Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz nowych screenów pojawiło się kolejne info tym razem 100% od R* o zupdatetowanym RAGE i Euphorii:

 

"Max Payne 3 is powered by our new updated version of RAGE which includes our updated physics engine and graphics engine – while Euphoria is its behavior system. We’ve worked together with Natural Motion to build on behaviors used in GTAIV and Red Dead Redemption and then have further expanded on them specifically for Max Payne 3 with new behaviors like Shootdodge. This specially customized version of Euphoria’s behavior system works in close conjunction with our RAGE engine and is a huge part of Max Payne 3’s gameplay technology. The results are really amazing and build on Max Payne’s tradition of spectacular, balletic gun play."

 

Nie mam pytań, chcę tylko zobaczyć tu cudo w ruchu - w gameplayu.

Odnośnik do komentarza
Nie mam pytań, chcę tylko zobaczyć tu cudo w ruchu - w gameplayu.

 

Ja też! Ja też!

 

Bardzo optymistycznie nastraja mnie fakt, że Rockstar często wspomina o silniku fizycznym, a co za tym idzie - na pewno w tej kwestii mają się czym chwalić. W takiej zresztą grze jak Max Payne zaawansowana destrukcja otoczenia to jak spełnienie marzeń:)

Odnośnik do komentarza

No to może już niedługo będzie okazja zobaczyć Maxa w gameplayu. Bo jeszcze w tym miesiącu pojawi się nowe "video". Video bo jeszcze nie wiadomo czy będzie to trailer, gameplay series czy jeszcze coś innego. Podobno zastanawiają się.

 

A w zeszłym tygodniu odbyła się blisko godzinna prezentacja dla dziennikarzy najnowszego buildu. Jeżeli wierzyć to co piszą to podobno jest lepiej niż świetnie. Że stare skutecznie łączy się nowym - to znaczy, że zarazem czuć, że to stary MP a jednocześnie "pachnie" nowością. Podobno dość dziwnie na początku wygląda Max kryjący się za osłoną a raptem nurkujący w starym stylu na szczupaka. Ale jak najbardziej sprawdza się, co śmieszne podobno nowi graczy którzy nie mieli prędzej styczności ze starymi częściami mogą mieć problemy. I czuć się dziwnie podczas "skakania, nurkowania".

 

Otoczenie jest częściowo zniszczalne, większość rzeczy ładnie pęka, tłucze się etc. Podobno "mała pierdoła" na którą na początku nie zwraca się uwagi ale z czasem cieszy. To to, że Max po upadku na plecy nie wstanie dopóki nim nie ruszymy. Może strzelać z tej pozycji heh, redaktor pisał, że długo nie spotkał się z tym patentem w grach. Aha a Dual-wielding podobno sprawdza (strzela) się znakomicie.

 

Edit:

 

Up no właśnie ;] posypały się previewy. Jestem ciekaw czy ktoś od nas był.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tylko przez kilka strzałów; Max nawet nie czekał do końca magazynka tylko podnosił się automatycznie po kilku sekundach. Mam nadzieję, że tutaj rzeczywiście jest inaczej i możemy kosić wszystkich z podłogi, zanim zorientują się gdzie jesteśmy. ;)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

No podobno dokładnie tak, możemy leżeć i obracać Maxem o 360 stopni do upadłego. W większości previewach to piszą w końcu pewnie wszyscy widzieli-byli na tym samym pokazie.

 

Jeszcze z ciekawostek to gra nie ma mieć loadingów tak jak Uncharted, krew i dziury od kul mają zostawać na ubraniach (pewnie przez jakiś czas). Żeby "wymusić" na graczach korzystanie z BT i nurkowania a nie tylko korzystania z osłon ma być między innymi to. Że wrogowie będą wychodzić z rożnych stron, będą nas flankować etc. Choć wszystko ma zależeć od nas jaki styl grania preferujemy. i jak chcemy grać; single to 100% liniowiec tak jak poprzednie MP żaden nie otwarty świat.

 

I to akurat plota, w sensie nie mam pojęcia czy prawda, żadne nie potwierdzone info. Podobno pokaz-gameplay pochodził z Ps3 okaże się za jakiś czas jeżeli wypuszczą gameplay series.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rockstar, chcąc chyba co nieco odpędzić myślami fanów od pierwszego trailera GTA V wrzucił na swoją stronę parę nowych screenów z Maxa:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/19441/new-max-payne-3-screenshots.html

 

Ciekawe kiedy wreszcie pokażą gameplay series - w tym tygodniu raczej na pewno nie, wszyscy teraz żyją wiadomo-jaką-grą, może w przyszłym?

Odnośnik do komentarza

Nowe video w ogóle to miało się pojawić w październiku po NY CC. Tam pokazali demo około 30-40 minutowe dla wszystkich a my mieliśmy dostać coś (trailer or gameplay series). Potem, tydzień temu pojawiła się zapowiedź V a Rockstar zapytane kiedy pojawi się video MP3. Napisali, że w najbliższych tygodniach teraz w tym newsie co wrzuciłeś potwierdzają - listopad.

 

Dziwi mnie, że zamiast wrzucić porządny filmik to R* szczuje setnymi screenami. No i czy nie lepiej było wrzucić najpierw trailer MP3 przed GTAV!? Z drugiej strony zapewne wiedzą co robią.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nareszcieee nowy video series, jutro:

 

"The Design and Technology Video Series will offer a detailed look at the targeting mechanics, movement and animation, enemy intelligence and other technical design innovations going into building an advanced, intense and immersive action-shooter with Max Payne 3."

 

http://www.rockstarg...ries-video.html

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...