Skocz do zawartości

Wanted


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie, co wy mówicie. Grafika jest na 5. Gameplay na 5. Ta gra to gniot jakich mało. Przemy do przodu i strzelamy. Nawet chować się nie trzeba, bo wrogowie są tak debilni że nawet nie potrafią w nas trafić. Motyw z podkręcaniem kuli był głównym w filmie i komiksie, a tu taj mam wrażenie że jest dodany, bo licencja tego wymagała - na siłę. Dla mnie 5/10

Odnośnik do komentarza

Mi rowniez gra sie niezbyt podoba. Grafika - opropna, rodem z PS2, co to wogole ma byc? W porownaniu do takich gier jak Killzone 2, Resistance 2 - jest naprawde blado, i nie widze na to zadnego usprawiedliwienia. Sterowanie dretwe, gameplay - sredniak (moze nawet ponizej sredniej). Gra sie moze w miare przyjemnie (tzn nie czuje sie odrzucenia) - jakby ta gra byla do kupienia w kiosku za 20zl, to bym pewnie kupil, ale tak to nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Sama gra ?

Czuc tu czysta komercyjna adaptacja bez polotu, jako gra nie najgorsza (fakt spodziewalem sie czegos gorszego) nie znaczy to jednak ze mam ja podnosic pod niebiosa. I pomyslec ze czytalem gdzies nt tej gry jako o "spadkobiercy Matrixa i Max Payne'a" (buhahahha).

Animacja ssie, sterowanie ssie (widac ze przystosowane przede wszystkim do lizania tych scian), fakt przejscia dema tylko za pomoca noza (ale fajnie bylo XD). Ot sredniaczek, zupelnie jak Watchmen, ironia ze obie gry sa na W, przypadek ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Jedyną opinię mogę od razu odrzucić jako nieprawdziwą, reszta opinii subiektywnych ma jakieś podstawy - włączcie PS2 nawet najładniejszą grę i wtedy mówcie takie bzdury. Ja mówię, że jestem pozytywnie zaskoczony, bo np bardzo dobrą grą można być negatywnie zaskoczonym np. wiele osób pluje na MGS4...

Odnośnik do komentarza

Gra opiera się w głównej mierze na filmie. Obie produkcje nie mają z komiksem właściwie nic wspólnego. IMO bardzo dobrze. Bo film mimo, że naciągany i infantylny oglądało się nadzwyczaj dobrze. Komiks z kolei jest beznadziejny. Utrzymany w konwencji super bohaterów i super złoczyńców, których jest na pęczki. Dlatego nie dorównuje historii z filmu w najmniejszym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Gra opiera się w głównej mierze na filmie. Obie produkcje nie mają z komiksem właściwie nic wspólnego. IMO bardzo dobrze. Bo film mimo, że naciągany i infantylny oglądało się nadzwyczaj dobrze. Komiks z kolei jest beznadziejny. Utrzymany w konwencji super bohaterów i super złoczyńców, których jest na pęczki. Dlatego nie dorównuje historii z filmu w najmniejszym stopniu.

Demko może być, baa grało mi się na prawdę dobrze. Gra cholernie mi przypomina The Bourne Conspiracy, a ta mi się również podobała. Jak stanieje do stówy z chęcią obadam full-a. A jeśli gadamy o filmie to szkoda słów, jedyne co mnie trzymało żeby obejrzeć go do końca to Angelina Jolie. Kino najgorszej kategorii, szkoda słów.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...