Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem ostrzegałem , ale widać że mogę sobie gadać.

 

Warn dla easye , Ader , BartIrlandia. Ktoś jeszcze?

 

 

I jeszcze raz powtarzam , chcesz sobie porównywać fifę z pesem?

 

Zapraszam tu: http://www.psxextreme.info/topic/81946-pes-2010-vs-fifa-10/

Zdajesz sobie sprawę,że dałeś link do tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Rwana ta animka postaci okrutnie. Detekcja piłkarza z piłką zahacza o średniowiecze PS2. Dziś już kompletnie demo PESa mi nie siadło. Dlaczego te patałachy nie chcą skonstruować szybkiej kontry? dlaczego nie wychodzą na pozycje? dlaczego, dlaczego, dlaczego? jest tego masa i Konami daje dupy kolejny raz. Rozgrywanie akcji w środku boiska, tylko po ty by te patałachy ruszyły nieco w stronę bramki jest żałosne. Chcę szybkiego futbolu a nie paralityków, którzy przyjmują piłkę "powietrzem".

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo pesa 2010 na ps3 jakieś 50 meczyków. Z kumplem i przeciwko konsoli. Na początku rzeczywiście miałem miałem mieszane uczucia ale teraz sądze że da się w to grać. Wcale tak wolno się akcja nie toczy. Nie jest to tak dobra wersja jakie były na ps2 ale na pewno lepsze niż to coś co wypluło konami rok temu. W tym roku przemyślę czy zakupić nowe pro.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demko i na razie co tak bardzo odczułem w porównaniu do poprzednich odsłon to rozgrywka jest zdecydowanie najwolniejsza, przypomina mi to moją ulubioną cześć po PES3, PES5, trzeba więcej pograć, tylko te 5 min. to trochę to uniemożliwia, a co do Fify 10 to coś mi się lepiej grało, może w końcu zagram dłużej niż parę meczów, bo bardzo mi ciężko się przestawić na Fifę.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Pograłem trochę w demo i gra dla mnie jest bomba. Na początku trochę odpychało bo przesiadka z Fify 10, ale... PES to PES, na zawsze w sercu :) Na plus wolniejsze tempo i poczucie "ciężkości" gry w przeciwieństwie do Fifki, w której wcale nie czuję masy zawodników i ich zróżnicowania pod tym względem. Jak piórka. Czasem zawodnicy podają tylko nie tam gdzie trzeba i bramkarz coś nie wyłapuje banalnych gał, to znaczy obroni, ale w większości strzałów piłka wypada mu z rąk. Ogólnie dla mnie zapowiada się bardzo miodna gra i chcę już fulla :)

Odnośnik do komentarza

Wg mnie w kategorii radocha i zabawa z gry wygrywa w tym roku PES 2010. Grałem w FIFĘ 08, 09 i UEFA EURO 2008, ale po sprawdzeniu tegorocznych demek FIFY i PESa wybiorę właśnie grę Konami. Trudno mi wypunktować dlaczego - po prostu od dema nie moglem się oderwać ze względu na syndrom jeszcze jednego meczu. Ma soczyste bramki, których strzelanie daje masę radochy. Prawie taką samą jak bramki w NHL 10 :lol: Z gier sportowych dla mnie liczy się tylko NHL - piłka będzie na kilka meczyków w tygodniu, ot tak dla miłej odmiany po hokeju.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

To prawda,gra daje masę frajdy.Demo jest na maxa zabugowane,a jednak chce sie grać.Aż mnie dreszcze przechodzą,jak sobie pomyślę,że finalana wersja będzie ich pozbawiona(mam cichą nadzieję,ze również czasy reakcji zostaną przynajmniej odrobinkę skrócone).Podobno i grafika ma być jeszcze lepsza w fullu.W tym roku KONAMI wzięło się za oświetlenie,więc wyobraźcie sobie,jak klimatycznie będzie wyglądała Champions League.Can't wait!

 

W tym roku PES ma otrzymywać wsparcie od KONAMI przez cały rok,a więc:transfery z letniego i zimowego okienka transferowego,dokupowane licencje dla zespołów itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

 

W tym roku PES ma otrzymywać wsparcie od KONAMI przez cały rok,a więc:transfery z letniego i zimowego okienka transferowego,dokupowane licencje dla zespołów itp.

 

 

Wierzysz jeszcze Konami? Juz widze ich wsparcie;D

Skończcie już z tymi stereotypowymi opiniami nt KONAMI(ale rym :)).

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Demo jest na maxa zabugowane

 

Dokładnie. Właśnie rozegrałem sobie dwa kolejne meczyki i co rusz jakieś dziwactwa wyskakiwały. Oprócz tego to bramkę jest strzelić banalnie... Nie wiem czy było tak też w 2009 bo nie miałem tej części niestety (tylko PES5 i PES6 a 2008 to dno...), ale takie gole nie mogą wchodzić. Kilka razy strzeliłem na pałę z jakiejś durnej pozycji mając pasek siły na full z pewnością, że nie wejdzie strzał i siaty siadały. Zero radochy z takich goli. I jak to jest, że zawodnicy klasy Zlatana mogą gubić gałę przy przyjmowaniu :)

Ale tak jak mówiłem wcześniej, frajda dla mnie jest przednia ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...