Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koło 11.

 

Gra jest trudna. Naprawdę. Nasze postacie (tak, wiem że pisze się inaczej) mogą strzelać z dwóch gunów naraz, tylko że tych gunów nie można nigdzie znaleźć. Kupno pomijam, bo ceny rzędu 100k to jakiś hardkor. Przez to potencjał zadawania obrażeń przez drużynę już na starcie jest zmniejszony o 50%.

 

Poza tym ile ja się namęczyłem z przeciwnikami... Zazwyczaj bijemy sobie mobki rzędu 10 lev, a nagle robi się misje poboczną i trzeba zabić gościa na 44 levelu.

 

Gra jest cholernie trudna i trzeba bardzo dużo myśleć podczas potyczek. Dobrze, że opcja RETRY nie kosztuje dużo kasy, inaczej byłoby krucho. Mimo to czuć power naszej ekipy, gdy kosimy drobnicę niczym husaria ;)

 

Szkoda, że kustomizacja broni nie wpływa na ich wygląd, za to można do wyboru przebierać w ciuszkach i innych pierdołach.

 

Odnośnie fabuły... gdzieś tam jest. Opiera się raczej na idiotycznych zadaniach, wykonywanych dla ekscentrycznych arystokratów, pokroju:

 

zanieś kwiatek gdzieśtam

przynieś manekin gdzieśtam

zanieś kamień gdzieśtam

 

 

Główna intryga też jest delikatnie zaznaczona, ale dzieje się na tak dalekim planie, że nic jeszcze nie mogę o niej powiedzieć (chapter 4).

 

Ogólnie fabuła nie jest jakimś mocnym atutem tej gry za to sam wykreowany świat naprawdę zasługuje na uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciężko mi odpowiedzieć, bo drugi pistolet to ja widziałem, ale w sklepie. Na razie brak kasy na zakup. Natomiast pomiędzy pistoletem Vashyrona i Leanne widać różnicę.

 

Szkoda, że nie widać tłumików i innych pierdół na broniach, bo tyle tego możemy pododawać, że aż głowa boli. Mój pistolet ma dwie lunety, dwa tłumiki, dodatkowy magazynek i foregripa ;)

 

Edit: Zapomniałem wam powiedzieć, że zamiast drugiej broni możemy wyekwipować np. granaty (które można levelować), specjalne rodzaje amunicji, czy różne itemy do leczenia/buffowania. 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Gdy przedmiot przekroczy określoną wagę to po prostu nie można go wyekwipować. Prędkość ładowania kółka do strzału zależy od odległości od celu lub statusów. Prędkość poruszania jest uwarunkowana użyciem Hero's Action albo tym czy jesteśmy w Critical Condition (dużo wolniejsze poruszanie), czy nie. Można też zbuffować sobie prędkość przy użyciu itemu.

Odnośnik do komentarza

Estel jakies powazniejsze postepy poczyniłes w grze? Ja musze poczekac do soboty na swoj egzemplarz, bo trzynasty final zrobił sie strasznie monotonny pod koniec 11 rozdziału.

 

Si. Wymyśliłem system na nabijanie kasy i dzięki temu kupiłem Leanne i Voshowi podwójne guny. Poza tym jestem chyba w 8 rozdziale i na razie zrobiłem sobie przerwę.

Odnośnik do komentarza

Panowie z grami z gatunku jRPG nie mialem nigdy wczesniej do czynienia, w koncu skusilem sie i kupilem FFXIII - niestety kompletnie sie zawiodlem nie moge zniesc tresci jaka tam jest, humoru, bohaterow - grajac w to czuje sie jakbym widzial moja siostre ogladajaca Czarodziejki z Ksiezyca.... Pytanie FFXIII ma sie do EoE? czy jest w takim samym stylu prowadzona, mega idiotycznie dziecinni bohaterowie, i zelki i inne badziewia jako przeciwnicy etc. Kupilbym ten tytul ale po przejechaniu sie na FFXIII nie chcialbym drugi raz kase wydac w bloto

Odnośnik do komentarza

Estel jakies powazniejsze postepy poczyniłes w grze? Ja musze poczekac do soboty na swoj egzemplarz, bo trzynasty final zrobił sie strasznie monotonny pod koniec 11 rozdziału.

 

Si. Wymyśliłem system na nabijanie kasy i dzięki temu kupiłem Leanne i Voshowi podwójne guny. Poza tym jestem chyba w 8 rozdziale i na razie zrobiłem sobie przerwę.

co tam wymyśliłeś? :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...