Skocz do zawartości

HALO vs Reszta Swiata


Rekomendowane odpowiedzi

A oprócz skomentowania dźwięku jakie masz zdanie na temat innych aspektów składających się na całość? Może o fabule coś powiesz? Albo o tym jak bawisz się przechodząc kolejne etapy? Bo jak dla mnie twoja opinia mogłaby być zastąpiona takim zdaniem - "Gra mną nie zawładnęła bo strasznie ciche są odgłosy strzelania oraz słaby jest dźwięk i ogólnie lubie klimaty science-fiction ale Halo jest średnie". Jak widzisz takie wnioski można wyciągnąć czytając twój komentarz. Wysil się bardziej jak chcesz coś pochwalić/skrytykować to spróbuj zrobić tą czynność porządnie.

 

Z reguły nie wypowiadam się o grze po 2 godzinach grania ale brak dobrego dźwięku uderzył w ciągu pierwszych kilku sekund. Jest tragicnzie. Pogram dłużej to i może więcej się znajdzie elementów do skrytykowania. Jak narazie gameplay średniawy. O Fabule się nie wypowiadam bo za mało grałem i praktycznie nawet jej w tym momencie nie ma. Nie krytykuje narazie całej gry a tylko sam aspekt audio.

A no i grafika nienajlepsza. Mogli się troche bardziej wysilić.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

A oprócz skomentowania dźwięku jakie masz zdanie na temat innych aspektów składających się na całość? Może o fabule coś powiesz? Albo o tym jak bawisz się przechodząc kolejne etapy? Bo jak dla mnie twoja opinia mogłaby być zastąpiona takim zdaniem - "Gra mną nie zawładnęła bo strasznie ciche są odgłosy strzelania oraz słaby jest dźwięk i ogólnie lubie klimaty science-fiction ale Halo jest średnie". Jak widzisz takie wnioski można wyciągnąć czytając twój komentarz. Wysil się bardziej jak chcesz coś pochwalić/skrytykować to spróbuj zrobić tą czynność porządnie.

 

Z reguły nie wypowiadam się o grze po 2 godzinach grania ale brak dobrego dźwięku uderzył w ciągu pierwszych kilku sekund. Jest tragicnzie. Pogram dłużej to i może więcej się znajdzie elementów do skrytykowania. Jak narazie gameplay średniawy. O Fabule się nie wypowiadam bo za mało grałem i praktycznie nawet jej w tym momencie nie ma. Nie krytykuje narazie całej gry a tylko sam aspekt audio.

A no i grafika nienajlepsza. Mogli się troche bardziej wysilić.

 

Proponuję Ci zmienić nagłośnienie, bo u mnie i mojego brata H3/ODST brzmi świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To teraz jeszcze jeden test można przeprowadzić. Jak komuś podobał się Avatar, a na Halo psioczy to tylko i wyłącznie zazdrość. Cały sprzęt ludzi jak żywcem z Halo wyjęty, świat kolorowy i pstrokaty, a fabuła tak samo oklepana. Zresztą wiem po sobie, pyknąłem Halo 1 na PC. W połowie gry powiedziałem dość i się jej pozbyłem. Pierwsze co czym się tak ludzie podniecają. Kupiłem X360 po pół roku naszło mnie na Halo, podszedłem do gry bez dystansu pad jest be, wszystko co na konsole jest be i okazało się, że Halo to naprawdę niezły majstersztyk. Z własnego doświadczenia wiem, że ponad połowa to po prostu ludzie zazdrośni.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Halo mnie nigdy nie jarało i ta cała jej otoczka.Jedynie przypadkowo grając po lanie z kumplami w 1ke (NTSC) dostrzegłem jej niesamowity urok.

A cała miłość do multika się jeszcze wzmocniła gdy poznałem ekipe naszych prosów w PL wielkie pozdrowienia dla FIla, Flaszki, Oskariusa, Juana i wielu innych wspaniałych jak i mniej wspaniałych graczy, co tą właśnie scenę Polskiego Halo stworzyło.Pokazali mi nieco jak to się gra na poziomie:D

Zabawa przednia, multi niesamowicie skilowy i żadna według mnie gra na konsole i to jakiej kolwiek generacji nie dorównuje aż do dziś.

Ale niestety brak możliwości gry po sieci (xbl) ją uśmiercił.Tak to zapewne gra żyła by aż do dziś jak to czyni Counter Strike na Piecach.

Żałuje że z każdą częścią gry Halo coraz dalej odchodziło od tego co czyniło tą grę doskonałą.

Chwyty MARKETINGOWE oraz ograniczenie poziomu do noobostwa aby sobie jakieś chamburgerki biegał z assultami czy dwoma nidlerami tą gre jak dla mnie zniszczyło.<-- a to dokładnie co mnie boli ;)

Zapraszam do obejrzenia montaży z Halo1 a myślę że każdy dostrzeże różnice.Są nawet robione specjalne pro tutoriale dla początkujących które również robią wielkie wrażenie.

 

Anyway... HALO to nie krasnale i wielki pierścień to prawdziwy MULTI który czyni grę nieśmiertelną.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W tym temacie dopuszczone sa placze z serii Halo vs <wstaw_jakis_inny_shooter>.

Tutaj mozecie pokazywac jak kochacie/hejtujecie gry FPS dowolnej serii i dlaczego sa gorsze/lepsze od HALO (serii).

Od pozostalych tematow prosze sie trzymac z daleka z tego typu syfami.

 

Temat stary, odrobine zmodyfikowany.

 

Milej piaskownicy :P.

Odnośnik do komentarza

@pierwszy post

 

Jeśli jakiś FPP na konsole, to tylko Halo i nie dlatego że fanboy itp. tylko akurat do mnie trafia, a to głównie dzięki uniwersum, historii i multi (pozdrowienia dla Shinka za pewną noc 7 lat temu... cała noc w Halo:CE (split-4) i dużą dawkę absurdu - od tego się zaczęło).

 

Jeśli FPP na PC to Quake(1/2/3) + Nexuiz (+minstagib mod).

 

"what? you mean the puma?"

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

No jak ktos na multi leje, to gameplayowo seria stoi, dla mnie to juz nic wielkiego, ale kiedys strasznie sie Hejlol jaralem. CoD MW2 dostarczyl mi np duzo wiecej zabawy niz H3 i ODST.

 

odnosnie dyskusji w innym temacie - COD to jest ''bura suka'' gier fpp.Ostatnio miałem okazję sam się o tym przekonać, pożyczyłem to badziewie i przekonałem się jak bardzo lasmerska jest ta gra.Mi większą frajde sprawia dostawanie ''po du.pie'' od lepszych graczy w trudnej grze niż wesołe zabijanie w lamerskim tytule jakim z pewnościa jest MW2.Przecież w tej grze wystarczy siedzieć w jednym miejscu żeby byc sporo na plusie, co zressztą wszyscy uskuteczniają.Do kibla.

Odnośnik do komentarza

Co zrobiło wam te biedne CODMW2? Ja rozumiem, że można nie lubieć Activision (sam ich nienawidze - za te złodziejskie posunięcia).

No ale jak można na każdy kroku jechać produkcje IW? Przecież ta gra jest bdb. Fakt faktem, hype był zbyt duży, mogła nie sprostać oczekiwaniom, ale też na pewno nie zawodzi, bo postęp w stosunku do COD4 jest widoczny.

 

Konkrety prosze ;)

Co wam sie nie podoba?

to że akcja jest szybka, to że bronie są tak mocne, perki, mapy, customizacja, rangi?

 

Może ja jestem dziwny, ale osobiście fajnie się bawię przy MW2, BC2, Halo 3 i fajnie bawiłem się przy becie Reach. Mogę te gry włączać na przemian, każdy z nich jest inna, i każda z nich mnie bawi na swój sposób.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ale w jakim sensie posegregowaliście? Chronologia jest wiadoma: Reach - H1 - H2 - H3 ODST - H3

 

Jeśli chodz i to która najlepsza... powiem tak - Halo 1 będzie cię frustrować przesadzoną ilością tych samych korytarzy w niektórych levelach, Halo 2 może zaskoczyć dwutorowo poprowadzoną fabułą (przez co gra jest najbardziej różnorodna w serii IMO), Halo 3 ODST jest najbardziej klimatyczny i ma zupełnie inne podejście do singla (sam szukasz misji po mieście, kolejność może być dowolna), Halo 3 ma najwięcej "epicznych" momentów i najlepsze chyba levele (Ark i The Covenant), a Reach jest najlepiej dopracowany technicznie (grafika, AI, dźwięk, gunplay).

 

Cokolwiek weźmiesz będziesz zadowolony.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...