Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

 

W maju tego roku wydawnictwo Marvel zdecydowało się na bardzo niecodzienny krok: postanowiono zniszczyć świat, w którym egzystowali do tej pory bohaterowie, a także całe multiwersum ze światami równoległymi. Wszystko! Jak to teraz wygląda po przebudowie?

Po wspomnianym zniszczeniu wydany został największy w historii Marvela event – „Secret Wars”. Tam z resztek światów posiadający boskie moce Dr. Doom ulepił swój własny. Przez kolejne miesiące prawie wszystkie komiksy Marvela skupiały się właśnie na historiach z „Secret Wars”. Wydawnictwo planowało zakończyć całe wydarzenie na początku października i rozpocząć coś nowego, jednak po pierwsze, nie udało im się dotrzymać wszystkich terminów, a po drugie, zdecydowano się poszerzyć historię – dodać więcej zeszytów. W związku z tym ostatnie przygody w świecie Dr. Dooma zobaczymy dopiero w grudniu. Wydawnictwo nie mogło jednak oczywiście wstrzymać pozostałych serii i nie wydawać nic przez trzy miesiące, dlatego w tym tygodniu dostaliśmy pierwszą porcję serii z nowego świata Marvela, dzięki której możemy już mniej więcej ocenić, co tak naprawdę się zmieniło i w jakim stanie zastaniemy naszych bohaterów.

reszta

http://naekranie.pl/artykuly/jak-wyglada-nowy-swiat-marvela

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Takiego maila dostałem przed chwilą z gildii.pl

 

Szanowni Państwo,

niestety wydawnictwo Sideca wycofało się z premiery komiksu Daredevil. W związku z tym usuwamy go z Państwa zamówień. W ciągu tygodnia (a zapewne dużo szybciej) zostaną Państwu zwrócone wpłaty za ten tytuł.

Przepraszamy za zamieszanie, niestety wydawca dopiero dzisiaj się z nami skontaktował i przekazał tą jakże nieprzyjemną informację.

To chyba tyle jesli chodziło o wydanie najlepszych runów Daredevila...

 

Przyznam, że trochę się wkurzyłem. Zrezygnowałem z PO Omnibusa Millera na rzecz wydanych w przyszłosci po polsku serii. Teraz preorder tej cegły osiąga jakies niebotyczne ceny. Z drugiej strony łatwiej mi będzie zakończyć to hobby bo był to ostatni tytuł, który chciałem zebrać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wziałem sie za Amazing Spider Man po kolejnym restarcie, pierwszy zeszyt rysowany przez jakiegos makaroniarza Simone Bianchi, oczy krwawiły.

 

 

Kto mi wytlumaczy dlaczego Fury w amazing spider man jest czarny? W ultimate byl z tego co wiem, w amazing był biały.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...