Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

 

Avengers: oceniam na 8/10 kreska dobra chodź można było dużo lepiej (rysownik się zmieniał i widać to było np na modelach postaci), tłumaczenie myślę, że dało radę (chodź jak Hulk powiedział "Trzaskać" to padłem ze śmiechu, fabuła spodobała mi się bardzo (w szczególności na koniec

małe wprowadzenie do Secret Wars,

) fajnie przedstawione postacie(dla mnie nowe) jak np Smasher, Hyperion, najbardziej zaintrygował mnie Kapitan Wszechświat :)

 

X-Men: też oceniam na 8/10, kreska bardzo fajna (dużo lepsza niż w Avengersach), fajny twist fabularny, pokazanie postaci ze strony z jakiej ich nie znałem, tłumaczenie też dobre (tak myślę), czytało mi się to płynnie i gładko.

 

 

Co do Avengers to Hickman pisze dość niecodziennie jak na komiks, można to od razu odczuć czytając zaraz po tym np. bendisowskie X-Men, które jest bardziej bezpośrednie. Rysunki Opena super. Fabula jest bardzo kosmiczna co mi średnio pasuje ale co zrobić. Pojawia się mnóstwo nowych dziwaków ale Hickman ładnie, powoli wyjaśnia ich origin i intruguje, na pewno sięgną po kolejne.

 

Co do X-Men to już czytałem część z grumika więc wiem czego się spodziewać, fabuła jest super sklecona i teka rzucił mi ostatnio spoiler co bezie dalej więc na pewno będę czekał z niecierpliwością. 

Odnośnik do komentarza

Tak, nie kupuj tego.

 

Dobra, teraz ja wyleję swoje gorzkie żale. Swego czasu strasznie się napaliłem na All New All Different Avengers by Waid, które ma wyjsć po Secret Wars. Niestety, w moje ręce wpadła darmowa próbka tego komiksu i strasznie się rozczarowałem. Rysunki są prawie jak z Cartoon Network czy Disneya, natomiast cała akcja to ciągłe strofowanie kotów przez zasłużonych dziadków. Takie typowe zderzenie pokoleń i jestem gotów nie pić alkoholu przez miesiąc jesli na tym nie opiera się ten cały komiks :/

Odnośnik do komentarza

hahaha a miało być tak pięknie xd. to kiedy New avengers i superior? ja dzisiaj przeczytałem sobie tegoroczne ant-man annual. całkiem zabawna historyjka w starym stylu. egghead powstaje z martwych i Scott razem z hankiem muszą pokrzyżować jego niecne plany. na i poznajemy kolejnego ant-mana (który to już, piąty?).

 

a ta probka nowych avengerów spoko, nie wiem co ten ornit znowu Pie.rdoli xd.

Odnośnik do komentarza

Co za ćwoki  :shotgun: Wydając po jednym trejdzie na miesiąc to do SW dojedziemy w 2019/2020? Ja już byłem przygotowany do wydawania po te 50zł za 2 trejdy na miesiąc a oni walą w bambuko z jednym. Jak mają jeszcze zamiar wprowadzić jeszcze inne serie to już w ogóle dojdziemy do SW ch.uj wie kiedy . No chyba, że od nowego roku powrócą do wydawania 2t na miesiąc  ^_^. Szkoda, no ale nic zamiast tego w październiku kupię Luthora (B.Azzarello).

 

Potwierdzam Strażników i New Avengers już można zamawiać nieprzeczytane.pl 24.50 (+ doszło do tego SW Legendy, Azyl Arkham, Batman RZero)

 

Troszkę o nadchodzących komiksach od Egmontu z Marvela i potwierdzenie o wydawaniu 1 tomu na miesiąc.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gdyby nie wydali tego od ostatniego tomu to bym brał bo run Aarona jest zaje.bisty. przeczytałem pierwszy numer "journey to Force awakens: shattered empire" i trochę się zawiodłem bo głównie dzieje się podczas powrotu jedi, ale to jednak Creative team odpowiedzialny za całkiem spoko run punishera więc wygląda to naprawdę konkretnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...