Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Fisiu, wysyłam Ci kuriera z nowym Elitkiem, jak tylko wytłumaczysz mi, co to kontrolery na WIFI i jaki to ma związek z LP. I poproszę oczywiście uzasadnienie wypowiedzi :D

Za(pipi)iście. Nie widziałem, żeby PS2 miało kontrolery bezprzewodowe, chyba że jakieś przelotki czy coś. Ale to i tak nie przejdzie na Xboxie bo Xbox ma dedykowane akcesoria. A jaki to ma związek z Linkin Parkiem - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, dwie rzeczy każą mi wierzyć, że to BT. Pierwsze, to gdyby konsola miała moduł wifi, to nie musialibyśmy płacić 1/4 ceny konsoli za dodatkowe akcesoria do obsługi sieci. Drugie, to notka ze strony xbox.com:

 

The Xbox 360 Wireless Controller works only within 30 feet (nine meters) of the console. Objects between the controller and the console can reduce this range.

 

Nie muszę chyba mówić, jaka technologia ma zasięg ~10 m :)

 

Aczkolwiek, internet mówi o jakimś protokole wifi, obsługiwanym przez ten odbiornik dla PC. Jednak to w przypadku pada, a gitary raczej są na BT.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Gitary nie mogą być na BT bo X360 nie ma czegoś takiego jak BT. Część która jest w środku konsolki to RF Module. Więc cofam to co powiedziałem wcześniej jakoby pady były na Wifi. Tutaj mamy taką technologię jak w bezprzewodowych myszkach/klawierkach (RF)

Odnośnik do komentarza

Fisiu, ale my nie sfailowaliśmy, tzn ja, filip i kubek, bo my zaprzeczyliśmy, że jest wi-fi, ani nie staliśmy za wersją, że jest BT.

Ja stoję za wersją, że jest to dalej jakiegoś rodzaju wifi. Jak ktoś mi pokaże dokumentacje z budowy xboxa i będzie tam jasno zapisane, że nie jest to Wifi, ani BT - zwrócę honor.

Poza tym - jak coś odpowiedzialne za łączenie kontrolerów z konsolą może mieć możliwość wyszukiwania sieci lub połączenia z internetem? Nie ma takiej możliwości. Słaby nadajnik wifi to również krótki zasięg obsługi kontrolerów. To wszystko.

 

 

<szklana kula mode off>

 

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Fisiu, ale my nie sfailowaliśmy, tzn ja, filip i kubek, bo my zaprzeczyliśmy, że jest wi-fi, ani nie staliśmy za wersją, że jest BT.

Ja stoję za wersją, że jest to dalej jakiegoś rodzaju wifi. Jak ktoś mi pokaże dokumentacje z budowy xboxa i będzie tam jasno zapisane, że nie jest to Wifi, ani BT - zwrócę honor.

Poza tym - jak coś odpowiedzialne za łączenie kontrolerów z konsolą może mieć możliwość wyszukiwania sieci lub połączenia z internetem? Nie ma takiej możliwości. Słaby nadajnik wifi to również krótki zasięg obsługi kontrolerów. To wszystko.

 

 

<szklana kula mode off>

 

 

Część nazywa się modułem RF, jest na niej jak byk napisane RF Module, bym dał Ci zdjęcie swojej części ale niestety już ją sprzedałem i nie mogę znaleźć zdjęcia. Nie jest to ani WiFi module, ani Bluetooth module, po prostu RF Module - tak jak w myszkach i klawiaturach bezprzewodowych które nie są na bluetooth.

Odnośnik do komentarza

Fisiu, ale my nie sfailowaliśmy, tzn ja, filip i kubek, bo my zaprzeczyliśmy, że jest wi-fi, ani nie staliśmy za wersją, że jest BT.

Ja stoję za wersją, że jest to dalej jakiegoś rodzaju wifi. Jak ktoś mi pokaże dokumentacje z budowy xboxa i będzie tam jasno zapisane, że nie jest to Wifi, ani BT - zwrócę honor.

Poza tym - jak coś odpowiedzialne za łączenie kontrolerów z konsolą może mieć możliwość wyszukiwania sieci lub połączenia z internetem? Nie ma takiej możliwości. Słaby nadajnik wifi to również krótki zasięg obsługi kontrolerów. To wszystko.

 

 

<szklana kula mode off>

 

 

Część nazywa się modułem RF, jest na niej jak byk napisane RF Module, bym dał Ci zdjęcie swojej części ale niestety już ją sprzedałem i nie mogę znaleźć zdjęcia. Nie jest to ani WiFi module, ani Bluetooth module, po prostu RF Module - tak jak w myszkach i klawiaturach bezprzewodowych które nie są na bluetooth.

<ok>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...