Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

więc tak po pierwsze les paul jest bundlowany nie z world tour tylko z gh3. mówiąc o gitarze z wt masz na myśli stratocastera.

strat działa na ps2 bezproblemowo , zarówno w gh jak i rb. natomiast les paul wogóle nie działa (konsola nie widzi instrumentu).

sam nie wiem czemu akurat tak jest ale sprawdzone na własnej skórze.

aha oczywiście mowa o instrumentach dedykowanych ps3

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za double post, ale pojawiło się pytanie z mojej strony.

 

Jak wygląda sprawa z wysyłką i odbiorem paczki z Amazonu ? Zamówiłem TB:RB Bundle (ten fany i drogi, c'nie) i mogę go śledzić z poziomu mojego konta na Amazonie. Przesyłka idzie DHLem. Czy zostanę poinformowany o godzinie wizyty kuriera ? Co się stanie, jeżeli nie będzie nikogo, kto mógłby odebrać paczkę ?

Odnośnik do komentarza

Jak podawałeś swój numer telefonu to bardzo prawdopodobne, że kurier do Ciebie zadzwoni w kwestii dostarczenia paczki (o ile oczywiście koleś napisał ten numer na paczce). Jeżeli nie zastanie nikogo to zostawi pewnie jakieś awizo z numerem telefonu, ewentualnie informacją o odbiorze osobistym z najbliższej siedziby DHL.

 

Poza tym skoro możesz śledzić paczkę to wystarczy zadzwonić do DHLa jak paczka dojdzie do Warszawy, a Ty boisz się, że kurier mógł Cię nie zastać.

Odnośnik do komentarza

Używam akumulatorków, więc mam nadzieję, że będzie okej następnym razem, ale jak to możliwe, że w górę działa ok, a w dół nie łapie połowy dźwięków? :D

Mnie nie pytaj, ja wysłałem taką "uszkodzoną" gitarę, jak się okazało winą były akku. O dziwo i tak wymienili gitarę na nówkę. Poprzednie uszkodzenia tej gitary WT jednak były trwałe.

Odnośnik do komentarza

Drodzy mili, źle się dzieje... Dziś rozpoczęły mi się ferie i oczywiście, co? Czerwony drumpad od perkusji odmówił posłuszeństwa :) Nie wiedząc o co chodzi, całkowicie, spojrzałem się pod nogi i oto ukazała mi się oderwana ta zaślepka gumowa spod drumpadów. Myśląc, że to właśnie brak docisku jest winą, przycisnąłem drumpad, lecz nadal nie reagował. Poczytałem chwilę w internecie, okazało się że prawdopodobnie to wina sensora, który rejestruje uderzenia. Teraz pytanie do Was, czy wiecie co z tym zrobić? Jak wygląda sprawa gwarancji ? Co mogę zrobić...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...