Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. strony xbox.com na zlocie jest około 800 ludzi. Ładny to wynik - dwukrotnie większy niż rok temu, chociaż na samej imprezie słyszałem liczbę 1000.

Czy to magia Mazur czy magia imprezy, a może jedno i drugie :)

Dziś kolejny dzień atrakcji. Stay tuned :)

Edytowane przez Wyso
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Główna nagroda w turnieju Gears of War 2 na Fundayu: koszulka, tandetny pucharek i uwaga - słoik marynowanej cebulki lub korniszonów do wyboru.

Nie wiem jak w innych turniejach, ale w Girsy właśnie tak.

 

Nasuwa mi sie jedno pytanie - czy bonzowie polskiego MS nie widzą że robią z siebie kompletnych dziadów?

Oficjalnie ogłaszam polski oddział Microsoftu najbardziej dziadowską i skąpą firmą w III RP.

Odnośnik do komentarza

Skoro już Microsoft robi oficjalny turniej i tak się lansuje, to niech przynajmniej dadzą coś porządnego. Ogórki? Ok, fajny dodatek, ale nie jako "główna nagroda". Moim zdaniem MS ośmieszył się tymi nagrodami. Miało być śmiesznie, wyszło nijak. Nie jest to tylko moja opinia, słyszałem co mówili ludzie po rozdaniu "nagród". LEM i Techland się postarali i ufundowali coś dużo fajniejszego. Co do samej imprezy, to miejscówka lepsza niż rok temu ale organizacja gorsza. Zaczynając od dnia pierwszego. Co to znaczy, że nie spodziewali się takiej ilości osób? Po to była rejestracja żeby się ze wszystkim wyrobić. Tłumaczenie, że ostatniego dnia zarejestrowało się ok. 300 osób mnie nie zadowala. Uratowali się tym, że w sobotę rozdali kupony tym, dla których ich zabrakło przy rejestracji. Szkoda, że namiot ze stanowiskami do grania był tylko jeden. Jeszcze coś a propo organizacji. Czy było coś co odbyło się o wyznaczonej godzinie? Co do dzisiejszego turnieju, to fajnie że zgłosiło się wielu chętnych, tylko szkoda że czasu było za mało. Na minus - za mało kopii GoW-a, przez co mogły odbywać się tylko 3 mecze jednocześnie, a nie 4. Trochę ponarzekałem, ale były to sprawy, które mi przeszkadzały. Ogólnie było w porządku, bo FunDay'a na szczęście tworzą ludzie, z którymi fajnie spędziłem czas i mogłem poznać parę mord z Live'a :)

 

Aha, coś jeszcze. Banda pijanych debili/debilów (mówiąc najdelikatniej), którzy drą mordy o godzinie 1,2,3, a nawet 4. Oczywiście wszyscy są odważni bo krzyczą z namiotów, więc ciężko ich było namierzyć. Niestety, ale większość tych osób stanowiły osoby niepełnoletnie. Urwali się z łańcucha rodziców i mogli sobie poszaleć. Był to chyba mój ostatni FunDay pod namiotem. Trochę żałowałem, że wcześniej nie wynająłem domku.

 

Już kończę, bo oczy mi się zamykają. Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów, a szczególnie tych, z którymi byłem oraz tych, których poznałem.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Było świetnie, super ludzie, dobry klimat, ale moim zdaniem trochę źle zrobili z tym guitar hero. Metallica marnowała się na 2 gitarkach (pozdrowienia dla wszystkich, z którymi grałem), a zespół musiał przez 1-szy dzień grać w demo World Toura (czy tylko ja wybiegałem jak 50 raz leciało Living on a prayer xd?).

 

Aha, gratulacje dla bydła, które w 1,5 dnia potrafiło rozwalić perkusję.

 

 

Odnośnik do komentarza

O cześć, tzn. że jak było za free to nie można się do tego przyłożyć? Ja wiem, że niektórym wystarczało 1-2 piwa i byli w niebie. Sorry, to była impreza Microsoftu, a nie lato w mieście. Przepraszam, że wytknąłem rzeczy, które mnie raziły. Pewnie, że dobrze że w ogóle organizują FunDay'a, ale jak już coś robić z wielką pompą, to należałoby się do tego bardziej przyłożyć. Oby następne imprezy były lepsze.

Odnośnik do komentarza

Wklejam cytat kolegi z forum Halo 3.

 

microsoft ssie

 

xbox funday 2009: żałosna imitacja tego, co powinno być promocją grania, graczy, świata konsolowego, zła organizacja eventu, pokazywanie starych gier... kompletny brak wizjonerstwa, zrobione kompletnie na od(pipi).

 

poza tym: ktoś kradnie po drodze pieniądze, bo te nagrody to jakiś żart; ja rozumiem, że dow(pipi)nie dać komuś ogórek... tylko dla kogo? Ludzie z microsoftu to łgarze. Na: http://www.xfd2009.pl/informacje.html ; zupełnie na dole da się zauważyć stwierdzenie: "Gwarantujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięzców!". Gdzie one? Nie znoszę ściemy.

 

Sorry guyz, ale ja nie jestem jakimś frajerem, który bierze z uśmiechem taką zniewagę. Wiadomo, że gra się dla respektu innych graczy, ale podejście szarych eminencji jest po prostu obrażające dla całego naszego środowiska.

 

Zagraj ze mną Mirski 1v1 a dostaniesz rejpa jak stąd do tego nic nieznaczącego pucharka, który zostawiłem gdzieś tam na chodniku. Może skumasz wtedy, że gry to nie tylko te dzieciaki, co przychodzą na turniej postrzelać w produkcje twojej firmy, ale też ludzie, którzy chcą się w tym kierunku doskonalić. Daj ludziom narzędzia i odrobinę szacunku, zainwestuj w nich trochę więcej, niż są warte twoje buty, a przekonasz się jak ta scena, która od lat propaguje konsole twojej firmy, może zrobić wiele dobrego.

 

Co do samego turnieju - wypas. Barth, Tronic, Razgriz (i ktoś jeszcze, jeśli był wmieszany): za(pipi)ista robota! Dzięki za niezdyskwalifikowanie mnie, gdy straciłem poczucie czasu. Fajnie się z Wami wszystkimi gra, mimo rywalizacji (i miejscowego rąbania sobie dup), wszystko odbywa się w sferze zdrowego współzawodnictwa.

 

Możecie się spodziewać za jakiś czas turnieju organizowanego przez Frontline Studios, który będzie miał trochę lepsze zaplecze, niż ten z 'najbogatszej firmy świata'... rotfl@them

 

Odnośnik do komentarza

Może lda odmiany zamiast narzekać na coś co mieliście za darmo, to byście napisali co Wam się podobało :D.

Moim zdaniem była to świetna impreza, kupa fajnych ludzi :D Dla każdego znalazło się coś miłego, a że było trochę niedogodności, no cóż, nie tak łatwo wszystko ogarnąć.

 

Nagrody że złe były? No tak, wszyscy by chcieli Xboxy i ch.. wie co jeszcze. Ja gralem we wszystkich 3, a w Fifę i Geasy w sumie pierwszy raz grałem :P Halo to tylko w pierwszą i drugą część hehe, ale przynajmniej bez dopychania i fajnie pograłem :)

 

Konferencja była niezła, szczególnie pytania hehe.

 

Green Head to ja :D

Odnośnik do komentarza
Myslalem, ze chodzi o dobra zabawe a nie jakies nagrody :(

 

Jedno nie wyklucz drugiego. Zabawa była dobra, mecze były zacięte, ogólnie było sporo śmiechów a także frustracji. Nie pojechałem na FunDay i nie brałem udziału w turnieju dla nagród, ale skoro organizatorem jest MS, to mogliby się bardziej postarać (LEM i Techland jakoś mogli).

 

Na plus imprezy oczywiście miejscówka, sklep na terenie ośrodka, 3 bary żeby coś zjeść, wypożyczalnia sprzętu wodnego i masssaa ludzi :)

 

A to prawda z tym klanem co wygrał w Halo/GoW2 (Nie jestem pewien), co dostali te ogórki i pieprzneli tym o podłogę i rzucili tekst w stylu "Dziekuje Microsoftowi"?

 

Podczas odbierania na pewno nie, może później w innym miejscu na terenie ośrodka.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Witam s1ntex witam :D Miały być jeszcze czerwone następnego dnia, ale rano nie było słońca i nie chciałem się już brudzić :P

 

Nie mam pojęcia co do tych co wygrali. Wiem jedno, Lucek tu dobrze prawi, no ale jak się zjadą nerdy jakieś, co tylko w głowie im granie, nagrody i najlepiej jeszcze więcej wszystkiego za darmo, to wybaczcie. No i dobrze, ze były ogórki, tym bardziej, jeśli się tak zachowali. XFD to impreza promocyjna w sumie, a nie jakieś typowe turnieje. One były dla dobrej zabawy. ja tam pierwszy raz grałem w Fifę (ostatnio w sumie 99 grałem :P), GeOW2 (raz ukatrupiłem chama jednego;P) i w Halo 3 ( ale grałem w H2). Poszedłem, przegraliśmy z kolegami, ale się fajnie bawiliśmy. Niestety, mam wrażenie, ze ludzie mają właśnie z dobrą zabawą problem. Nawet na serwerach oszukują, boostóją statystyki i grom wie co jeszcze, zamiast po prostu grać dla zabawy. Co kto lubi, jak komuś nie pasuje, niech sam lepsza imprezę zorganizuje i tyle :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...