Skocz do zawartości

Rock Band DLC


....

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ej, hola, hola - w TVC gra John Paul Jones - były basista Zeppelinów. Ch.uj, że obok neigo produkuję się ruszoffy pop-idol qb3ka. Na bielanach ten zespół dzięki JPJ ma +1000% do respa i niezniszczalnego bulletproof armora, także wara od nich. A przesłuchałem też tę piosenkę, która w tym tygodniu wypuszczona został - niezły materiał. Tak naprawdę, to coś w miarę świeżego IMO.

 

ALE I TAK KU.RWA JEGO MAĆ ALBUM BEATELSÓW ZAMIÓTŁ MNĄ UPIER.DOLONY STÓŁ KAMILKA DURCZOKA !!!1111Lolo1O!ol1Ol

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A w przyszłym tygodniu w Music Store:

 

Nirvana ? ?Come As You Are (Live from MTV Unplugged)? +

Nirvana ? ?Lithium (Live at Reading)?

Nirvana ? ?Smells Like Teen Spirit?

Night Ranger ? ?(You Can Still) Rock in America? +

Night Ranger ? ?Don?t Tell Me You Love Me? +

Night Ranger ? ?You?re Gonna Hear It From Me? +

 

"+" przy utworze oznacza, że sobie pogracie w to z poziomu LRB ;]

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wydana paczka Nirvany jest dla mnie ideałem. Bez kitu, nie słucham ich na co dzień, ale tą paczką trafili mnie prosto w serce. Dobór piosenek to niezaprzeczalne FC.

 

Jakiś czas temu zakupiłem mnóstwo stuffu, ale chciałbym szczególnie polecić Mayhem Tour Pack, szczególnie tym, którzy grają na gitarze. Co prawda niewypałem jest tam piosenka Mansona, która stanowi kontrast dla pozostałych utworów, ale jest to jeden z absolutnie najlepszych zestawów piosenek do zassania. Mówię, że dla gitarzystów, bo a perce wiemy, jak jest ;] BTW. Butcher, zassałeś ten pack ? :teehee:

Odnośnik do komentarza

Mayhem? Nie kupiłem. Nie miałem pktów wtedy afair, a potem słuchając kawałków w RBStore jakoś nie podniosły mi włosów na plecach i zawsze było coś ciekawszego do wzięcia. Poza tym nie lubię na(pipi)u bez sensu (a'la CC, chociaż techniczny death wchodzi mi bez popity), a stary Slayer jest żenujący imo... W RB wolę thrash, core, nu-metal.

Odnośnik do komentarza

Butcher, grzeszysz kolego. Ja w ogóle na co dzień nie jestem fanem łojenia po garach i jeżdżenia łapą po gitarze tak, jak to ma miejsce w tym packu, a jednak jak gram, to cały pack. Tylko z racji patriotyzmu i narodowościowej solidarności faworyzuję utwór Behemotha, który jest na prawdę świetny. Butch, ściągnij, daję gwarancje, że nie tylko nie pożałujesz, ale się ucieszysz jak dziecko po zagranie wszystkiego pod rząd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...