Skocz do zawartości

HALO vs Reszta Swiata


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Ciekawe ile krzykaczy, ktorzy jezdza po Halo 3 tak naprawde w nia gralo :]. To raz, a dwa skoro taki oslawiony halo killer - Killzone 2 sprzedal sie tak marnie, a w Halo kazdego dnia gra ponad 200 000 graczy to chyba cos w tym jest, no nie ??. Odkad multi mna zawladnelo przestalem zwracac na takie durne komenty.

Może dlatego,że trzeba mieć naprawdę skilla aby ogarnąć multi w K2? Zreszta,tak jak Uzny,co ma ilość sprzedanych sztuk do jakości?

Odnośnik do komentarza
ok, inaczej. co ma ilosc graczy online do jakosci?

 

kontynuując myśl Uznej...

 

miliony much jedząc kako mylą się. Paradoks w tym że h1>h3 pomimo średnio jednego lana na miesiąc w polsce (czy może kjecz lanuje, wwa, anyone??) apropos w Vault 13 zabrakło timera do h1 jedynego słusznego "one minute, beebeep..." , Trella masz 113 dni na zdobycie zamiennika , inaczej h1 umrze w Bydgoszczy . Korwa offtop , ludzie mają wy**bane na serię halo bo : czarne jest czarne , halo je.bie gejem na kilometr :lol::rotfl:

Odnośnik do komentarza
ok, inaczej. co ma ilosc graczy online do jakosci?

No w sumie chyba nic, Pewnie ta ogromna rzesza ludzi graj z przymusu, albo ktoś im płaci, bo przecież nie dlatego że gra jest grywalna, co nie ? <_<

 

 

 

 

A porównanie do powiedzenia "miliony much nie może się mylić...." Cóż, idąc tym tokiem myslenia jaką kupą muszą być MGS-y Finale, Mario, Gran Tourismo, Tekken, Gearsy , Silent Hill, Resident, Metroid....

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Grizz - mieliśmy 4 LANy w ostatnim tygodniu ;) fakt, że tylko 5-6 osobowe, ale zawsze ^_^ Halo1 for ever!

A tak, żeby nie było offtopu, to każda gra jest przy pewnym sposobie myślenia i z Halo3 przychodzi to łatwo, bo dużo graczy spod literek Pe El kojarzy to (z reakcją wymiotną) z osławionymi "laserkami-blasterkami" aka Gwiezdne Wojny itp.

 

Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze zdanie by Mysza "bo trzeba mieć naprawdę skilla w Killzone 2"...

 

 

 

:lol:

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
Grizz - mieliśmy 4 LANy w ostatnim tygodniu ;) fakt, że tylko 5-6 osobowe, ale zawsze ^_^ Halo1 for ever!

A tak, żeby nie było offtopu, to każda gra jest przy pewnym sposobie myślenia i z Halo3 przychodzi to łatwo, bo dużo graczy spod literek Pe El kojarzy to (z reakcją wymiotną) z osławionymi "laserkami-blasterkami" aka Gwiezdne Wojny itp.

Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze zdanie by Mysza "bo trzeba mieć naprawdę skilla w Killzone 2"...

 

 

 

:lol:

 

Grałeś? Chociaż z 10 meczów w online? :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

W każdy szuter trzeba mieć skilla. W zależności od konwencji i systemu tytułu za skilla możemy uznać różne rzeczy. Nawet patrząc przez pryzmat samej serii Halo widać jak bardzo różne podejście jest wymagane do każdej kolejnej części by mieć tzw. "skilla".

 

A tekst podkreśliłem bo zaśmierdział mi gimnazjalnym fanbojstwem, które budzi u mnie uśmiech politowania (bez względu na platformę), ale jeśli jest inaczej to zwracam honor. ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie jest inaczej... Killzone 2 jest mega skilowy ? w czym ? To jest gra bardziej user friendly niz HALO. Cos ala COD - nie musisz znac leveli, nie musisz celowac w glowe, by zakonczyc pojedynki w gorze tabeli. Pisanie, ze malo ludzi gra w Killzone, bo jest skilowy jest dla mnie mega bzdura.

Malo ludzi gra w Killzone, bo gdy idzie o multi to wola bardziej nawet w COD'a pomeczyc. Taka prawda...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość donsterydo

Połowa z tych co jedzie po Halo nigdy w grę nie grała i ocenia ją po grafice z youtube, taka prawda.

 

Ja gram tylko w tryb SP i pod tym względem Halo 3 to dla mnie kolejny dobry FPS, jak większość jeszcze lepszy w co-opie. W Halo 2 grałem na PC i wtedy dla mnie był to jeden z najlepszych FPS'ów wszech czasów. ODST natomiast wbija Halo 3 w ziemię, jeżeli w Halo 3 tryb SP był dobry to w ODST SP + Firefight jest zaje(pipi)abiste :good:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po jakiś 2 godzinach gry w Halo 3 i jakoś strasznie mną nie zawładnęła ta gra. Ogólnie graficznie wygląda to ładnie ale dźwięk to jakaś porażka. Jest strasznie pusto odgłosy strzałów strasznie ciche i plastikowe a efekty znikome. W porównianiu do innych FPSów Halo ma najgorszy dźwięk jaki spotkałem. Dodam że słucham w Dolby Digital. Bardzo lubie Gwiezdne Wojny, i inne Science Fiction ale Halo jest... średnie.

Odnośnik do komentarza

A oprócz skomentowania dźwięku jakie masz zdanie na temat innych aspektów składających się na całość? Może o fabule coś powiesz? Albo o tym jak bawisz się przechodząc kolejne etapy? Bo jak dla mnie twoja opinia mogłaby być zastąpiona takim zdaniem - "Gra mną nie zawładnęła bo strasznie ciche są odgłosy strzelania oraz słaby jest dźwięk i ogólnie lubie klimaty science-fiction ale Halo jest średnie". Jak widzisz takie wnioski można wyciągnąć czytając twój komentarz. Wysil się bardziej jak chcesz coś pochwalić/skrytykować to spróbuj zrobić tą czynność porządnie.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dorzucę 3 grosze:

 

nie łykam fenomenu tej serii. Odrzuca mnie design (piszczący kosmici, wyglądający do tego jak skrzaty, wtf?), gameplay wydaje mi się średni, grafika poprawna (tylko.

 

Multi fajne, ale bez uniesień.

 

Gdybym oceniał np takie Halo 3- dałbym 8.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...