Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzymalbym sie z tego typu konkluzjami, bo jeszcze nie wiemy jaki klimat bedzie w tej grze.

 

Osadzenie jej w slonecznych okolicach nie musi koniecznie oznaczac tego, ze gra nie bedzie mroczna.

 

Na tych screenach zreszta to widac - ubior Payne'a konrastuje z klimatem w jakim osadzony jest ten screen.

 

Z tej gry moze wyjsc albo godna kontynuacja, w ktorej pokuszono sie na jakas oryginalnosc, zamiast dac trzeci raz dokladnie to samo, albo gra w ktorej na sile sie na ta oryginalnosc rzucali, a wyszla lipa.

 

W kazdym razie na jakiekolwiek oceny albo wnioski jest jeszcze za wczesnie - jak wypuszcza wiecej materialow to bedzie mozna juz jakos konkretniej porozmawiac.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie tych wczorajszych screenów, teraz Rockstar zamieścił je również na swojej stronie głównej pod tytułem "He’s Coming." (wczoraj nie było tego wpisu).

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/14891/hes-coming.html

 

Co raczej nie zostawia wątpliwości jaka gra rusza po L.A. Noire. I wcale bym się nie zdziwił jakby MP3 wyszedł jeszcze w tym roku na jesień.

A wtedy 2012 wolny dla Agenta lub GTA ;].

 

Jedno jest pewne plotki o skasowaniu Payna na rzecz GTAV można w pupę wsadzić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Niby w której części Max płakał? Niby kiedy był ruiną? <_< Jak na kogoś kto traci żonę, dziecko, najlepszego kumpla, dobre imię i jedyną kobietę, która go rozumie był w świetnej formie. Jeżeli dobrze pamiętasz obie części, to NA JAWIE Max nigdy nie żalił się na swój los a jedynie brnął dalej w ciemność, niczym jakiś nieśmiertelny demon, bo nawet kulka w łep nie mogła powstrzymać go od dokonania Vendetty.

 

Muszę sobie odświeżyć pamięć i kupić antologię na PC :rolleyes: . Martwię się o klimat noir, ale to Rockstar. Oni mnie jeszcze nie zawiedli.

Edytowane przez Mr. Blue
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie tych wczorajszych screenów, teraz Rockstar zamieścił je również na swojej stronie głównej pod tytułem "He’s Coming." (wczoraj nie było tego wpisu).

 

http://www.rockstarg...hes-coming.html

 

Co raczej nie zostawia wątpliwości jaka gra rusza po L.A. Noire. I wcale bym się nie zdziwił jakby MP3 wyszedł jeszcze w tym roku na jesień.

A wtedy 2012 wolny dla Agenta lub GTA ;].

 

Jedno jest pewne plotki o skasowaniu Payna na rzecz GTAV można w pupę wsadzić.

 

Oby nie...

Boje się "zeszmacenia" kolejnej marki.

To samo z Hitmanem. Nie wiem jak zareaguje na wieść o piątej części zapowiedzianej na E3...

Odnośnik do komentarza

Niby w której części Max płakał? Niby kiedy był ruiną? <_< Jak na kogoś kto traci żonę, dziecko, najlepszego kumpla, dobre imię i jedyną kobietę, która go rozumie był w świetnej formie. Jeżeli dobrze pamiętasz obie części, to NA JAWIE Max nigdy nie żalił się na swój los a jedynie brnął dalej w ciemność, niczym jakiś nieśmiertelny demon, bo nawet kulka w łep nie mogła powstrzymać go od dokonania Vendetty.

 

 

 

...tak, tak, tak, a jak podskoczysz w górę to czas zwalnia, spróbuj w pokoju, zadziała. Czasem myślę, że ludziom serio nie można podać jakiejkolwiek przenośni, albo skrótu myślowego, bo umiejętność abstrakcyjnego myślenia i wychwytywania metaforyki schodzą, albo nawet już dawno zeszły, na psy.

 

Ok, Max Payne nigdy nie płakał, tekstura w kształcie łezki nigdy nie pojawiła się na modelu jego postaci. <szkiełko i oko>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Oryginalny Voice Actor James McCaffrey powraca! Tak kur%wa, świetna decyzja szczególnie, że będę prowadzone pełne sesje mocap. No jestem co raz bardziej spokojny o klimat i fabułę.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Jeszcze więcej szczegółowych informacji (włącznie ze skanami):

 

-The game is linear just like MP1 and 2.

 

-The game will not have regenerating health like many shooters nowadays, it will be the same as MP always had and health can be recovered by taking pills.

 

-The game takes place 8 years after the events of MP2 and

Max was kicked out of NYPD.

The demo started with Max having hair and looking quite slick as opposed to the screens they showed a long time ago, but as the game progresses it will show just how crazy and desperate Max becomes to survive.

 

-The game will alter with time frequently taking the player back and forth to show what happened before and how it relates to the present.

-Naturalmotion's Euphoria physics engine is back and has been improved much more than GTAIV/RDR.

 

-The game will take place in Sao Paulo, Brasil. Why they chose that setting is because the game has a heavy theme of being rich and poor and this city is a brilliant place to demonstrate how much pros/cons both sides endure in general.

-Dual-wielding is back and has a bigger role, any weapon can be thrown into the mix now, so you can carry a pistol in one hand and an Uzi in another.

-Other characters from previous MP games will be back.

The ever famous Noir style is still there.

 

-Bullet time is back and has been improved to offer a more cinematic feel to it, and it looks great.

 

-There will be a cover system but the option of run and gun is still there if you prefer that.

 

-The wheel weapon selection is what the game will use to change weapons (like in RDR)

 

-Rockstar Vancouver is working on the game, but many people from all sorts of Rockstar studios were brought in to help out.

-Based on what they say, the game doesn't feel like a mindless corridor shooter where the game just respawns enemies infinitely at every corner. Every stage was thought out well and has more strategy thrown into the mix giving it a distinctive feel.

-Rockstar has confirmed that James McCaffrey, the voice of Payne in the first two games, is returning to the character - this time in a full acting role.

 

-Attention to details is very impressive, every weapon shows every slick shooting animations and has it's distinctive feel to it. Max can jump and shoot like in previous games and whenever he drops he reacts to the surface beneath him.

 

-The comic book style cutscenes from before have had an overhaul, they will be alot more motion based bec the team was confident in the engine to display sick animations but still try to keep what kept MP so unique.

Hundreds of hours was put into Motion capture, the game will follow the path of RDR, Heavy Rain, Black Ops and Uncharted 2 where the scenes will be acted and captured at the same time.

 

http://gamingeverything.com/?p=2964

http://forums.gametrailers.com/thread/new-max-payne-3-edge-scans/1196565?page=1

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze raz o fizyce:

 

-Naturalmotion's Euphoria physics engine is back and has been improved much more than GTAIV/RDR.

 

Aż boję się pomyśleć jak to wszystko mega naturalnie będzie wyglądać, boję się pomyśleć jak zgony/zabijanie będzie mega miodne ;]. Poza tym teraz jeszcze większy pazur pokaże Euphoria/RAGE (jeżeli na nim też chodzi MP3) w końcu Max Payne to nie sandboks skoro skubańce z Rockstar "zrobili" taką grafikę i fizykę w sandboxach (RDR, GTA) to co dopiero pokażą w TPS-ie.

 

No ja po tych rewelacjach, pierwszych doniesieniach odszczekuje to co pisałem stronę temu :rolleyes:

Bully 2 może poczekać ;].

 

I dalej obstawiam, że Maxior wyjdzie jeszcze w tym roku a 2012 będzie "dostępny" dla Agenta i/lub GTAV.

Odnośnik do komentarza

Fantastycznie , akurat w weekend ogrywałem po raz kolejny (ostatni raz był ... 4 lata temu heh) antologie na pc+lcd . Zdziwiłem się ale dalej powstają mody - taki Payne Effect 3 robi znakomite wrażenie i info że trzecia część zachowa wiele cech poprzedników to po prostu MIÓD heh . Tylko szkoda tych faveli , jak dla mnie NYC+Deszcz nigdy mi się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza

Dobre wieści, moje zainteresowanie tym tytułem drastycznie podskoczyło o 100%.

 

Na odkrywczość i świeży gameplay ze strony MP3 wprawdzie nie liczę, w dobie panowania takich strzelaninkowych kolosów jak Uncharted czy Mass Effect ta gra będzie mogła wybić się jedynie mocnym klimatem i ciekawą historią. To, plus w miarę przyzwoita rozgrywka będą mi jednak w zupełności wystarczyć.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na stronie głównej Rockstar dopiero teraz pojawił się news z Edge ale nie o to chodzi. A o info na końcu newsa:

 

"Look for the issue on UK shelves this week and keep an eye out at the Newswire - we'll be back with more exclusive Max Payne 3 info and images soon."

 

E3 czy dzień po premierze L.A. Noire dostaniemy w końcu porządną/konkretną zapowiedź heh!?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze raz o fizyce:

 

-Naturalmotion's Euphoria physics engine is back and has been improved much more than GTAIV/RDR.

 

Aż boję się pomyśleć jak to wszystko mega naturalnie będzie wyglądać, boję się pomyśleć jak zgony/zabijanie będzie mega miodne ;]. Poza tym teraz jeszcze większy pazur pokaże Euphoria/RAGE (jeżeli na nim też chodzi MP3) w końcu Max Payne to nie sandboks skoro skubańce z Rockstar "zrobili" taką grafikę i fizykę w sandboxach (RDR, GTA) to co dopiero pokażą w TPS-ie.

 

No ja po tych rewelacjach, pierwszych doniesieniach odszczekuje to co pisałem stronę temu :rolleyes:

Bully 2 może poczekać ;].

 

I dalej obstawiam, że Maxior wyjdzie jeszcze w tym roku a 2012 będzie "dostępny" dla Agenta i/lub GTAV.

Do dziś pod względem animacji i fizyki nikt im nie podskoczył i jedyne jakie wyróżniam prócz RDR i GTA4 to BC2.Ciekaw jestem kto tym razem wyżej poprzeczkę postawi i czy Euphoria/Rage ugnie się Frostbite2 ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

O FUCK DOPIERO PRZECZYTALEM POSTA SLUPKA Z TYMI WSZYSTKIMI NEWSAMI.

 

Powiem tyle......FUUUUUUUUUUUUUUCK YEAH

 

Nareszcie strzelanka w starym stylu, bez autoregeneracji i innych dupereli. Bwheheheheheh ale kozacko - ciesze sie niesamowicie, mam nadzieje ze gra osiagnie sukces i moze developerzy nie beda do kazdej gry wciskac autoregeneracji.

 

R* rzadzi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

może data premiery podobna do GTA czy RDR czyli trzeba dodać parę miesięcy :P jeżeli w ciągu dwóch tygodni nie zaczną kampanii promocyjnej, lub chociaż wypuszczać nowych materiałów z gry to datę można uznać za nierealną. ile to razy sklepy podawały datę a później się z niej wycofywały albo przekładały.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem taką symulację ;p

Poszperałem trochę w datach, w jakich odstępach, w jakim czasie wychodziły RDR, Noire po dodatkach i GTAIV po sobie itd. I jeżeli Rockstar z Maxem postąpi tak samo/podobnie jak z poprzednimi tytułami.

 

To mniej więcej powinno być tak: pierwsze koty za płoty mam za sobą (pierwsza obfita "zapowiedź" z informacjami w jakimś magazynie - w tym wypadku Edge), kolejny krok to w okresie "wakacje" rzucenie daty premiery przez Take2 na ten rok (jesień-zima) może to właśnie nastąpi niedługo.

 

Potem po wakacjach wrzesień-październik kolejny news, że gra została wywalona na przyszły rok (kwiecień/maj a jakby inaczej ;p). No i potem okres listopad-grudzień (pierwszy no w zasadzie drugi trailer z L.A. Noire wyszedł w listopadzie 2010 potem już się zaczęło hajpowanie, a RDR jakoś szybciej ale też na jesień 2009 a pierwszy gameplay series wyszedł w 2009 w grudniu i potem hajp na maksa) powinniśmy dostać zapowiedź oficjalnego trailera może już konkretną datę i hajp (codziennie newsy itd.).

 

:teehee: padłbym chyba ze śmiechu jakby Rockstar po raz kolejny przeprowadził taką samą akcje ;p Chyba, że całkowicie co innego wyjdzie przed Maksem (Agent? GTA?) choć na razie największe szanse ma właśnie MP. Patrząc na ostatnie newsy, doniesienia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...