Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w 16 rozdziale wpadlem na swietna misje na nabijanie expa..Na Ruiny Bridge gdzie trzeba rozwalic staruszka tenisiste heh..uszkadzalem go prawie na maksa i wialem z walki(bo mozna),jak brakowalo bezel schardow lub critical to rest w najblizszej stacji i tak w kolko.Zanim sie obejzalem to nabilem Vashyronowi 80 lv. maszynowek,Leanne 60 pistoletow i Zephyrowi 50 granatow LoL.

 

Z kolei pozniej znudzony expieniem wszedlem do katedry,zmiotlem 2sub-bossow,dostalem 2-black hexy,wiec run i do neverlandu po zlote guny,i tu zonk bo zmietli mnie w czwartej rondzie sigh..Uderzam w tej chwili na arene dalej levelowac postacie,poniewaz Area Neverland jest powaznym wyzwaniem jak dla mnie ,takie wlasnie lubie.....

Odnośnik do komentarza

Pytanka ponieważ jestem nowy w rofie(10 godzin i 3 rozdział póki co)

- warto expić po kupno tego pistol co jest w głównym sklepie(100000)??

- jak dokładnie działają 3-attacki?? niby trójkąt potem kwadrat ale jakoś mi nie chce wejść....

- gdzie się lvluje między rozdziałami najlepiej i co wchodzi w skład lvl up(strasznie rzadko wchodzą a ile expa dostaje jakoś nie widzę;P) też do końca nie rozumiem o co w tych stacjach wam chodzi?? Mówię o poprzednich postach. Więcej dropów i expa za co dostaje??;/ i czy rozwijamy postać tylko w jednej dziedzinie czy od razu na wszystko??

- granatów warto używać??

- i najważniejsze czy fabularnie się rozkręci(słyszałem że fabuła jest wyborna a póki co tego nie widzę....)

 

Nawet jako weteran j-rpg(od 1996 roku mój ulubiony gatunek), trudno się w tym połapać.... Dlatego przepraszam za pytania które teraz już wam się pewnie błache wydają:P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Pytanka ponieważ jestem nowy w rofie(10 godzin i 3 rozdział póki co)

- warto expić po kupno tego pistol co jest w głównym sklepie(100000)??

- jak dokładnie działają 3-attacki?? niby trójkąt potem kwadrat ale jakoś mi nie chce wejść....

- gdzie się lvluje między rozdziałami najlepiej i co wchodzi w skład lvl up(strasznie rzadko wchodzą a ile expa dostaje jakoś nie widzę;P) też do końca nie rozumiem o co w tych stacjach wam chodzi?? Mówię o poprzednich postach. Więcej dropów i expa za co dostaje??;/ i czy rozwijamy postać tylko w jednej dziedzinie czy od razu na wszystko??

- granatów warto używać??

- i najważniejsze czy fabularnie się rozkręci(słyszałem że fabuła jest wyborna a póki co tego nie widzę....)

 

Nawet jako weteran j-rpg(od 1996 roku mój ulubiony gatunek), trudno się w tym połapać.... Dlatego przepraszam za pytania które teraz już wam się pewnie błache wydają:P

 

Odpowiedzi:

-warto kupic tego guna w sklepie,ale musisz zrobic trik z kasa ktory opisal Estel

-3 attack jest dokladnie wytlumaczone u goscia na arenie(tytorial)

-levelowanie hmm..im wiecej zabierasz dmg tym wiecej expa dostajesz,a expe to liczby ktore widzisz po strzale w przeciwnika

-stacje kupujesz za kolorowe hexy,w dalszym ciagu gry mozna w nich zrobic rest,save i teleportnac sie do bazy

-warto rozwijac postacie w wszystkich dziedzinach,im wyzszy lv.kazdej broni tym wyzszy jest twoj,

..np-Washron MG 20lv +HG 20lv +Granaty 20lv =60lv dla twojej postaci,kazda postac ma po 100lv danej broni,wiec mozna miec 300lv postaci!!!Heh,sam nabilem wczoraj 300 lv Washronovi lol..na arenie 45 poziom ,bo za zniszczenie jednej maszyny dostale po 4lv heh..a jest ich 3.

-gra na swoj sposob jest genialna jak dla mnie,jak znasz angielski to teksty Washrona napewno cie rozbawia

 

 

Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem..pozdrawiam:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
-stacje kupujesz za kolorowe hexy,w dalszym ciagu gry mozna w nich zrobic rest,save i teleportnac sie do bazy

 

To nie zależy od tego czy jesteś późno czy wcześnie w grze :) rest i save są dostępne od razu natomiast opcję teleportu dostaje się jak na danym poziomie odblokujesz wszystkie hexy.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Pytanka ponieważ jestem nowy w rofie(10 godzin i 3 rozdział póki co)

- warto expić po kupno tego pistol co jest w głównym sklepie(100000)??

 

 

Odpowiedzi:

-warto kupic tego guna w sklepie,ale musisz zrobic trik z kasa ktory opisal Estel

 

 

warto kupić i nie trzeba robic żadnego tricku - wystarczy, ze robiłes subquesty do tej pory i sprzedasz wszystkie rzeczy które maja dopisek "sell it at shop for rubies" - do niczego innego sie nie przydają te itemy, tylko własnie do kasy. Ja w ten sposób w 3ch kupiłem tego guna ;)

Odnośnik do komentarza

Garsc porad dla wszystkich ktorzy chca ukonczyc Neverland:

 

-moj lv..vash 300,leanne 258 tylko,zephyr 280.

-akcesoria-wszyscy Hi-Polymer Panding(30%def)+auto trigger,hi polymer do kupienia w ebel schop(gosc tinkerer to nam zrobi)a pozniej w neverland mozna zdobyc Never Suit Ktory odrazu zakladamy(50%defens na siebie)

-bron..Wash-golden MG tylko(full customize)

-naboje..Armor Piercing Rounds okolo 60 sztuk(do kupienia na arenie za monety)

-Leanne..-2 golden Guns(full customize)

-Zephyr..-2 Mg normalne(full cuctomize).

 

I zaczyna sie zabawa:

-lece washem(zadnego Hero Jump)tylko prosta,pasek nabija sie na 100% scrath i 100%stun,kazdy wymieka po tym ataku,Leanne niszcze przeciwnika,i na nastepnym robie stun 100%(zlote robia swoje),zephem dobijam slabszych(przewaznie maszyny ktore maja Direct Kill)

_i takim sposobem niszcze wszystko i wszystkich:thumbsup:

 

Niedaleko przed brama Heaven mamy do zniszczenia 2-sub bossow(Dorothy i Patter)laczki moim zdaniem(sposob na nich easy naprawde w moim przypadku)

 

A na koncu w Heaven do oklepania jako ostatni bossovie to Rebeca i Sullivan majacy 100,000 hp.(sposob na nich prosty stun,stun i tylko stun)

 

I tak o to Moim sposobem wyczyscilem Neverland w godzinke,ale po wczesniejszym zorientowaniu co i jak.

 

I to jest tylko i wylacznie moj sposob jak przetrwac w neverland.Pozdrawiam Braci w Giercowaniu:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jestem w 5 chapterze i mam ponad 11h. Z tego co widziałem to Wam to dłuzej zajmowało czyżbym się śpieszył? Mam każdą postacią 18 lvl i idzie mi całkiem dobrze. Czy lepiej troche postacie podpakować?

 

Ogólnie gierka jest ZA(pipi)ISTA!! (pipi) dawno się tak świetnie nie bawiłem przy rpg, nawet XIII mnie tak nie wciagnął w swój świat. Tri-Ace to jednak mistrzowie.

Odnośnik do komentarza

Witam,ukonczyl ktos moze Neverland,bo mi wlasnie trofik wpadl King of Neverland..LoL.i wcale nie bylo tak ciezko jak przypuszczalem,zlote spluwy daja rade,a neverlandzie sa lacznie 3 Hg plus 1 Mg

 

Jak masz 300 level to nie dziwne ze nie bylo problemu...

 

Fabuly jak na lekarstwo. Troche to draznilo mnie w koncowej czesci gry, bo sporo ciekawych watkow, ale traktowanych bardzo po macoszemu i malo do nich nawiazywania.

 

Gra niezwykle przypomina mi VP:2 pod wzgledem charakteru rozgrywki, co oczywiscie mozna zaliczyc tylko i wylacznie na plus.

 

Za IDIOTYZM natomiast uwazam koncowe skille 100% stun i 100% scratch damage to glupota. Oczywiscie neverland wymaga tego, bo bija jak nienormalni, ale mimo wszystko mogli pojsc w troche inna strone. Troche brakuje mi w sysemie walki roznorodnosci atakow. Jednak brak czarow jako takich mocno sie odbija, coprawda animacje podczas hero action (i jump) sa ciekawe, ale cokolwiek wiecej byloby mile widziane.

 

System ciekawy, przemyslany, ale jednak VP byla pod tym wzgledem fajniejsza. Gdyby nie wyzylowany poziom trudbosci (a to i tak tylko na poczatku i na koncu, bo srodek to bylka z maslem) to moglby znudzic.

 

System z misjami tez mi sie srednio podoba, wielka szkoda ze nie wklecili tego w fabule w ten czy inny sposob, bo na upartego mozna tego w ogole nie robic i czlowiek ma wrazenie ubogiej historii.

 

Niemniej jednak to bardzo innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju gra, warto ja obadac :]

Odnośnik do komentarza

Helikoptery sa proste, jezeli tylko wezmiesz jedna rzecz pod uwage.

 

Prawy helikopter nie jest immune na FULL SCRATCH DAMAGE. Innymi slowy, robisz restart dopoty dopoki w pierwszej kolejce nie wejdzie ci full scratch damage na prawy helikopter. Jak wejdzie, to juz wygrales. Musisz pamietac tylko o itemach ktore redukuja physical damage o 50% (do kupienia za coiny albo za misje, ja mialem 8, zuzylem 3 na te walke).

 

Aczkolwiek zgadzam sie, helikoptery sa najtrudniejsze na calej arenie. Potem idzie juz z platka bo przeciwnicy maja tyle HP ze glowa mala. No i dostaje sie przegiete skille. Poza tym od 75 lvl potrzeba tylko 100k expa zamiast 750k, wiec leveluje sie banalnie.

 

O ile dobrze pamietam to zrobilem helikoptery w okolicy 100 levela. Za czwartym podejsciem. Odrobina farta tez sie przydaje (dobrze jest zabic helikopter zanim ktory kolwiek strzeli).

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skończyłem Neverland i jestem zawiedziony, bo wszedłem tam na 150 lvlu a wyszedłem na 188 i przy końcu było za łatwo; wiem że to tylko normal, ale sam fakt.....to miało być trudne! ;p

 

BTW potrzebne jest drugie przejście na normal i jedno na hard do platyny?

 

Wystarczy przejsc na normalu,i platyna wpada.Mi drugia przejscie zajelo z 4 h.aaaa no i jeszcze ta holerna arena na wszystkie gwiazdki

Edytowane przez Dev1983
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...