Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam pytanie czym różni się perkusja z RB a RB2??

 

Drugie pytanie. Powiedzieliście że gitarki z ps2 będą działać z ps3, tak niestety nie jest. Zakupiłem przejściówkę na usb do gitarki z guitar hero z ps2, pod piołem do konsoli i RB jej nie widzi(widzi tylko jako normalnego pada).

Edytowane przez wirusek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem całkiem nowy w temacie, a ostatnio wzięło mnie na Guitar Hero :D W sklepie było stanowisko z bodajże World Tour to i zagrałem parę kawałków i mi się spodobało nawet bardzo ;] Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś, ale teraz powiem co mnie interesuje. Przede wszystkim nie zamierzam kupować by w nieskończoność maksować piosenki na hardzie i w ogóle, tylko chcę się odstresować przy fajnych kawałkach. Dlatego zwracałbym raczej uwagę na ilość piosenek itd. W World Tour nie wiem czy były to już wszystkie odblokowane (raczej nie, bo było ich z 14? Nie wiem nie orientuję się) podobały mi się piosenki Tiger'a, Nirvana- About A Girl, Linkin Park- What I've Done, tyle zdążyłem ograć i takie klimaty lubię (dość zróżnicowane, wie ;d). Jestem też jakim-takim fanem Metalici, więc zastanawiałem się na Guitar Hero: Metalica, ale naprawdę jestem zielony w temacie, czy w innych GH jest coś Metalici, Nirvany czy LP? Proszę o rady.

 

PS. Jeśli to nie ten temat to przepraszam i proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem sobie gitarkę od Rock Banda 1 i mam pytanie - czy nie działa ona tylko z GH2 i 3 czy z którymiś jeszcze też? Bo zagrałbym chętnie w metallicę, ale nie wiem, czy z tym wiosłem pójdzie. Na necie niby widziałem, że tak, ale wolałbym się upewnić od jakiegoś forumowego gracza.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

3 talerze kosztuja 115$ ( licze bez przesylki ) + chce dokupic druga stopke z org splitterem ( 59$ zestawik ) - lacznie 174$ a nowa perka z tym splitterem lacznie 309$

Z mojego ion drum rockera zostal mi jeden talerz, ktory bym sobie przewalil do nowej i mial komplet. W sumie obliczylem sobie ze jezeli stara perke sprzedam za min. 500zl to wydam tyle samo co jak mialbym kupowac tylko talerzy i stopke a tak mam nowe bebny nie smigane. Przesylka raczej nie bedzie grala roli bo mysle ze brat mi to przysle z us i a za friko. To tak z grubsza

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...