Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ja sam nie wiedziałem jak to działa, jak znajdę gdzieś drugiego Destroyera w PL (mam na myśli samego Dixona, tego co mam) to kupię może go, bo powinien myślę kosztować jakoś ponad 100 (nie wiem za jakiś czas moze) i w necie widzialem tutorial jak robic double bass splitter ktory dziala :).

Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja sam nie wiedziałem jak to działa, jak znajdę gdzieś drugiego Destroyera w PL (mam na myśli samego Dixona, tego co mam) to kupię może go, bo powinien myślę kosztować jakoś ponad 100 (nie wiem za jakiś czas moze) i w necie widzialem tutorial jak robic double bass splitter ktory dziala :).

 

ktory dziala z ionem? ;>

Odnośnik do komentarza

Po co robic cos co juz istnieje i kosztuje grosze?Chyba w kazdym sklepie mozna to dostac ze sprzetem audio.

Albo ja nie wiem o czym mówię, albo ty ;). Mam taki splitter i on nie działa, dlaczego? - bo jak mam jeden pedał wciśnięty drugi nie działa, a jak grasz piosenki na takim E+ w GH:SH czy M to nim zdążysz podnieść jeden pedał już masz mieć drugi wciśnięty, o to mi chodzi, chyba, że masz na myśli splittery z ktorymi dziala drugi pedal gdy pierwszy jest wcisniety ;)....

Odnośnik do komentarza

Grałem niedawno na perkusji z GH -syf straszny, obiektywnie patrząc ;/ To samo będzie w Band Hero.

 

Na Amazonie amerykańskim można dostać perkę z RB2 za $130 razem z wysyłką. Niecałe cztery stówy do dobra cena za te bębny. Wysyłają do Polski bez kombinacji, za co plus, i nie ma szans na żadne cło, o wartość tego jest mniejsza niż150 Euro.

 

http://www.amazon.com/Rock-Band-X360-Drum-Xbox-360/dp/B001BX6MR0/ref=wl_it_dp_o?ie=UTF8&coliid=I3CM6IWK7AHBI3&colid=1JH6I8G6NOJF

 

Do tego na Amazonie brytyjskim można zamówić zestaw trzech talerzy do perkusji. Po zamontowaniu tego mamy prawie perkę IONa, jakby nie patrzeć ;)

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001G57Y02/ref=s9_sima_gw_s1_p63_t1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-5&pf_rd_r=0KWXPA5691AEK62PA66C&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128293&pf_rd_i=468294

 

Na tym samym Amazonie można też zamówić pedał Nyko, ja chce się koksić na perce :twisted:

Odnośnik do komentarza

czy perkusja z rock band, podpieta do komputera może służyć jako elektroniczna perkusja do tworzenia prostych bitów (wiem ze nie raguje na siłe nacisku, ale czy można do danego pada przypisać jakiś dźwięk), jeżeli tak to jak to zrobić? jaki program jest potrzebny?

Edytowane przez superment
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...