Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym udało mi się zakupić Star Wars Komiks  ^_^  w kiosku. Czekałem na nieprzeczytane lub aros lecz w dyskontach raczej się nie ukaże (dostępny jest w Gildii oraz Atomie, Aros i Bonito też doało)

 

No to tak, komiks wygląda jak magazyn. Okładka jest troszkę grubsza jak w typowym magazynie, strony są klejone o przyzwoitej jakości druku. Jest małe przedsłowie, na końcu oryginalne okładki z amerykańskiej wersji wraz z ogólnym przedstawieniem sagi filmowej, kalendarium SW oraz zapowiedź następnego numeru, który ukaże się 17.11.2015 i będzie to Darth Vader  ^_^. Potwierdzono też iż zobaczymy serie o Lei, Lando oraz Chewbacca.

 

Ogólnie jak na cenę 19,99 (katalogowa) to wydanie jest świetne, chodź ja bym wolał dopłacić troszkę i mieć wydanie takie jak seria Marvel NOW!

 

Jak widać na zdjęciu SW Komiks jest troszkę większy niż Marvel NOW!

 

r1P6gOa.jpg?1

sTiJ56o.jpg?1

C8lciWl.jpg?1

 

 

A na Gildii można już zamówić Daredevila od Sideca cena 90 zł za 480 str  ^_^

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/284272-daredevil-1

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest to zbiór zeszytów Star Wars 1-6 Arona  ^_^ + dodatki (okładki, mały artykuł, kalendarium)

 

Vader będzie jako 2 tom a później pewnie Leia oraz Lando.

 

A ten papier to taki właśnie zeszytówkowy, ale tragedii nie ma. Trzeba pamiętać, że można to kupić za 20zł i w dodatku nie ma takiego trejda jeszcze w stanach. Czujmy się wyróżnieni  ^_^

Odnośnik do komentarza

Na Aros.pl ponownie dostępne w cenie 12.99  ^_^

http://aros.pl/ksiazka/star-wars-komiks-12015-skywalker-atakuje

 

Ja czytając to od razu poczułem klimat starej trylogii

kłótnie Lei z Solo, walka Rebelii z Imperium  ^_^ 

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...