Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

njusy z Muchy

 

Jessica Jones: Alias
scenariusz: Brian Michael Bendis
rysunki: Michael Gaydos
okładki: David Mack

wydawca pierwowzoru: Marvel MAX
wydawca wersji polskiej: Mucha Comics

Tom pierwszy (zeszyty 1-9)
premiera: maj 2016*

* data premiery może się zmienić

 

Razem 4 tomy mają być.

 

 

 

Tak (pipi) tak  :fsg:  :fsg:  :ohstop:  :ohstop:  :ohstop:

 

Czułem, że Mucha to wyda 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Zapowiedź Egmontu Marvelowskich serii Marvel NOW

 

 

W minionym roku wydawnictwo Egmont Polska rozpoczęło wydawanie komiksów z popularnymi amerykańskimi superbohaterami – Spider-Manem, X-Men, Avengers, które w USA ukazują się pod marką Marvel Now!

Z przyjemnością informujemy, że w 2016 roku rozszerzamy naszą ofertę o nowe cykle i nowych bohaterów.

Do księgarń trafia właśnie nasza lutowa premiera – pierwszy tom serii Deadpool (Martwi prezydenci). W kolejnych miesiącach zadebiutują na polskim rynku serie Thunderbolts, Uncanny Avengers, Uncanny X-Men i Thor Gromowładny.

2016 to również rok trzech wielkich wydarzeń, które mają wpływ na całe uniwersum Marvela. Już w styczniu ukazała się Era Ultrona. Jesienią zaprezentujemy Nieskończoność, potężną kosmiczną przygodę, która rozegra się zarówno w osobnym tomie zawierającym miniserię pod tym tytułem, jak i w kolejnych albumach kilku serii (przede wszystkim tych, związanych z Avengersami). Dodatkowo, jako wstęp do tego wydarzenia, w wakacje zostanie wydana w jednym tomie miniseria Thanos powstaje. Trzecie duże wydarzenie, tym razem dotyczące przede wszystkim mutantów, czyli tytułów spod znaku X-Men to Bitwa Atomu, którą wydamy pod koniec roku, znowu w jednym obszernym tomie.

W roku 2016 będziemy kontynuować wszystkie rozpoczęte serie, tak więc do rąk czytelników trafią kolejne albumy Avengers, New Avengers, All-New X-Men, The Superior Spider-Man, Wolverine i X-Men oraz Gurdians of the Galaxy-Strażnicy Galaktyki.

Życzymy miłej lektury i wielu fascynujących przygód w świecie Marvela.

Klub Świata Komiksu

JwPn5pL.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najlepszy podobno jest Thor, Deadpool. Uncanny X-Men jest to seria (od strony Cyklopa), która przeplata się z All new x-men wiec myślę że warto by ją czytać a podobno jest spoczko. O Uncanny Avengers mało co wiem ale na goodreads ma dobre oceny  ^_^, najsłabiej wypada seria Thunderbolts. Ja i tak biorę wszystko  ;) Żałuję tylko braku Hawkeye i Daredevila, po Infinity liczę na Ms.Marvel 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie, nie to nie Ci od Osborna. Historia z Marvel NOW! Red Hulk, Electra, Punisher, Deadpool a później jeszcze Ghost Rider chyba od vol 4. 

Tomy 1,2 są podobno bardzo słabe, później jest nieco lepiej, tak jak Tk pisze https://www.goodreads.com/series/103550-thunderbolts-marvel-now .

Amazing Spider-Man na pewno będzie zaraz po Superiorze, bo to bezpośrednia kontynuacja. Spidervers pewnie też zobaczymy bo to przecież historia dziejąca się w numerach 9,11,12,13,14,15 Amazing Spider-Man, no chyba, że chodzi Ci o tą wersje z Secret Wars.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

to są zupełnie inni thunderbolts niż zazwyczaj bo zamiast zwyczajowej zbieraniny villainów odpracowujących wyroki wykonując misje dla rządu (tak jak w suicide squad) tutaj masz kilku marvelowskich anti-hero z generałem thunderboltem rossem/red hulkiem na czele którzy pomagają sobie wzajemnie w swoich osobistych celach. seria rozkręca się na dobre w okolicach tie-inu do "infinity".

 

Thor: God of thunder też kosa wiec jak ktoś nigdy nie czytał przygód odinsona to polecam się zapoznać. historia dzieje się na trzech płaszczyznach - w przeszłości kiedy jako młodzieniaszek biegał jeszcze z tym swoim toporem, w teraźniejszości i w odległej przyszłości kiedy pełni już w miejsce odina funkcję allfathera.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Jakby kogos interesowało to multiversum ma w sprzedaży Omniaka Spider-Mana z numerami autorstwa Rogera Sterna. Jest to kawał cegły liczącej ponad 1200 stron. Cena też jest okazyjna bo 286 zł. Raczej nigdzie indziej za mniej niż 380 zł tego nie da się dorwać...

http://multiversum.pl/p/1039/47562/spider-man-by-roger-stern-omnibus-hc-supercena--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Odnośnik do komentarza

Ale film zrobił reklamę Deadpool'owi od EGMONTU :D Czystki w empiku i w internetowych sklepach, dobrze że kupiłem chwilę po premierze :D Nie spodziewałem się, że aż tyle dobroci będzie z Marvel Now , niedługo gruby hajs mi będzie uciekał z portfela miesięcznie :)

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Szkoda że wydali najgorsze  co z Deadpoolem czytałem. No ale skoro to (pipi) się sprzedało, to liczę na kolejne pozycje.

 

Wydali to co się ukazało w Marvel Now. Spokojnie wydadzą Wade Wilson War  a w Now pewnie niedługo pojawi się "The good the bad the ugly" , który nie jest złym komiksem. Zdajesz sobie doskonale sprawę ,że z DP mogli wydać o wiele gorsze rzeczy ( np deadpool vol 2 od Daniela Waya 2008-2012)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...