Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Kille wyglądają kozacko, małe ciarki miałem ;p

 

Zaje.bisty motyw jak Max strzela po nogach i dosłownie typa ścina. Albo jak koleś dostaje w krtań, Finishery też wyglądają przyjemnie, ogólnie tak jak myślałem zabijanie będzie mega.

Btw na końcu piszą, że seria będzie się składać z 5 części - nice.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kula w zwolnionym tempie przebijająca się przez szyję. :wub: Strzelanie będzie fajne, ciała dobrze reagują na kule. Ciekawe czy da się bawić z ofiarą przestrzeliwując najpierw nogi, potem ten się czołga i na koniec posyłamy mu headshota. Oprawa ogólnie dupy nie urywa, a mam wrażenie, że wygląda gorzej niż w RDR. Nie do końca podoba mi się też ten bullet time całej sceny, gdzie swobodnie biegamy po otoczeniu i ładujemy do wszystkich jak do kaczek, jakoś to za prosto wygląda. Chyba, że będzie się z tego korzystać przy sporym natężeniu przeciwników, a nie tak jak tutaj pokazali przy 3-4.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony du.py nie urywa, ale z drugiej jak niby miała wyglądać trzecia część takiej serii jak Max Payne? Za dużego pola do zmian/innowacji tutaj nie ma, specyficzny typ rozgrywki, specyficzny klimat i specyficzny bohater :thumbsup:

 

Tak ja się mogliśmy spodziewać grafika to poziom GTA IV/RDR, strzelanie i bullet time to poprawione poprzednie częśći tej znakomitej serii - jak dla mnie kolejna kapitalna gra od najlepszego studia ever.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

patrzac na komenty to chyba troche sie wylamie, ale jak dla mnie wyglada to oblednie.

 

po tym filmiku wiem, ze bedzie to godna kontynuacja jedynki i dwojki. finishery wygladaja zaje.biscie, bullet time swietny, animacja maxa (strzelanie za siebie, chowanie sie za oslone) doskonala.

 

jestem zachwycony, totalny must have. pracie stoi mi na bacznosc.

Odnośnik do komentarza

chyba juz ten link tutaj byl dawany ale wrzucam jeszcze raz

http://www.gametrailers.com/video/design-and-max-payne-3/723955

 

patrzac po tym filmiku to MP3 zjada U3 na śniadanie pod względem walki

 

połączenie mega feelingu z RDR z nowymi bajerami, nowoczesnymi broniami, bullet timem i jeszcze widowiskowymi najazdami kamery :D zapowiada sie MEGA!

a co najlepsze pewnie GTA5 bedzie bardzo zbliżone w za(pipi)istości strzelanian!!!

Odnośnik do komentarza

Ja sobie i wam życzę, aby w następnej generacji konsol, tego typu fizyka była standardem w każdej strzelance.

 

Ja życzę, żeby developerzy tak samo jak Rockstar na tym filmie, zaczeli zwracać uwagę na coś takiego jak AI, zamiast tworzyć durne boty na bazie skryptów.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bardzo przyjemny jest ten celownik w formie kropeczki przeniesiony z poprzednich części , chwała bogu że nie wrzucili jakiegoś krzyżaka na pół ekranu jak to nieraz na konsolach bywa a zachowali oryginał heh . Natężenia ciężkiego klimatu na razie nie sposób oceniać (gdzie jakaś Mona ?? ) , powiem szczerze że na razie doopy mi nie urwało ale jestem dobrej myśli , w sumie większe obawy mam do story i miejscówek niż do technikaliów tu na pewno będzie ok (wymarzony test dla Euphorii) , pytanie czy fani poprzednich części odnajdą się w tym nowym środowisku (oby było jak najwięcej retrospekcji w NYC).

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Na dużą ilość czasu w zaśnieżonym NY lepiej się nie nastawiać. Ot Rockstar przeraziło się oburzeniem fanów na to że Max zawita do Brazylii i postanowiło odrobinę zmienić koncept a tym samym udobruchać niezadowolonych. Strzelam, że dostaniemy jakieś 2 czy 3 misje i dalej jazda w Sao Paulo. Najważniejsze jest to ile będzie tam wydarzeń w nocy?? Bo na przykład końcówka powyższego filmiku gdy widzimy zranionego w rękę Maxa w Brazylii NOCĄ jest świetna i jak najbardziej przywołuje ten mroczny klimat znany z NY.

 

Całościowo filmik jest bardzo konkretny, szykuje się bardzo dobra część. Niesamowicie podoba mi się to, że Max łazi w różnych wdziankach.

Edytowane przez koronex1989
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...