Skocz do zawartości

Resonance of Fate


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja załuje ze nie poczekałem na SO4 na PS3 bo zonglowanie płytami po przejsciu gry jest meczące, ale miło spedziłem czas z kazda czescia SO z 1 w szczególnosci. Wiadomo czy bedzie w Resonance wybór jezyka, czy na angielski jestesmy skazani?

 

W wersji X360 NTSC USA jest opcja wyboru języka, japoński lub angielski do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)ista jest ta gierka. Mam jakieś 4h nabite, ale super rozwiązana mapka świata, IMO genialny design ala steam-punk, możliwość kustomizacji broni (tłumiki, magazynki, celowniczki, miazga!) i ciuchów (a tu akurat co kto lubi, mnie to nie kręci) oraz wciągający i przede wszystkim motywujący system walki. Naprawdę polecam, szczególnie że gra nie jest prosta i trzeba się trochę zastanowić zanim wydamy komendy.

 

Jak na razie naprawdę duże, pozytywne zaskoczenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Widziałem chyba jedną czy dwie recenzje i jestem coraz bardziej zainteresowany. Czyżby pierwszy jRPG na X360, który faktycznie zasługuje na uwagę ? Bardzo mnie interesuje to, że gra podobno nie jest wcale prosta i banalna podczas samych potyczek. Będzie trzeba poczekać i zobaczyć jak będzie się cena kształtować.

Odnośnik do komentarza

Widziałem chyba jedną czy dwie recenzje i jestem coraz bardziej zainteresowany. Czyżby pierwszy jRPG na X360, który faktycznie zasługuje na uwagę ? Bardzo mnie interesuje to, że gra podobno nie jest wcale prosta i banalna podczas samych potyczek. Będzie trzeba poczekać i zobaczyć jak będzie się cena kształtować.

A LO a FFXIII a SO4 ? To co bijatyki ;p

 

Też, też interesuje się tytułem. Szczególnie po obczajeniu recenzji na GT.

 

Estel zdawaj na bieżąco relacje heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

FFXIII i SO4 przekolorowane jak dla mnie, może za dużo błyskającego efekciarstwa. LO w ogóle mnie nigdy nie ciągnęło.

 

EoE wygląda na grę, która może mieć trochę cięższy klimat i to mnie interesuje. Nie wiem jeszcze co do fabuły bo na jednych stronach piszą, że średnia, a na polygamii w recenzji napisano, że fabuła jest dobra i poważna, nie jesteśmy kolejnym blondynem ratującym świat :)

Odnośnik do komentarza

O fabule nic nie napiszę, bo na razie coś tam się dzieje w trzecim planie. Jestem w drugim rozdziale, więc dopiero poznałem bohaterów i wczuwam się w sytuacje ludzkości, która żyje na jednej wieży.

 

Doszła mi też nowa opcja na mapie świata. Otóż na niektórych hexach są rozstawione terminale. Jak się ustawi odpowiedni kolorek obok tych terminali to dostajemy różne efekty, a jak się te kolorowe hexy rozciągnie aż do dungeona to efekty działają również tam. Przypomina to trochę system sealstonesów z Valkyria Profile 2.

 

Fajnie, fajnie, fajnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Spoko grac w jRPG,nic nie rozumiec z fabuly i jeszcze mowic "mi to nie przeszkadzalo" lol.

 

Rowniez czekam na Tales of Vesperia na PS3 majac nadzieje ze nie zrobia nas w bambusa i chociaz wydadza w USA,wersja na xbox 360 nadal stoi w folii na polce ale jakos nie chce mi sie grac,wolalbym zdobyc w niej platynke z szacunku.

 

Wiadomo cos o trofeach w End of Eternity? Chodzi mi najbardziej o to czy trzeba np gre przechodzic kilka razy zeby miec 100% (jak np infinite undiscovery 4 razy...) czy nie ma takich glupot.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...