Skocz do zawartości

PSX. Czy aby...?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale pieprzycie za przeproszeniem.

PSX Extreme JEST multiplatformowym czasopismem i nikt tego nie podwazy(wlasciwie to powiedzialbym ze to X360 jest adorowany, przez ile nr'ow to on juz zbiera najwiecej recek ?) ,

Jak chcecie poczytac wiecej nt swojej platformy, mowi sie trudno - macie jeszcze Neo +, ale nie wyzalajcie sie nad PSX Extreme.

CD-Action od dawna zrezygnowalo z CD na rzecz DVD, a tytul ulegl zmianie ?, myslicie ze zmiana nazwy pisma jest ot taka prosta i latwa ?

Nie lubie MS za wprowadzenie na rynek chamskich zagrań, podkupywań itp a N jest po prostu niepoważne ze swoim Wii,

Taaak, a Sony niewinne pokrzywdzone dziecko ;). Dajcie juz z tym spokoj, prawda jest taka ze kazdy z tych 3 koncernow dal (_)_), nie ma swietych.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W tym temacie ujawnia się więcej idiotów, niż w komentarzach na onecie.

 

Nie istnieją ludzie, którzy lubią grać tylko na PS3. Istnieją kretyni, którzy wmawiają sobie, że tak jest, bo nie stać ich na posiadanie dwóch platform i za wszelką cenę chcą udowodnić wszystkim, że to najlepsze rozwiązanie.

 

To tak, jakby próbować wybrać dla siebie samochód, opierając się tylko na miesięczniku dla fanów Mitsubishi. Jasne - można. Ale potem może się okazać, że kupując Lancera Sportback zrobiłeś z siebie frajera, bo 10 letni Golf ma lepsze przyspieszenie i wyższy komfort jazdy.

 

Tak, osoba kupująca z założenia konsolę konkretnej marki jest dla mnie skończonym idiotą.

Odnośnik do komentarza

Z tym Onetem to chyba rzeczywiście :lol:.

 

Tak, osoba kupująca z założenia konsolę konkretnej marki jest dla mnie skończonym idiotą.

 

1. Aha ... I jak to się odnosi do PSX Extreme ?

2. Uzasadnij swoją opinię, ja mam PS3 i naprawdę nie widze powodu by kupować X360 (nie to żebym psioczył gdybym go posiadał oczywiście, jeszcze w 2007 sprawa wyglądała zupełnie inaczej), mam stos gier do zagrania i czuje się ciągle przesycony tym co mam.

Co do osób które pisały że chciałyby tylko PE o PS3 to jaja se raczej robiły :P.

 

Sony, Nintendo i niegdys Sega na swoja pozycje na rynku pracowaly latami i nie musialy zachowywac sie w sposob jaki od 2003 robi to ms

A to M$ od 2003 tak się zachowuje :lol: ?

Każdy ma swój sposób na sukces, Majkro ma swój - a że jeszcze są to czasy trudne, myślę że z grubsza nie ma naprawdę za to, co strzelać focha na nich (chyba głupią ślepotę sąsiednich firm, które z takim dorobkiem dały się tak załatwić).

 

Offtop off.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Do niejakiego dr Czekolada, wez tylko pod uwage jeden "drobny" szczegol. Sony, Nintendo i niegdys Sega na swoja pozycje na rynku pracowaly latami i nie musialy zachowywac sie w sposob jaki od 2003 robi to ms.

 

ale ty tak na serio? ;P

 

 

Niezła beka w tym temacie. RudiAG, masz zapewne 14 lat, jarasz się konsolami i przechodzisz teraz w życiu etap fascynacji różnymi ideałami itp. Jak się obudzisz w rzeczywistym świecie i przeczytasz swoje posty, to będzie Ci wstyd, że takie pierdoły potrafiłeś pisać ;)

Odnośnik do komentarza

Czuję się oszukany, gdyż nazwa magazynu wskazuje, tak jakie były założenia na początku, ze ma tylko traktować o jednej konsoli PSX :), więc kim chu.jem sie wzięły Dreamcasty, a następnie PS2, NGC X1, XO, WII PS3, PSP, DS, wszak powinno tylko być o konsoli PSX :D (nie wiem, chyba PSone możemy zaliczyć, czy nie bardzo?). W sumie to PSX, to chyba set top box na bazie PS2 :P.

 

Stała się naturalna kolej rzeczy. Ja się oszukany nie czuję :). Ostatnio mam większe ciśnienie na WII niż PS3 która u mnie stoi :).

 

Biznes (pipi)a biznes :D

Odnośnik do komentarza
Tak, osoba kupująca z założenia konsolę konkretnej marki jest dla mnie skończonym idiotą.

 

1. Aha ... I jak to się odnosi do PSX Extreme ?

2. Uzasadnij swoją opinię, ja mam PS3 i naprawdę nie widze powodu by kupować X360 (nie to żebym psioczył gdybym go posiadał oczywiście, jeszcze w 2007 sprawa wyglądała zupełnie inaczej), mam stos gier do zagrania i czuje się ciągle przesycony tym co mam.

Co do osób które pisały że chciałyby tylko PE o PS3 to jaja se raczej robiły :P.

 

Naprawdę przykład motoryzacyjny nie był wystarczająco oczywisty?

 

1. PSX Extreme jako magazyn poświęcony wyłącznie konsolom Sony nie mógłby - oczywiście - pomóc w obiektywnym wyborze najlepszej platformy do grania.

2. Jakbyś kupił PS3 nie zapoznając się z dostępną biblioteką gier na PS3 i X360, byłbyś idiotą. :P Przykład: osoba, która kupuje PS3, bo Xbox360 to zło i w ogóle "bardziej PC, niż konsola" (pamiętacie jeszcze ten śmieszny z perspektywy czasu zarzut odnośnie starego X'a?), albo dlatego, że kumple powiedzieli mu, że "PlayStation" jest super, jest idiotą. Osoba, która kupuje PS3, bo jest fanem Metal Gear Solid, chce zagrać w Killzone'a i odtwarzać filmy na Blu-ray i przedkłada to nad Gears of War, Fable i Viva Pinata ;) jest świadomym graczem i konsumentem.

Odnośnik do komentarza

E tam,ja bym nie mogl przestac kupowac. Kibelek + prawdziwa gazetka,nic tego nie zastapi,te emocje jak wylatuje Ci kupa i czytasz list debila miesiaca.

 

Moze na prima aprilis zamiast PSX Extreme chlopaki wrzuca inna nazwe,np Afro Extreme i zobaczymy czy sie przyjmie?

Odnośnik do komentarza
1. PSX Extreme jako magazyn poświęcony wyłącznie konsolom Sony nie mógłby - oczywiście - pomóc w obiektywnym wyborze najlepszej platformy do grania.

Coz magazyn nigdy nie podjal sie wyboru "najlepszej" platformy do grania z tego pwoodu ze recenzuje wszelkie gry na wszelkie platformy.

Zas gdyby reprezentowal tylko jedna platforme oczywista oczywistosc nie bylby obiektywny.

2. Jakbyś kupił PS3 nie zapoznając się z dostępną biblioteką gier na PS3 i X360, byłbyś idiotą.

A, chyba ze o to ci chodzi :P.

DR Czekolada to ze ktos tak robi wcale nie musi znaczyc ze wszystkim musi sie to podobac , masz racje, znak tych czasow niekoniecznie jednak dobry i pozadany.

Tez kiedys tak plulem zolcia na M$ jak ty, ale z czasem zrozumialem ze to co owa firma robila niekoniecznie bylo jedynym (i najwazniejszym) powodem dla ktorego czulem taki niedosyt przy PS3 - Oczekiwalem ze Sony kontynuuje odyseje po PS2, tymczasem oni zrobili ostry skret w zupelnie inna strone (dopiero teraz sie wszystko ustabilizowalo) mi to tak nie pasilo ze po prostu czlowiek az zalowal tego przeskoku na current-geny, taka prawda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...