Skocz do zawartości

PSX. Czy aby...?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby PSX Extreme pisał wyłącznie o PS3 to by nie istaniał.

Człowieku obudź się, hegemonia PS już nie wróci i jak na razie PS3 znajduje się na ostatnim miejscu sprzedaży na świecie (może w Polsce jest odwrotnie, co nie zmienia faktu, że Xboxów też jest dużo).

A od kiedy to sprzedaż świadczy o popularności produktu?

 

Yyyy..od "zawsze"?

Chodziło mi raczej o to, że konsolka może być szalenie popularna ale sprzedaje się słabiej ze względu na wiele czynników (marketing, cena etc.)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem autora, ale! Pomyśl sobie, że dzięki szerokiej tematyce jesteś na bieżąco w całej branży, a nie tylko w jej jedno-platformowym wycinku ;) Chociaż mi również wystarczyłoby gdyby pismo traktowało tylko o Xie i PS3, a miejsce Wii i handheldów zajęła publicystyka. Rozumiem jednak, że zawężanie sobie grona potencjalnych odbiorców to w tych czasach samobójstwo, więc nie ma za bardzo liczyć na zmiany. No i inni Graczemogliby poczuć się urażeni i dyskryminowani, a przecież nie liczy się platforma tylko samo hobby.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem jednak, że zawężanie sobie grona potencjalnych odbiorców to w tych czasach samobójstwo, więc nie ma za bardzo liczyć na zmiany. No i inni Graczemogliby poczuć się urażeni i dyskryminowani, a przecież nie liczy się platforma tylko samo hobby.

 

Dobrze prawisz, tylko że w nie ma co generalizować. Bo w UK jest tylko 20 baniek więcej ludzi niż w polsce ( z czego 2 mln to polacy :P ), a jednak istnieją tutaj 4 periodyki poświęcone tylko i wyłącznie ps3 (Play, PSM3, PSW, Oficjalny PS3), x360 (2 magazyny) i 1 wii (tego ostatniego nie widziałem, ale ponoć jest :P ). Wychodzą cyklicznie każdego miesiąca i jakoś nikt nie narzeka na brak czytelników bo są na rynku od lat. Ale widać w Polsce ten ewenement rozbiłby się w palisadach po 1 numerze... A może i nie? Rozumiem, że właśnie taka loteria to dla potencjalnych wydawców samobójstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Gdyby PSX Extreme pisał wyłącznie o PS3 to by nie istaniał.

Człowieku obudź się, hegemonia PS już nie wróci i jak na razie PS3 znajduje się na ostatnim miejscu sprzedaży na świecie (może w Polsce jest odwrotnie, co nie zmienia faktu, że Xboxów też jest dużo).

A od kiedy to sprzedaż świadczy o popularności produktu?

 

Yyyy..od "zawsze"?

Chodziło mi raczej o to, że konsolka może być szalenie popularna ale sprzedaje się słabiej ze względu na wiele czynników (marketing, cena etc.)

No to wtedy nie jest popularna...

Odnośnik do komentarza
Gdyby PSX Extreme pisał wyłącznie o PS3 to by nie istaniał.

Człowieku obudź się, hegemonia PS już nie wróci i jak na razie PS3 znajduje się na ostatnim miejscu sprzedaży na świecie (może w Polsce jest odwrotnie, co nie zmienia faktu, że Xboxów też jest dużo).

A od kiedy to sprzedaż świadczy o popularności produktu?

 

Yyyy..od "zawsze"?

Chodziło mi raczej o to, że konsolka może być szalenie popularna ale sprzedaje się słabiej ze względu na wiele czynników (marketing, cena etc.)

No to wtedy nie jest popularna...

Jak to nie? Chyba nie bardzo wiesz co zonacza slowo "popularne". Polecam przeczytac w slowniku. No offence oczywiscie ;) Ps3 zna kazdy kto choc troche interesuje sie konsolami, ale nie kazdy te konsole posiada.

 

@V

Ja mam sie nie osmieszac? No prosze Cie...nawet nie wiesz o czym piszesz czlowieku. Trudno, nie bede sie klocil, za to mi nie placa, a mi sie nazwyczajniej w swiecie nie chce udowadniac swoich racji. EOT z mojj strony.

Edytowane przez arqueek
Odnośnik do komentarza

Ale masz problem człowieku. Siedzisz w Irlandii, masz dostęp do innych magazynów, internet też posiadasz, a narzekasz, że nazwa PE jest nieadekwatna do treści i próbujesz wmawiać ludziom jakieś pseudofilozoficzne dyrdymały. Jak ktoś wchodzi na rynek to "raczej" jest obeznany z sytuacją jaka na nim panuje. Ogarnij się chłopie i znajdź sobie inne zajęcie.

 

@arqueek: popularny to jest Rooney, porównasz go do PS3? Jeśli nie rozumiesz o czym jest mowa, to chociaż się nie ośmieszaj pisząc głupoty. W biznesie ilość sprzedanego sprzętu = jego popularność. Bo chyba nie powiesz, że popularna jest gra/konsola, której nikt nie ma w domu.

@arqueek (up): Nie posiadając żadnego argumentu rzeczywiście trudno się kłócić.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Gdyby PSX Extreme pisał wyłącznie o PS3 to by nie istaniał.

Człowieku obudź się, hegemonia PS już nie wróci i jak na razie PS3 znajduje się na ostatnim miejscu sprzedaży na świecie (może w Polsce jest odwrotnie, co nie zmienia faktu, że Xboxów też jest dużo).

A od kiedy to sprzedaż świadczy o popularności produktu?

 

Yyyy..od "zawsze"?

Chodziło mi raczej o to, że konsolka może być szalenie popularna ale sprzedaje się słabiej ze względu na wiele czynników (marketing, cena etc.)

No to wtedy nie jest popularna...

Jak to nie? Chyba nie bardzo wiesz co zonacza slowo "popularne". Polecam przeczytac w slowniku. No offence oczywiscie ;) Ps3 zna kazdy kto choc troche interesuje sie konsolami, ale nie kazdy te konsole posiada.

 

@V

Ja mam sie nie osmieszac? No prosze Cie...nawet nie wiesz o czym piszesz czlowieku. Trudno, nie bede sie klocil, za to mi nie placa, a mi sie nazwyczajniej w swiecie nie chce udowadniac swoich racji. EOT z mojj strony.

 

jezeli cos sie slabo sprzedaje bo zawodzi marketing chociazby to nie jest popularne.

Odnośnik do komentarza
jezeli cos sie slabo sprzedaje bo zawodzi marketing chociazby to nie jest popularne.
Nie ma co się oszukiwać, że PS3 sprzedaje się gorzej od X360 z powodu ceny.

Gdyby konsola sony kosztowała tyle samo co konkurencja, to prawdopodobnie sprzedała by się w większej ilości niż X360.

Myślę, że marketing sony nie zawiódł.Na ale cóz blu-ray i pojemny dysk muszą mieć swoją cenę.

Myślę, że jak cena spadnie o jakieś 300/400zł, to zacznie się prawdziwy bum PS-trójkowy.A takie gry jak God of war 3 i gran turismo 5 jeszcze go podbiją

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Podejrzewam że gdyby zgredy mogły cofnąć czas i wydawać pismo jeszcze raz dysponując wiedzą, którą dysponują dzisiaj, magazyn od początku posiadał by charakter multiplatformowy. Prawdopdobnie Ściera do dzisiaj żałuje że nie na łamach Extrima nie zostały zrecenzowane takie perełki jak Soul Calibour czy Legend of Zelda:OotT. Gdyby od początku istnienia pisma Ściera był redaktorem naczelnym pismo posiadało by bardziej ogólno- konsolowy charakter. Jak sobie przypomnę przy teście Dreamcasta (w numerze 17 bodajże) opinie wypowiadane przez niektórych zgredów na temat tego, jaka ta konsola jest do bani. Uspokajali oni psxowych fanboyów, żeby przypadkiem ci się nie popłakali z powodu wprowadzenia konkurencji dla ich ukochanej i jedynej słusznej konsoli. Miałem wtedy 15 lat a już wtedy uważałem to za głupie i nieobiektywne podejście do tematu. Wprowadzenie multiplatformowości pozwoliło tak naprawdę obiektywnie spojrzeć na rynek i było wielką ulgą dla wszystkich ówczesnych redaktorów, ponieważ byli oni świadomi tego, że wcześniejszy pomysł pisania tylko o jednej konsoli pokazywał tylko część całości i subiektywnie chwalił konsolę Sony ponad inne (te złe i brzydkie oczywiście). Nie chcę tu stwierdzać że wprowadzenie informacji o innych konsolach nie miało w związku z tym charakteru zarobkowego, ale miał on z pewnością mniejsze znaczenie, niż niektórzy (a nawet wiekszość) osób uważa. Chodziło przede wszystkim o obiektywizm informacji i koniec bezsensownego fanbojstwa, które ten obiektywizm zakłócało.

Odnośnik do komentarza

PSX Extreme było jest i będzie się tak nazywać, bo przecież pod taką nazwą jest wypromowane i wiele lat pracuje na dobre imię w branży wśród innych szmatławców....poza tym na okładce jest wyraźnie napisane "Największy w Polsce magazyn o KONSOLACH" l.mnoga, było coś na j. polskim prawda? IMHO temat zupełnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza

Zapewne znajduje sie w mniejszości która w taki badź inny sposób czuje się oszukana. Z tego co pamiętam to ludzie majacy udział w powstaniu PE to kiedys zatwardziali amigowcy którzy właśnie w starym plejaku zobaczyli jej "następczynię". Gdybać sobie może każdy z nas ale to pisemko z założenia miało byc właśnie tylko o PSX-ie, Ściera właśnie do takiego przeciez w numerze 4tym przystępował prawda? Nie przypominam sobie również "uspokajania psx-owych fanbojów" a raczej rzetelnie napisany tekst informacyjny o konkurencyjnej konsoli a punkt widzenia zgRedów wynikał z konkretnych zamiłowań. Nie wiem tez skąd pomysł na "ulgę" skoro zaczęto szukać ludzi którzy siedzą w innych konsolach na krótko przed lub po zmianie profilu gazety. Tak szczerze, gdzieś w innym temacie na tym forum ktoś sie wypowiedział że PE czyta tylko i wyłącznie z sentymentu. Mam podobne zdanie. PSX dostawał tylko kilka gier miesięcznie, PS2 w Europie jeszcze nawet nie było więc recenzowano szroty z Japonii stąd takie a nie inne posunięcie. Tylko po co takie mydlenie ludziom oczu i ksiązkowy przykład hipokryzji? " Gazeta będzie multiplatformowa ale z naciskiem na konsole SONY" i " jest to posunięcie tymczasowe". Pamiętam kawałek wywiadu Kosa z Davidem Cage'm i hasło "wole robic coś co założyłem sobie od początku nawet jeśli sprzeda sie gorzej, niz robić coś czego chcą wszyscy" .Szkoda że coraz więcej ludzi ma za nic takie ideały. Mimo wszystko pozdrawiam ale życze PE prawdziwej konkurencji bo N+ , nie oszukujmy sie, takową nie jest...

Odnośnik do komentarza

CYTAT(Kali @ 13 04 2009, 23:46) 1814775[/snapback]Kiedys to nazwa pochodzila od codename PlayStation-X. Jednak do dlugiego juz czasu ten X w nazwie jest napisany inna, czcionka, czy kolorem, w nawiazaniu do PlayStation-Xbox. Ale trzeba bylo isc za ciosem i nie odpuszczac nawet malym konsolom przenosnym - bedacym nota bene czesto uzupelnieniem "duzego" sprzetu.

 

Najwyrazniej jest jakis powod, ze w Polsce nie ma OPM. Skoro jednak wiekszosc gier wychodzi na wszystkie platformy, to w czym tak naprawde jest problem?

 

 

Nie ma OPM- bo jest drogi i w naszych realiach upadłby bardzo szybko

 

Skoro OPM w Polsce wychodził przez wiele lat na PS2, nawet wzoraj widziałem.. to dlaczego tak bardzo mamy ogranoczony dostęp do pozostałych magazynów poświęconycj jednej konsoli? Xbox360 magazyn czy o ps3 o ile jest. Jak zwykle pokrzywdzeni jesteśmy. Nie ma live`a w polsce nie ma magazynu o ixie. Dobrze że niektóre gry są spolszczone.

 

To że w nazwie jest PSX nie znaczy że mają zgredzi pisać tylko i wyłącznie o konsolach sony. Cieszę się, że na jednej stronie poczytam o killzone a na drugiej o harvest moon na ds`a. Od ilu lat już tak jest? 7-8? Sprzedają się? Sprzedają. Więc niech ciągną dalej z tematem. To jak kiedyś z kanałem Polonia 1, tyle tam było wszystkiego że aż miło się oglądało, podobnie z magazynem.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

RudiAG, po co te patetyczne slowa o idealach i zamilowaniach ktore nagle zawalily sie z powodu hipokryzji?

Tak, wywodzimy sie wszyscy w mniejszym badz wiekszym stopniu ze sceny amigowej. Klimat, podejscie do sprzetu w przypadku amigi i psxa byl podobny. Stad wlasnie nasze zwrocenie sie w strone klimatu, ktory tworzyl sie wokol konsol. Pojawily sie inne popularne platformy, ktore swietnie wpisaly sie w ten nurt. Nigdy nie ukrywalismy, ze dla nas liczy sie glownie dobra rozrywka, dobra gra a nie platforma na ktorej ona funkcjonuje. Jesli byles na EP to jestes tego swiadomy. Odrzucac konsole M$ tylko dlatego, ze nie wystartowala jednoczesnie z konstrukcja Sony to dziecinada. Nigdy nie pisalismy, ze "gazeta bedzie".

To, ze od dziecinstwa jesz Prince Polo czy krowki nie znaczy, ze po kilkunastu latach, majac sposobnosc skosztowania Milki czy Rafaello cokolwiek albo kogokolwiek zdradziles. Po prostu lubisz slodycze. Jestesmy hipokrytami? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Odnośnik do komentarza

Fenix, przez 42 numery tworzyliście taki a nie inny obraz PE i stąd te "patetyczne słowa". Z tym "posunięciem tymczasowym" troche sie zagalopowałem, przyznaje. Odkurzyłem stare numery i akurat takiego tekstu tam nie ma ale cytatów z wymienionym wcześniej naciskiem jest sporo. Prosze bardzo "..., równiez zmianę profilu PSX EXTREME, które z pisma o PlayStation przeobraziło się w pismo multiplatformowe- z naciskiem na konsolę SONY (PSX I PS2)."( Artykuł Ściery "I co dalej..." PE #43)

 

"...wyniki Plebiscytu przesądziły o niewielkiej zmianie profilu PE, który jednak wciaż będzie się trzymał głównie przy SONY."( wYstępniak Ściery PE #43)

 

" Czy nie wydaje Ci się że nowa forma PE (miesięcznik multiplatformowy z naciskiem na konsole/ę SONY) wpłynie pozytywnie na przesyłane treści...?" (Odp. HIV-a na list "Poszła Fama" PE #44)

 

""Nie zapominaj, że PE nastawione jest przede wszystkim na konsole SONY (PSX/PS2)" ( Odp HIV-a na list "Jasne..." PE #45)

 

Nie odrzucam czegokolwiek ze względu na date startu, idac takim tropem grałbym do dzis w GOAL 3 na Pegasusie. Nie lubie MS za wprowadzenie na rynek chamskich zagrań, podkupywań itp a N jest po prostu niepoważne ze swoim Wii, ale akurat nie tego ma sie tyczyć moja odpowiedź. Troche spłaszczyłeś to o czym pisałem porównując to do jedzenia słodyczy ale mniejsza o to. Nie mam zamiaru przekonywać nikogo że mam racje, chciałem tylko przedstawić swoje zdanie. Ja juz sobie odpowiedziałem, mam nadzieje ze odpowiedziałem również Tobie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mi tam nie przeszkadza druga platforma, bo lubię sobie poczytać co tam słychać o konkurencji ;) Nawet o PSP poczytam, ale sprzętu Nintendo nie mogę zdzierżyć, no po prostu nie wiem, ile procent graczy kupujących PSX Extreme może mieć np. Wii... zapewne marny. Zrozumiałbym jeszcze jakieś newsy i najważniejsze recenzje, ale nieraz recenzujecie gry, w które wątpię czy ktoś zagra w Polsce...

Odnośnik do komentarza

Musze Was zapytać, drodzy czytelnicy Tego zasłużonego na Polskim rynku magazynu, czy nie czujecie się nieco oszukani... Bo ja owszem. I to faktem najbardziej dotkliwym. Zagłebiając się w lekturę zawsze doszukiwałem się informacji o systemie, na którym nazwa stoi i została wychowana, czyli PlayStation. Przybrali oni bowiem nazwę kodową ów konsoli i parli/przeć będą jeszcze długo do przodu. Co mnie jednak najbardziej wku*wia tak to obecność wszechobecnego x-boxowego,nintendowego tałatajastwa co kiedyś powinno mieścić się w dziale 'ciekawostki'. Teraz nim doszukam się rzetelnych informacji o sprzęcie docelowym muszę przełknąć gross zapowiedzi gier, w które mam głęboko wbite, albo co do których się nie ukierunkowałem ze względu na graczo-pogląd. I nazywajcie mnie fanbojem, zapatrzonym w jedną konsolę. Ale uważam, że albo coś jest PSX extreme, albo Multi Poskładany eXtremalnie na Potrzeby Rynkowe Magazyn. Kiedyś ciarki po plecach chodziły jak się czytało o najnowszych produkcjach na konsolę SONY, teraz włos się jeży jak czytam przesiąknięte patosem zapki KILu. Ten człowiek w ogóle ma życie oprócz bawienia się w sadystę (dentystę po nocach) ? Koso zaczyna się jak zwykle napawać coraz to nowymi tytułami na X'a tak bardzo, że pewnie byłby pierwszym do wydziedziczenia nazwy PS z przodu magazynu. HIV bo to już w ogóle inna bajka, CDA dało mu pół-etat x-boxowy i teraz z racji byty kleci zajawki na psx, a Ural to w ogóle bajkopisarz. Ale co ja tam wiem. Wszak czytam PE tylko od kilku lat. Nie widzę jak wiele się zmieniło. Bo pewnie tylko ja stoję w miejscu a świat się kręci. A może czasami o to się rozchodzi? By pozostać wiernym ideałom niźli w pogoni za 'wszystkim' straciś zdrowie (pozdro Ściera).

 

zgadzam się z Tobą. Osobiście wolałbym aby ta nazwa PSX coś znaczyła. Możemy domyśleć się że chodzi wyłącznie o pieniądze, bo gdyby ktoś dał gwarancję redaktorom, że po całkowitym przejściu na platformę Sony sprzedaż utrzyma się na tym samym poziomie to i może by się skusili. Ale prawa rynku rządzą. Kasa, kasa, kasa... Taka 360 czy nintendo mogłoby sobie mieć swoją gazetę, tudzież multiplatformowym pismem mogłoby być np. Neo, Neo +. A z sony na pewno byłoby o czym pisać. Zwłaszcza, że PS2 cały czas się dobrze sprzedaje, PS3 moim skromnym zdaniem zaczyna dominować, a PSOne to legenda która wszystko zapoczątkowała. Czytam gazetę od początku tj, first number. Kiedy jeszcze redakcja była podporą katowickiej giełdy ;)

 

Pozdrowienia dla Przemka Ścierskiego ( pewnie nawet nie pamięta - bo i skąd - ale byłem w jego m3 - pamiętam jego psa - i stos gier (oryginały :) i konsol w mieszkaniu i hasło z kuchni (od matki, żony, kochanki...:) Przemek kiedy wreszcie wyprowadzisz tego psa ! :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem takie spieranie się jest zupełnie bez sensu. Dla mnie PE to tylko tytuł i jednocześnie symbol tego, od czego zaczęła się historia tego magazynu. Gdyby Sony miało tak jak wtedy dominować na rynku, pewnie nikt by się nie spierał ale dziś konkurencja jest ostra, jedna gra wyprzedza drugą(mowa tu o konkurencyjnych platformach). Czy gdyby historia potoczyła się inaczej - Sony w jakiś magiczny sposób zostało zepchnięte w (taki bardzo ciemny)cień przez x360 to PE powinno zmienić swoją nazwę? Śmieszna by była w takiej sytuacji zmiana nazwy na "X360Extreme" lub coś takiego tylko dlatego, że dana konsola akurat przoduje na rynku. Rozumiem wszystkich "sentymentalnych" graczy, którzy mają takie a nie inne podejście do PE ze względu na jego genezę ale czasy się zmieniają. Rynek ewoluuje i cieszę się, że w jednej gazecie mogę przeczytać o wszystkich grach bo nie jestem fanką jednej marki i nie chciałoby mi się kupować pięciu magazynów zamiast jednego. Owszem, mam sentyment do PSXa bo od niego zaczęła się moja przygoda z grami konsolowymi(w moim wypadku grami w ogóle) ale nie sprawia to, że na inne marki nie chcę nawet spojrzeć. PSX dał mi w życiu wiele zabawy ale jeśli dziś gra na Xboxa360 sprawi mi więcej frajdy niż gra na PS3 to kupię ją bez mrugnięcia okiem(oczywiście, jeśli aktualnie będę miała na nią pieniążki;p). Także fani wszystkich platform łączcie się i krzyżujcie a PSXExtreme to przecież tylko tytuł ale taki, który każdy zn nas bez problemu rozpozna na półce w empiku;p.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem takie spieranie się jest zupełnie bez sensu. Dla mnie PE to tylko tytuł i jednocześnie symbol tego, od czego zaczęła się historia tego magazynu. Gdyby Sony miało tak jak wtedy dominować na rynku, pewnie nikt by się nie spierał ale dziś konkurencja jest ostra, jedna gra wyprzedza drugą(mowa tu o konkurencyjnych platformach). Czy gdyby historia potoczyła się inaczej - Sony w jakiś magiczny sposób zostało zepchnięte w (taki bardzo ciemny)cień przez x360 to PE powinno zmienić swoją nazwę? Śmieszna by była w takiej sytuacji zmiana nazwy na "X360Extreme" lub coś takiego tylko dlatego, że dana konsola akurat przoduje na rynku. Rozumiem wszystkich "sentymentalnych" graczy, którzy mają takie a nie inne podejście do PE ze względu na jego genezę ale czasy się zmieniają. Rynek ewoluuje i cieszę się, że w jednej gazecie mogę przeczytać o wszystkich grach bo nie jestem fanką jednej marki i nie chciałoby mi się kupować pięciu magazynów zamiast jednego. Owszem, mam sentyment do PSXa bo od niego zaczęła się moja przygoda z grami konsolowymi(w moim wypadku grami w ogóle) ale nie sprawia to, że na inne marki nie chcę nawet spojrzeć. PSX dał mi w życiu wiele zabawy ale jeśli dziś gra na Xboxa360 sprawi mi więcej frajdy niż gra na PS3 to kupię ją bez mrugnięcia okiem(oczywiście, jeśli aktualnie będę miała na nią pieniążki;p). Także fani wszystkich platform łączcie się i krzyżujcie a PSXExtreme to przecież tylko tytuł ale taki, który każdy zn nas bez problemu rozpozna na półce w empiku;p.

:blush:

no to teraz cała redakcja ci klaszcze

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem takie spieranie się jest zupełnie bez sensu. Dla mnie PE to tylko tytuł i jednocześnie symbol tego, od czego zaczęła się historia tego magazynu. Gdyby Sony miało tak jak wtedy dominować na rynku, pewnie nikt by się nie spierał ale dziś konkurencja jest ostra, jedna gra wyprzedza drugą(mowa tu o konkurencyjnych platformach). Czy gdyby historia potoczyła się inaczej - Sony w jakiś magiczny sposób zostało zepchnięte w (taki bardzo ciemny)cień przez x360 to PE powinno zmienić swoją nazwę? Śmieszna by była w takiej sytuacji zmiana nazwy na "X360Extreme" lub coś takiego tylko dlatego, że dana konsola akurat przoduje na rynku. Rozumiem wszystkich "sentymentalnych" graczy, którzy mają takie a nie inne podejście do PE ze względu na jego genezę ale czasy się zmieniają. Rynek ewoluuje i cieszę się, że w jednej gazecie mogę przeczytać o wszystkich grach bo nie jestem fanką jednej marki i nie chciałoby mi się kupować pięciu magazynów zamiast jednego. Owszem, mam sentyment do PSXa bo od niego zaczęła się moja przygoda z grami konsolowymi(w moim wypadku grami w ogóle) ale nie sprawia to, że na inne marki nie chcę nawet spojrzeć. PSX dał mi w życiu wiele zabawy ale jeśli dziś gra na Xboxa360 sprawi mi więcej frajdy niż gra na PS3 to kupię ją bez mrugnięcia okiem(oczywiście, jeśli aktualnie będę miała na nią pieniążki;p). Także fani wszystkich platform łączcie się i krzyżujcie a PSXExtreme to przecież tylko tytuł ale taki, który każdy zn nas bez problemu rozpozna na półce w empiku;p.

:blush:

no to teraz cała redakcja ci klaszcze

 

Niby czemu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...