Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Fender jest o wiele gorszy od Les Paula ? Na Explorerze grałem i jakoś mi nie podszedł.

Pytam, bo po prostu nie wiem czy by mi się chciało kupować wszystko po kolei, zamiast kupić cały zestaw od RB1 + grę RB2. Do DLC akurat w RB przywiąże szczególną uwagę, bo prawdopodobnie jakoś szybko po kupnie już RB, kupiłbym pewnie 2100 MSP żeby ściągnąć swoje ulubione piosenki, albo jakieś packi, jeszcze to będzie to przeliczenia ; )

 

PS: http://www.allegro.pl/item823993056_rock_band_perkusja_xbox_360_wersja_qm_2_0_rockband.html - czy to jest perkusja od RB2 ? Bo zdjęcie zupełnie myli.

Odnośnik do komentarza

Nie należę do małych, 2 metry wzrostu, duże łapska :P, więc myślę że jednak nie będę się rozdrabniać i wezmę cały zestaw od RB1 + grę RB2 ;).

Dobra i jeszcze mam takie dwa pytanka, każda piosenka kosztuje 160MSP ? I może głupie pytanie - czy potrzebuje golda żeby móc kupować DLC? I jak może wy polecacie, kupować piosenki, packi, jakie zdrapki, co się bardziej opłaca ;) Dzięki za całą pomoc ;]

Odnośnik do komentarza

No i mam już zestawik od Rock Banda, no powiem krótko - jest kozacko :D

Gram w GH:WT, więc może trochę mniej kozacko, bo wydaję mi się że ułożenie niektórych 'nut' jest całkowicie z dupy. Ale już niedługo kupię RB2, więc myślę że tam rozwinę skrzydła ;D

Swoją drogą, ktoś może coś więcej powiedzieć na temat Lego Rock Banda i GH5 ? Jak piosenki? Poziom trudności? Bo po RB2, ze względu na tracklistę, myślę nad Lego Rock Bandem...

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za poprzednią pomoc :*

Odnośnik do komentarza

Lego Rock Band można wg mnie nazwać odpowiedzią EA na Band Hero od Activision. Co prawda nie poszli oni na łatwiznę, w przeciwieństwie do konkurencji, i zaserwowali nam unikalną otoczkę, tak jak w Beatlesach. Piosenki zawarte w tej grze należą do lajtowych, ale zawsze jest to więcej to grania, jak sobie zimportujesz na dysk i będziesz grał z poziomu RB2 :teehee:

 

A GH5 ma po prostu fajniejszą grafikę, ale zamieniłbym jeden człon nazwy z "Guitar" na "Pop" :potter:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...