Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba masz racje. Na dubbing nie ma szans ale zapowiedź polskiej wersji kinowej to moim zdaniem kwestia czasu. Dam sobie rękę uciąć, ze takowa będzie.

Ja również bardzo liczę przynajmniej na polonizację kinową. Nie to, żebym nie znał angielskiego czy coś; tutaj bardziej chodzi o fakt tego, że Rockstar w końcu zauważa Polskich graczy!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

polonizacja to nie problem. problemem jest dobra polonizacja. jeżeli zrobią teksy z mocą Maxa a nie jakieś pitu pitu to jak najbardziej spoko. cały czas mam jednak w głowie niektóre teksty z Mafii II a i ogólnie mistrzami tłumaczeń i lokalizacji nigdy nie byliśmy.

 

złote spluwy to pewnie jako znajdźki ewentualnie jak w RDR challenge na multi. lans na złoto zacny będzie.

 

przeglądałem sobie listę achivów / pucharków i łatwo nie będzie. trochę przeraża mnie ten za hard ale będzie wyzwanie i zabawa ;)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Jedna z najważniejszych, ostatnich rzeczy przed premierą - trofea. W końcuuu je ujawnili, nice.

 

Ogólnie to raczej nie wyjmę płyty z konsoli dopóki nie wpadnie platyna (+ trophy dlc). Najbardziej bałem się osiągnięć za multi ale teoretycznie nie jest źle. Pewnie najwięcej roboty będzie z 50 levelem i cholera wie w jaki sposób będzie trzeba odblokowywać postacie i bronie.

 

Natomiast co do reszty to mega, że wróciła "Nowojorska minuta" - mam nadzieję, ze da ostro popalić. To samo ostatni poziom trudności, 3 akty czyli zachowanie tradycji.

Znajdźki brzmią interesująco po nazwie osiągnięcia "Echo of The Past" - Find all clues. No, no jestem ciekaw czy to chodzi o to, o czym myślę. Aaa i fajnie, że wcisnęli w formie znajdźków "widoki turystyczne", ekstra.

 

PS. Złote bronie xD haha nie wierzę, że je dali heh. Ciekawe czy w GTAV też je dadzą.

 

maxpayne3-weapon-shotguns-02-640.jpg

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@up :nyam2::lol:

 

Przepraszam za lamerskie pytanie, ale te złote bronie czymś się różnią od normalnych oprócz koloru? w GTA IV: TBoGT bodajże też były złote bronie i chyba niczym się nie różniły (w sensie - szybkostrzelności, uszkodzeń itp) ;p

 

W GTA IV była tylko jedna złota broń, UZI od Yusufa (czy jak mu tam było)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

No fajnie, tylko że ostatni gameplay series miał być drugą częścią z multika, a tutaj widzę coś innego? Nie żeby mi to przeszkadzało, ale wiadomo czemu to zmienili?

 

I niepokoi mnie że wszystkie ujęcia z NY pochodzą z jednego i tego samego poziomu. Mam nadzieję, że te 10h singla faktycznie się sprawdzi, a po prostu wielu etapów nie pokazali, żeby nie psuć zabawy. ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=td7Y6ISS3nk&list=PL768C1E406CDC8E22&index=1&feature=plpp_video

 

:o

 

Rozwalił mnie moment z typem i ręką oraz w minuta 2:20 jak typa dalej katuje strzałami już po śmierci.

No (pipi)aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie to mega jest xDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...