Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada sie że połączenie bullet time z maxa, odwzorowania mocy broni z RDR i fizyki obrażen i upadków z rdr da jeden z najlepszych i najbardziej sadysfakcjonujących systemów strzelania w grach :D

 

ND mogło by sie co nieco nauczyć bo strzelanie w uncharted sporo odbiega od poziomu rdr i pewnie jeszcze bardziej odbiega od MP3

Odnośnik do komentarza

PS. Ale niunie będziemy odbijać ;p Mona Sax Się chowa hehe.

ciekawe czy dadza maksowi zamoczyc

 

dead-girlfriends-in-video-games-photo-u12.jpg

 

Oby, oby byleby stary się nie dowiedział ;)

 

A tak poważnie, bez bicia to mocno się zdziwiłem z jedną rzeczą po tym trailerze. Naczytałem się tych playtestów, previevów itd. a cały czas myślałem - byłem pewien, że będziemy odbijać córkę a nie żoną tego Rodrigo. Nie wiem skąd mi się to wzięło, w każdym bądź razie ten motyw "uprowadzenia na obcej ziemi - odbicia". Zapachniał mi filmem "Dowód życia" tylko inne miejsce akcji i tam chodziło o męża z kolei.

 

Zresztą "Uprowadzona" też się kłania, uwielbiam takie klimaty. Motyw zemsty, odbicia a wbrew wcześniejszym hejtingom i niepewności - widzę, że brazylijskie klimaty ociekają klimatem. Jeszcze do premiery poszczuje się paroma filmami i będzie w ogóle git heh.

 

Tylko modlę się żeby Rockstar sprzedawał osobno soundtrack z MP3. Może być nawet cyfrowo na psn...

 

@Schab

 

Nie wiem czy to przypadek czy może już jakaś wskazówka ale cenega wypluła ten trailer z PL napisami. Podobnie robi Ubi czy EA jak wydaje gry w PL to puszczają przed trailery z napisami. No sam jestem strasznie ciekaw czy MP3 to będzie pierwsza, polska gra z napisami od R*. Ludzie cały czas pytają się o wersje językowe Rockstar, i cały czas ta sama odpowiedź - "szczegóły przed premierą"...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Świetny trailer. Szkoda że do premiery jeszcze tyle czasu ;/

 

I mam nadzieję, że potwierdzą się ploty o tym że R* ma zamiar przełożyć gierki na nasz ojczysty język. Takie napisy w MP3 chętnie bym przyjął.

Na stronie muve.pl z ofertą Max Payne 3 jest napis na okładce po naszemu "Rockstar Games przedstawia Max Payne 3". Kto wie, może będą polskie literki.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Kozak!

 

No i kolejny filmik pokazujący, że będą jakieś finishery, melee ataki. Wczoraj czytałem, że (mini spoiler)

Max jeżeli nie będzie miał broni, będzie mógł powalić typa ciosem z główki - rozbrajając go.

 

 

Albo, że (mini spoiler 2)

będzie można obezwładnić typa - nie zabijając go, byleby nie stanowił już zagrożenia.

 

 

Czyli jakby nie patrzeć dali jednak jakiś system walki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...