Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Bezlagowy PES stał się faktem.

http://fifa.pes.com....otti-20584.html

Pierwszy filmik z dema online jaki się ukazał w czeluściach sieci.Koleś potwierdza,że w PES2010 nie ma lagów,a gdy odpalimy np. utorrenta gra nie robi teleportów,a zatrzymuje się.

 

No wlasnie poogladalem te filmiki i poczytalem temat na owym forum. Najtrafniejsza chyba uwaga byla ze strony Kaliego:

 

"Ale co tu porownywac ? W PES online gra tylko garstka, wiec nie moze byc lagow!! Ogollnie uwazam ten pomysl z "takim" testowaniem za zwykla propagande."

 

Nie mowiac juz o tym, ze na filmikach wcale plynnie nie jest, a co dopiero bedzie gdy rzuci sie do grania cala holota...

 

Zreszta tutaj black mamba mowi kompletnie co innego na temat dema online, to wybacz ale pisanie "bezlagowy PES stal sie faktem" to juz gruba przesada ;)

 

 

 

 

Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic pana moderatora za szybkie i skuteczne kasowanie moich postow w tym temacie, ciekaw jestem czy ten potrzyma sie chociaz do rana.

 

 

 

Cris: Gdybyś pisał na temat to kasowane by nie były.

Odnośnik do komentarza

A mnie tam cieszy powrót do korzeni, PES znów jest grywalny, a Konami, tak jak dawniej, zwraca uwagę do detale. Przykład - wśród stadionów są Giuseppe Meazza i San Siro. Niby ściema i w ogóle, ale jako kibica Milanu cholernie wkurzało mnie to, że moi kibice siedzieli po lewej stronie ekranu (Curva Nord), co jest zupełnie nierealistyczne :P Właśnie za to kocham chłopaków z KCET. Poza tym w Master League wreszcie coś się ruszyło - piłkarze teraz mają uwagi typu - dostaję za mało podań, obrona źle współpracuje itd. FIFA jest bardzo dobrą grą, ale feeling PESa pozostaje niedościgniony. Zresztą to jest temat o PESie więc powinniśmy tu chyba rozmawiać o rzeczach, które zmieniają się i cieszą w TEJ serii. A w tym roku jest ich mnóstwo :)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej się będzie grało w CL przez sieć. :yes:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.videogameszone.de/aid,697453/PES-2010-Werte-und-Spielergesichter-von-Inter-Mailand-und-AS-Rom/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=697453&entity_id=230796,230797&image_id=1208283&page=1&order=

 

Twarze i statystyki zawodników Interu Mediolan i AS Roma.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.pcaction.de/gallery/view/240/6154/1

 

Twarze zawodników Arsenalu Londyn.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.videogameszone.de/aid,697406/PES-2010-Spielergesichter-und-Werte-von-Manchester-United-und-Manchester-City/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=697406&entity_id=230796,230797&image_id=1207737&page=1&order=

 

Twarze zawodników Manchesteru United i Manchesteru City.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.gamestar.de/index.cfm?pk=80991&pid=6&b=1&p=1

 

Nowe screeny (w tym z CL)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=tuTmANANUMY&feature=player_embedded

 

Składy drużyn narodowych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Anglia - Niemcy

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawdę śliczna, trzeba zobaczyć przedmeczowy wstęp do szpila w Lidze Mistrzów, żeby uwierzyć :] Oświetlenie późnym popołudniem i wieczorem rozwala, tak samo twarze piłkarzy & stadiony, ale to mniej więcej wiedzieliśmy już wcześniej. Dla mnie najważniejsza jest zmiana w gameplayu. Jak odpaliłem PESa 2009 to nie nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać, jak można było grać w ten arcade przez długie miesiące? <_< Tempo jest tu wolniejsze niż w demie, ale cieszy przede wszystkim trudniejszy drybling, fizyczność piłkarzy i lepsza reakcja obrońców - wreszcie można pokusić się o grę catenaccio Włochami :P Powrót community z PESa 6 był jak najbardziej pożądany - tryb stworzony dla turniejowiczów grających na jednej konsoli :D

Na razie rozegrałem za mało meczów, ale w dotychczasowych widziałem różnice między drużynami - Real rozwalił mnie 4-1 nie dając wyjść z połowy, z Lazio powalczyłem & wygrałem 2-1, a gol Pato z kontry i Brazylijczyk pokazujący serduszko rajcują jak cholera :D Na razie tyle :] FORZA DIAVOLO vs Real :diablo:

Odnośnik do komentarza

Jak z reakcją np przy strzale, podaniu? Bo jeśli jest tak spóźniona jak w demie to ja dziękuje.

Reakcja jest ciut lepsza, ale daleko jej do dwóch poprzednich odsłon PESa. Z początku trochę to wkurza, ale jak człowiek przywyknie, to docenia większy realizm. Choć starzy PESowi wyjadacze przy pierwszym meczu byli w szoku.

 

Tempo jest tu wolniejsze niż w demie,

 

Dużo wolniejsze?

 

Jak działa online?

Niedużo, ale wolniejsze. Online nie działa, niekompatybilna wersja, mam nadzieję, że w piątek coś się zmieni :P No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

Odnośnik do komentarza

Jak z reakcją np przy strzale, podaniu? Bo jeśli jest tak spóźniona jak w demie to ja dziękuje.

Reakcja jest ciut lepsza, ale daleko jej do dwóch poprzednich odsłon PESa. Z początku trochę to wkurza, ale jak człowiek przywyknie, to docenia większy realizm. Choć starzy PESowi wyjadacze przy pierwszym meczu byli w szoku.

 

Tempo jest tu wolniejsze niż w demie,

 

Dużo wolniejsze?

 

Jak działa online?

Niedużo, ale wolniejsze. Online nie działa, niekompatybilna wersja, mam nadzieję, że w piątek coś się zmieni :P No i czekam na zapowiadanego piątkowego patcha, bo składy są z początku sierpnia :]

Przecież już możesz pobrać patcha w opcjach i "downloads".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...