Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu:

 

Blink-182 "Down"

Blink-182 "Feeling This"

Blink-182 "The Rock Show"

Damone "Out Here All Night"

KISS "100,000 Years (Live)"

KISS "Deuce (Live)"

KISS "Parasite (Live)"

Weezer "My Name is Jonas"

Weezer "Pork and Beans"

Weezer "Undone - The Sweater Song"

 

Pewnie kupię 2 pierwsze piosenki Weezera i zastanowię się mocno nad Blinkiem. Widać, że DLC idzie teraz w pop, a więc czekam na jakąś paczuszkę Foo :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W przyszłym tygodniu:

 

Blink-182 "Down"

Blink-182 "Feeling This"

Blink-182 "The Rock Show"

Damone "Out Here All Night"

KISS "100,000 Years (Live)"

KISS "Deuce (Live)"

KISS "Parasite (Live)"

Weezer "My Name is Jonas"

Weezer "Pork and Beans"

Weezer "Undone - The Sweater Song"

 

Pewnie kupię 2 pierwsze piosenki Weezera i zastanowię się mocno nad Blinkiem. Widać, że DLC idzie teraz w pop, a więc czekam na jakąś paczuszkę Foo :)

weź spier'dalaj.

Kurde, KISS to rozumiem, ale takich popowych gówienek jak Weezer czy blink które sie gra do dupy, syfem zalewają music store :<<<

Odnośnik do komentarza

ostatnie posty przeczytam pozniej

 

my name is jonas

 

n

a

p

i

e

r

d

a

l

a

m

y

 

 

 

brakuje mi juz tylko avalanche dla mnie

i miss murder dla mojej dziewczyny

 

 

bez kitu rock band rozku<ekchu>rwia wszystko

 

dodam jeszcze, ze dobrze ze bartka zbanowano bo mnie w k u r wial jak z metallcy szydzil

 

ciekawe ile postow mozna polaczyc?

 

cos mi swita, ze blok to pedal

 

ale glowy nie dam

Odnośnik do komentarza
A głowa zdrowa? xD (bez obrazy)

 

Ktoś sprawdzał cały album Pearl Jama na perkę? Coś mi się wydaję, że ktoś w tym temacie pisał, że na perkę jest kijowy, ale jeszcze chciałbym się spytać :).

Jest wy.(pipi)any na perkę. Nie jest to napie.rdalanie jak "Visions", tylko dobre, skillowe rytmy, których wymasterowanie trochę zajmuje. Mam ok. 5 piosenek z "Ten" i ciągle jej gram, FCa żadnego. Zresztą- jak lubisz Pearl Jam to się zesrasz grając to :D

Odnośnik do komentarza

Szczerze? - średnio lubię Pearl Jam i stąd się wacham ;).

A co do paczki Rush to już sam nie wiem, podoba mi się trochę piosenek z Bostonu i w sumie więcej niż w Rushu, bo w Rush to w sumie głównie YYZ i Tom Sawyer, którego cover mi starcza, czyli zostaje samo YYZ, jest coś godnego polecenia w paczce Rushu?

 

Jeszcze raz przesłuchałem piosenki same i byłem w przekonaniu, że biorę Boston, ale popatrzyłem sobie jeszcze na drum charty i okazuje się, że w Bostonie choć fajne piosenki to jest to denne i powtarzalne stukanie, a w Rushu są fajny charty i kilka fajnych piosenek, reszta ujdzie, więc biorę Rasza :).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Ciekawą zależność zauważyłem...Mianowicie, wychodzi nowe Guitar Hero i zawiera w sobie kilka piosenek użytych wcześniej w RB, a z kolei Rock Band powoli uzupełnia ewentualne zaległości. Na przykład Gorillaz - "Feel Good Inc." będzie jeszcze przed premierą nowego GH, brak Lenny'ego Kravitza Harmonix nadrobiło z nawiązką w stosunku do WT. W World Tour było kilka piosenek z RB, tak samo jest z GH: Van Halen.

 

RB vs GH - 666:0

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...