Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Ma takie pytanka, bo ostatnio choruję na gitarę:

1. Czy taki Les Paul jest na tyle awaryjny że opłaca się zapłacić 100zł więcej za wersję z paragonem? (na alle jest nówka GH:Aerosmith bundle za 150zł z wysyłką, chyba niezła okazja? tylko że Les Paul nie działa z Rock Band 1 i 2 z tego co czytam :/ )

2. Czy gitara z Band Hero jest taka sama jak ta z GH5? Jak z jej awaryjności?

Odnośnik do komentarza

Ma takie pytanka, bo ostatnio choruję na gitarę:

1. Czy taki Les Paul jest na tyle awaryjny że opłaca się zapłacić 100zł więcej za wersję z paragonem? (na alle jest nówka GH:Aerosmith bundle za 150zł z wysyłką, chyba niezła okazja? tylko że Les Paul nie działa z Rock Band 1 i 2 z tego co czytam :/ )

2. Czy gitara z Band Hero jest taka sama jak ta z GH5? Jak z jej awaryjności?

Bierz spokojnie Les Paula, ta gitarka działa chyba ze wszystkimi gram muzycznymi evur. Sam mam swój egzemplarz już ze 3 lata (a kupiłem używany) i nigdy nie miałem z nim problemów.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem jak to jest z kompatybilnością, bo na stronie Rock Band: http://www.rockband.com/compatibility (ta stronka ma jakąś przerwę techniczna, jest jeszcze http://www.thebeatlesrockband.com/compatibility, a Beatelsi są chyba na bazie RB2 zrobieni) jest napisane że Les Paul działa z RB1 i RB2, a na stronie Guitar Hero, że nie: http://cdn.guitarhero.com/ghhub/gh_compatibility.pdf

 

A jak z tym panelem dotykowym - Les Paul go nie ma, ale przydatny on jest do tappingu? Bo grałem 2 dni na takiej gitarce z panelem i w sumie można było udawać klang na basie, tapuje się chyba tak samo jak na przyciskach?

 

edit: w sumie nie napisałem, że chodzi mi o wersję na ps3

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pytanie o nazwe kawałka - ostatnio grałem w RB(trójeczka, ale było ponad 1000 tracków tam) i jest tam taki kawałek, którego nie mogę znaleźc nigdzie bo nie pamietam jak sie nazywa

Troche drumcorowy był (cos jak kawałki Freezepopa z połamaną perkusją), pod koniec miał taka solówke na perce właśnie połamaną fajną.

 

Albo utwór był na S, albo kapela bo zaraz pod tym kawałkiem listowało od T i był T.N.T chyba..

 

help ?

Odnośnik do komentarza

MAM !

Synthesized - Symbion Project !

 

Kawałek był tez w Amplitude ;)

Moja zaje.bista pamięć - grałem go na Kone 3 - bodajże nawet w konkursie. [facepalm]

Heh, jak to grałeś, to gadałem z kolegą pod szkołą i też mnie się spytał o kawałek, a ja nie mogłem sobie przypomnieć tytułu. Wychodzi na to, że to ja muszę Ci podziękować... :sweat:

 

No (pipi), fail <_<

 

I rzeczywiście: chart nic a nic nie podobny do TPD... :whistling:

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Miałbym do bardziej obeznanych w tematach gier muzycznych pytanko, otóż ostatnio rzucił mi się w oczy spadek ww. gadżetów (gra+gitara Warriors of Rock za mniej niż 2stówki),więc pomyślałem, że 23 krzyżyk to ostatni dzwonek na odkrycie w sobie talentu i zostanie gwiazdą rocka... Temat jest dość rozległy, po obleceniu recenzji i ostów, wydaje mi się, że największy potencjał imprezowy z serii ma Band Hero, więc zastanawiam się:

 

1- Nie znalazłem tego w listach kompatybilności: czy na gitarze z Warriors of Rock będzie można komfortowo grać w Band Hero (pomijając estetyczny nietakt grania szlagierów Spice Girls, czy Lilly Allen czarną, rockową gitarąrolleyes.gif)??

2- Czy ewentualna gra w Band Hero w pojedynkę, tylko na gitarze, bez osób odpowiadających za inne instrumenty i mikrofon (jeśli narzeczona nie poczuje powołania bycia nową Dodą, czy Anią Wyszkoni, albo finanse zastopują rozbudowę zestawu) ma sens, czy jest to gra nastawiona stricte na grę w zespole?

Odnośnik do komentarza

1 - tak, ale jak szukasz kawałków bardziej imprezowych, to polecałbym raczej LEGO Rock Band. "Accidentally in Love" (znane choćby ze Shreka), "Kung Fu Fighting", "Ghostbusters", "Song 2" Blur czy choćby "The Final Countdown" są lepsze muzycznie i IMO bardziej grywalne. Nie mówiąc już o Hendrixie i Queen (plus oczywiście jest liczne DLC, ale do tego lepiej kupić RB2/RB3, bo nie wszystkie kawałki działają z LRB)...

2 - grać da się - i to z nielichą przyjemnością, ale mimo wszystko w multi najbardziej rozwija skrzydła

Odnośnik do komentarza

Ja jednak na twoim miejscu postawiłbym raczej na RB2/3 (chyba, że już masz).

Kwestia gustu. Ja grałem na gitarkach od RB1 i TB:RB i mam nadzieję, że nie będę miał z nimi do czynienia, bo IMO są okropne. Z kolei mój znajomy ma tak samo, tylko z tymi od GH...

 

 

No chyba, że mówiłeś o perce lub samej grze, to wtedy jeszcze mogę się zgodzić (ale wydawało mi się, że chodziło o gitarę)...

Odnośnik do komentarza

 

4. Zapewne ten najnowszy, czyli od GH6. Ja jednak na twoim miejscu postawiłbym raczej na RB2/3 (chyba, że już masz).

 

A czemu nie RB 1? :)

No, RB1 też jest ok, ale po co bawić się w zaledwie ~50 kawałków i okrojoną liczbę dlc jak można wyeksportować piosenki z jedynki do dwójki/trójki i cieszyć się całym dlc (bo chyba nie wszystko działa z rb1, jak się mylę to mnie poprawcie), wzbogaconym dodatkowo o tryb pro.

 

Na twoim miejscu kupiłbym:

-gitarkę z gh3 (dorwiesz za mniej niż 100zł)

-perkę z rb1 (to samo co wyżej), a jak cię stać to z rb3 z talerzami

-rock band 2/3 + resztę rock bandów, z których można wyeksportować kawałki (rb1, lego, ac/dc), a po eksporcie sprzedać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...