Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2009


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ewa jest piękna.......hmmmm..

 

Ma za(pipi)istego skilla, mianowicie jest hostessą :D ...

 

To drugi fun day na którym ją widuję i zachwycony nie jestem, ale wstrętu też nie czuję :).. Na tym zdjęciu powyżej to niestety , ale wygląda fatalnie i nie ma się czym zachwycać (o ile w ogóle jest według niektórych)...Dziewczyna jednak jest :

 

a) sympatyczna

b) zawsze uśmiechnięta (płacą jej za to ?? )

c) jest coś takiego co przykuwa do niej wzrok ( co to może być ?? )

d) jest po to by grało nam się przyjemniej ( ooo taaaak )

e) miss mazowsza ( czyli tytuł ma )

 

To są plusy - ważne by te plusy nie przysłoniły wam minusów :) ...

 

O nich jednak dyskutować mi nie wypada bo jako samiec tetra (miało być theta skoro nie alfa), żadnych nie widzę i widzieć nie chcę :)....

 

Ewa to "ikona" i sama jej kontrowersyjność dla niektórych będzie wystarczającym powodem by się z nią umówić na dłuższy spacer przy świetle świec ... ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego po wpisaniu "Ewa Xbox Fun Day" pokazuje się m.in. moje zdjęcie ? :o To jakieś prowo ? Modzi się bawią moim wizerunkiem !!11

 

Black_Medusa - pisałeś tu już jakieś choćby krótkie sprawozdanie ? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć, czy Cię czytałem ;)

 

PS. Ewa to manekin - bez kitu o_O

Odnośnik do komentarza
Black_Medusa - pisałeś tu już jakieś choćby krótkie sprawozdanie ? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć, czy Cię czytałem ;)

 

Nie pisałem bo tylu kronikarzy co tu obecnych to nie ma ani jednego :)...

 

Dla mnie wypad bardzo pozytywny, ale bez fajerwerków.. Organizacja imprezy gorsza niż w Niedzicy, ale miejscówka zdecydowanie przyjemniejsza (nie licząc komarów, których ponoć nie było:D)....

Ot kilka pijalni wód źródłowych, w tym jedna większa wymieszana z disco i giżyckimi lachonami. Miło..

Ileś tam setek osób z Fun dey'a plus drugie tyle z kolonii harcersko-przyrodniczych przy 20 stanowiskach do grania dają całkowity obraz tego zlotu... Chaos ... Na początku był chao.... Fun Day ...

 

Dobrze, że na zdjęcie grupowe kolejny rok nie zdążyłem (zabrakło 100m) bo by mi Ojciec Chrzestny dłoni więcej nie uścisnął :D.....

 

Brakowało :

 

- Keymaykera

- Keymakera ze sprzętem grającym

- atmosfery wyuzdania

- niechlujnych dziewek

 

 

Nie brakowało :

 

- Mnie

- alkoholu ( chociaż tego akurat nie pamiętam :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...