci !!!

Ale w ostatecznym rozrachunku bylo fajnie pozdrawiam Kanada , Grubenza i Merego Black Meeduse oraz oczywiscie nasze slodziutkie kochane dziewczyny Monike I Klaudie do zobaczyska za rok ludzie szaleni !!!! Hej

Edytowane przez Nedwed183
Odnośnik do komentarza

Gameriada miała jakieś dziwne wyniki w niektórych pytaniach. Szczególnie pytanie o najlepszą atrakcję XFD czy coś w tym stylu. No kurde, zeby hostessy były na 3 miejscu :P, albo przede wszystkim pytanie o najlepszą postać w grach :P. Wszyscy wiedzą, ze najlepsze postacie w grach to jeśli chodzi o żeńską........ Piłeczka z Ponga i męska to Najdłuższy klocek z tetrisa :P:lol:

Odnośnik do komentarza

Impreza zawitała już nad morzem, zagościła w górach, czas więc przyszedł na Mazury. Organizatorzy wybrali okazały ośrodek AZS Wilkasy w okolicach Giżycka, nad jeziorem Niegocin. Czy pomieścił on wszystkich uczestników, jaką NIESPODZIANKĘ przygotował Microsoft i dlaczego przyjechała policja? O tym za chwilę.

(...)

Poranna pogoda nie nastroiła nas optymistycznie, strasząc chmurami i siąpiącym deszczem. Niezrażeni tym faktem wybraliśmy się na miejsce akcji, by potwierdzić rejestrację na imprezie. Mimo dość wczesnej pory, zaskoczyła nas kolejka do namiotu, gdzie osobom, które zapisały się na Fun Day, rozdawano powitalne prezenty.

 

Xbox Fun Day 2009 (24-26.07) - relacja

Edytowane przez hiv
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do nagród za turnieje Halo 3 i GoW 2 oczekiwania były większe ponieważ:

screencaptureoga.png

W piątek J. Mirski zapowiadając korniszony uznałem to za miły dodatek do "atrakcyjnych nagród" i brałem to raczej za żart, ale rzeczywistość okazała się inna. Patrząc na osoby które przyjechały tylko z myślą o turnieju (hi Fil4, Zielony) głupio mi było patrzeć gdy odbierali te nagrody. Tyle, poza tym cały wyjazd uważam za udany, MS mógł jedynie lepiej się przygotować (większy namiot Xbox 360, sprawa z talonami i wejściówkami itp.) ale i tak uważam, że pieniądze wydane na wyjazd nie poszły w błoto i jeśli czas na to pozwoli w następnym roku też się zjawie.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...