Skocz do zawartości

psychodelia ;]


Ölschmitz

Rekomendowane odpowiedzi

gustujecie? widzialem, ze dyskaszyn mial miejsce w temacie o brytyjskim rocku, a ze ostatnio zazywam srodki uspokajajace ze wzgledu na to, ze mam jakas meska odmiane zespolu napiecia przedmiesiaczkowego to mnie wzielo na odswiezanie relaksujacej hippisowskiej klasyky to se slucham i chcialbym poznac opinie innych.

 

the doors, jefferson airplane, beatles, hendrix - lista jest mega spora, sam chetnie poznam jakies perelki o ktorych zapomnialem.

 

pozdrawiam serdecznie z glebi serduszka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnotowalem te recenzje ;-)

 

Hendrix to chyba nie psychodela, ale go uwielbiam akurat. Szczególnie te płytki wydane za życia, a ich ze 4 było.

 

Pink Floyd zawsze mi się kojarzył z tym hasłem lecz, kurde, oprócz Dark Side of the Moon to reszta mnie niestety nudzi.

Pierwszy Jimi Hendrix Experience jak najbardziej rock psychodeliczny. Co do Pink Floyd to tylko wczesne albumy. Dark Side of the Moon nie wiem czy ma coś wspólnego z psychodelą.

Odnośnik do komentarza

No taki utwor mi sie przypomnial przy okazji. Motyw rozpoczynajacy sie od 2:10 to klasyk psychodelicznego rocka.

 

 

http://www.mediafire.com/?sharekey=21741a3...621d66e282a0ee8

 

 

 

A no i wielka nadzieja psych-rocka, Wooden Shjips wydali nowa plyte:

 

 

wooden_shjips_dos.jpg

 

 

i pokazali, ze dobry debiut to byl przypadek. Chu jowka jednym slowem, linka nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz
No taki utwor mi sie przypomnial przy okazji. Motyw rozpoczynajacy sie od 2:10 to klasyk psychodelicznego rocka.

 

 

http://www.mediafire.com/?sharekey=21741a3...621d66e282a0ee8

 

 

 

A no i wielka nadzieja psych-rocka, Wooden Shjips wydali nowa plyte:

 

 

wooden_shjips_dos.jpg

 

 

i pokazali, ze dobry debiut to byl przypadek. Chu jowka jednym slowem, linka nie bedzie.

Wooden Shjips jest genialne, kiedyś to chyba wrzucałeś. Mimo wszystko linka wypada podać, nie.

 

No, i tego. Lubię King Crimson.

Odnośnik do komentarza

dzięki za wrzutkę Jeffersonów i The mamas & the papas. Katuje to bez przerwy i mam ochotę by hippisem. Zonka zaliczyłem jakiś czas temu na imprezie. Lecieli akurat Jeffersoni i zaczęła się rozmowa. I dowiedziałem się wtedy, że w kawałku "Somebody to love" nie śpiewa Joplin! Wiem, ignorant ze mnie, ale całe życie byłem o tym przekonany.

 

 

Wrzućcie coś jeszcze Jeffersonów jak macie.

 

 

Btw, dobre zobrazowanie kawałka White Rabbit:

 

:)

 

Ten kawałek ma niesamowity klimat Feeeeeeeeed your heeeeead

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...