Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w chapterze 5, mam na liczniku 24h i coś mi się zdaje, że nie prędko dojdę do chap 8 :) pakowanie drużyny i w ogóle wszystko w grze sprawia mi za dużą frajdę aby szybko przechodzić xD

 

BTW tip na kasę działa, w chap 3 miałem już wystarczająco kasy na pistolet za 100k ze sklepu lol, dzięki Estel :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w chap 7, wyczaiłem dobry motyw na bicie expa oraz kasy za jednym razem, na poziomie gdzie jest forest of idols, mamy 3 terminale, po połączeniu wszystkich i chodzeniu po hexach, gdzie podane jest, że są to slumsy mamy walki z grupami gdzie liderem jest lvl 47 grubas gangster, i teraz zaczyna się zabawa....za jednego takiego grubasa nie lidera jest z 15-20 silver chipów jak dostaniemy bonus shoot, lub smackdown, za lidera z 20-30 silver chipów i z 5-10 gold chipów, ani się obejrzałem zrobiłem po levelku na postać i miałem 999 silver chipów i koło 100 gold chipów + kilka rare scrap metali używanych w syntezie, no i około 20 hexów tego koloru navy blue...nie wiem jak inaczej go nazwać (taki prosty 4 hexowy).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W nowym PSXE jest fajna recenzja RoF. Zero spoilerów. Podobno gra jest antyklerykalna :thumbsup: Chwalą sobie wysoki stopień trudności, złożony system potyczek, mapę, design i to że fabuła traktuje o problemach natury egzystencjonalnej. Ja już jestem na 100% do gry przekonany.

Odnośnik do komentarza

Jak tak jesteś przekonany to idź kup, a nie tylko all talk ;p

 

Sam jestem w chap 10 po 53h gry..... coraz większych madafakerów mi gra rzuca na obiad, ale właśnie taki powinien być rpg :) Mam już wykoksowane 3 pistolety i 4 czeka na swoją kolej, oraz 2 karabiny. Pistolety mam tak wymaksowane na charging, że w jednym hero action odpala mi 24 charge bez problemu =o, a jak dobrze wymierzę Leanee w penetration 10% to kosi wszystko.. xD

Odnośnik do komentarza

Witam.giere mi wczoraj przywiozl kurier,siadam,odpalam i stwierdzam po 2 h grania,ze jest bardzo dobra.

Przypomnialy mi sie czasy psx1,kiedy gralem w gre Parasite Eve(pamieta ktos?)ROF jest do niej troszke podobne.,szczegolnie walki.

A jak tam Z Platyna,slyszalem ze 7,8/10 stopien trudnosci.dla mnie dobrze,lubie wyzwania.pozdrawiam Braci w Giercowaniu :DDDD

Odnośnik do komentarza

Ja dopier co zaczelem grac. Jak na razie dopiero chapter 2. Jakos to idzie, ale ciezko :D Ale mam pewne pytanie, bo jednej rzeczy nie moge zrozumiec. Mianowicie chodzi o hero bar. Czyli ten pasek z pomaranczowymi rownolegobokami na dole ekranu. W tutorialu bylo o tym, ze kasuje po jednym kiedy rozwali jednego mojego(i wtedy jest to liczone jako scratch damage) i dodaje jezeli rozwale jakiegos kolesia. No i sie zgadza. Ale czasami kasuje mi go tez z jakichs innych przyczyn. Tylko za bardzo nie wiem jakich. Dodaje tez czasami nawet jesli nikogo nie rozwale. Czy ktos mogl by mi wytlumaczyc jakie sa te inne przypadki??

Odnośnik do komentarza

Dodaje jesli rozwalisz tez jakąs cześć przeciwnikowi( np strącisz kapelusz itp.), kasuje jesli użyjesz hero attack, lub jesli przeciwnik właduje Ci scratch damage i walnie direct damage, to część kryształków może sie rozwalic mozna je pozbierac lub moze to zrobic przeciwnik co mu hp odnawia. U mnie jak narazie jest 11ch i mam 10 i jedną czwartą Bezel Shardów.

Odnośnik do komentarza

Te demo tutorial było nie do końca zrobione z sensem ;p tylko się przez nie pogubiłem, na szczęście w fullu tutorial jest o wiele bardziej przejrzysty.

 

O czym należy pamiętać to, że hero punkty dostajesz za zabicie przeciwnika, lub zniszczenie jakiejś części ciała. Natomiast Resonance punkty dostaje się robiąc hero akcje przecinające prostą linię, którą tworzy dwóch naszych bohaterów (3ci przecina tą prostą). Wystarczy, że się ruszysz bez hero action i resonance point jest stracony. Im więcej resonance punktów, tym więcej okrążeń można zrobić w trakcie tri attack :) to wg mnie najważniejsze rzeczy do zapamiętania, aby przyjemnie spędzać walki :)

Odnośnik do komentarza

Witam ja tez sobie hasam dopiero w chapter 2,mam juz lv 10,i powiem ze nie jest az trudno jak narazie.I pytanko,czy bron sama sie leweluje podczas walki,czy pozniej mozna ja jakos doexpic???inaczej.lv broni mam dopiero taki 7,6,7 tylko oczywiscie dla broni glownych postaci.i czy wykanczacie na starcie walki odrazu lidera,czy cieci mu towarzyszacych??Pozdros for all

Odnośnik do komentarza

Jest, im więcej damegu'u zadasz przeciwnikowi tym więcej expa plus więcej item drop'a, ale przy słabych przeciwnikach to raczej nie jest konieczne zeby wszytkich wykanczać, bo i expa malutko i dropy kiepskie.

Jak zbierasz hexy to wtedy najlepiej dokopac wszytkim.

Najlepiej jak wpadniesz na jakąś mocniejszą grupe to i mozna pare leveli wzwyż dziabnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...