Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W następnym miesiącu wyląduje u mnie x360 i powoli trzeba zacząć się przymierzać do kupna instrumentów. No i właśnie, które są lepsze? Szczególnie nurtuje mnie sprawa perkusji. Niby GH dostosowuje się do tej z RB, ale za to ta od GH ma talerze, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na ogólny feeling podczas gry. Ktoś mógłby pomóc?

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, jest duży problem z decyzją :D

Myślę nad Rock Bandem albo Guitar Hero: WT jako prezent dla siebie na święta ;). I teraz do was pytanie, jako że w tej chwili posiadam ok.500 zł to się zastanawiam, nad kupnem całego zestawu od Rock Banda i do tego dokupić grę Rock Band 2, czy kupić samą perkusję od GH: WT i do tego jakąś grę.

Zastanawiam się, z którego zestawu byłbym bardziej zadowolony, szczególnie zastanawiają mnie tutaj zawiłości między perkusjami, która jest lepsza, bo wiem że najlepiej perkę od RB2, ale nigdzie nie można jej dostać >.>. Słyszałem różne opinie o perkusji od GH, to że nie działa jeden bęben, to że jest duży przedział błędu, że wcale nie jest tak fajna na jaką wygląda itd...

Natomiast co do samych gier, to tracklista z RB2 na prawdę jest bardzo fajna i jako grę wolałbym chyba ją, chyba że proponujecie jakąś inną grę. W GH: WT grałem, ale tylko na gitarze.

Czy nadal opłaca się kupować perkusje od RB1 ? Czy nie jest już trochę za 'starą' konstrukcja ? Jak wy myślicie? Lepiej dozbierać (oczywiście nie drugie 500 zł na Iona) i kupić coś innego? Święta będą, więc myślę że parę groszy jeszcze wyskrobie... chętnie przeczytam sugestie każdego z was.

Odnośnik do komentarza

Nie mysl nawet o GH:WT.To chyba najgorsza gra tej serii imo.

Kup perkusje z RB, obojetnie czy z dwojki czy jedynki.Jak masz talary zainwestuj w silencery jesli masz drumkita z pierwszej czesci ,ktora notabene nie jest jak to ujales "stara konstrukcja".

Gitare kup Les Paula lub Explorera z GH.Do tego RB2 i masz gre ktora nigdy sie nie znudzi za sprawa DLC o ,ktore w koncu ktos dba jak nalezy.

Nie chce gadac za innych ale watpie bys uslyszal inne porady niz ta.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...