Skocz do zawartości

LEGO Rock Band


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Plotkowano, spekulowano, lecz od dzisiaj jest to już oficjalna informacja, gdyż koncern Warner Bros. zapowiedział, że TT Games tworzy we współpracy z Harmonix grę LEGO Rock Band. Produkcja, skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży, powstaje na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo DS, a premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

 

Pierwsze piosenki: http://www.onlinecenter.pl/4445/Aktualnosc...oficjalnie.html

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze lego gears of war i lego halo brakuje:D A swoją drogą to swoją karierę z ostrzejszą muzykę zaczynałem z good charlotte i linkin park, a na online center pisało że bedzie good charlotte, jak jeszcze pare piosenek punk rockowych sie znajdzie na tej liście to może kupie z 2,3 reki tę gre. Poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza

No żesz kerw... Chociaż człowiek podczas grania i tak nie ma czasu zerkać na postacie na TV, mimo wszystko to jest przegięcie imo.

I chociaż to muza jest najważniejsza, ja mówię: NIE.

Bo ta gra (co już widać) muzycznie nie powali na kolana na tyle, żeby wynagrodzić wczuwę w klockowe ludziki z gitarami.

Styknie mi GH, RB/2 i DLC.

Odnośnik do komentarza
juz nie styka odcinanie kuponików:) lego starwarsy,indy zaraz indy 2 harry p to jeszcze rock band:) jeszcze z kompletem klocków żeby se gitarę poskładaćsmile.gif lol

 

Odczep się pan od pierwszych części Lego bo to zacne platformówki. Lego skończyło się na ...And Justice For All...yyy...to znaczy się na Lego Batmanie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd pomysł, że LRB kierowane jest do dzieci. Mam 10-letnią córkę, która świetnie bawi się przy legowych platformerach, ale Europe. Blur, Carl Douglas czy Good Charlotte podniecają ją równie mocno co Czajkowski, Strauss i Vivaldi. Włączcie sobie MTV czy inne gówno żeby zobaczyć co powinno być w grze muzycznej dla współczesnych dzieci.

A LRB to próba wciśnięcia NAM - dorosłym Graczom - tego co powinno być jako DLC - w nowej oprawie, z nowymi instrumentami i za wyższe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

A żebyś wiedział - wcale bym się nie zdziwił. Może nie z faktyczną funkcjonalnością, ale zestawy klocków pozwalające na budowę sceny, zespołu, zaplecza logistycznego itp. to znając LEGO bardzo możliwy scenariusz w przyszłości. Oni potrafią doić swoją krowę jak mało kto. Wystarczy spojrzeć na zestawy Star Wars, Indiana Jones, itd.

Odnośnik do komentarza
A LRB to próba wciśnięcia NAM - dorosłym Graczom - tego co powinno być jako DLC - w nowej oprawie, z nowymi instrumentami i za wyższe pieniądze.

Już bardziej GH: Metallica może wyjść w formie DLC. Dodatkowe materiały z koncertów czy inne bzdury? Wow... Tutaj masz chociaż inne podejście do gry. Poza tym skąd wiesz co dokładnie znajdzie się na liście utworów? Na razie podali tylko kilka piosenek. Hitów z MTV pewnie też nie zabraknie.

 

Wisi mi to całe LEGO Rock Band, ale ciekawe jest to wielkie oburzenie. Dla mnie wypuszczenie tej gry ma większy sens niż robienie tych wszystkich GH:M, GH:A itd., a przynajmniej jest to ten sam poziom.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Już bardziej GH: Metallica może wyjść w formie DLC. Dodatkowe materiały z koncertów czy inne bzdury? Wow... Tutaj masz chociaż inne podejście do gry. Poza tym skąd wiesz co dokładnie znajdzie się na liście utworów? Na razie podali tylko kilka piosenek. Hitów z MTV pewnie też nie zabraknie.

Grałeś w GH:M? Jeśli tak, to dziwię się, że pleciesz takie bzdury znając wielkość i rozbudowanie tej gry (w sensie zawartości). Jeśli nie, to Ci wybaczam ;) i zaufaj mi, że DLC w postaci nawet 30 kawałków Mety nie da się porównać do GH:M. Ale jeśli nie jest się fanem, to się tego nie doceni.

 

Wisi mi to całe LEGO Rock Band, ale ciekawe jest to wielkie oburzenie. Dla mnie wypuszczenie tej gry ma większy sens niż robienie tych wszystkich GH:M, GH:A itd., a przynajmniej jest to ten sam poziom.

Nie oburzenie, tylko prywatna opinia DOROSŁEGO człowieka, który słucha ostrej muzy od 30 lat, m'kay? :) I w grach pokroju GH/RB nie szuka infantylizmu na poziomie Mario i Zeldy, a nutki rockowego realizmu ze świetną rozgrywką. I to własnie prezentują (do tej pory) GH/RB, z naciskiem na to drugie. Montaż zdjęć, efekty, ujęcia kamer, filtry - to ma oddawać rockowy klimat teledysków, idealnie komponując się z muzą i naszymi wysiłkami jako muzyka.

I biorąc powyższe - PRYWATNE - podejście pod uwagę, LEGO w tym wszystkim widzę jako chorą pomyłkę i skok na kasę z braku innych pomysłów (już The Beatles pasuje do Rock Band jak piernik do wiatraka, a to pewnie nie koniec tasiemca)....

 

Bardziej obrazowo?

To mniej więcej tak, jakby Rob Zombie, po swoich świetnych horrorach gore i krwawym, brutalnym remake'u Halloween, postanowił aktualnie powstający remake H2 stworzyć przy pomocy kukiełek...

Odnośnik do komentarza

to by mogło być fajne, te h2 w wersji kukiełkowej - animacja poklatkowa to za(pipi)ista rzecz

 

co do gh:m i tym podobnych to wydawanie tego na płycie uważam za chamówę, takie rzeczy powinny być jako DLC tak jak zrobiło R* z dodatkiem do gta4

no ale aktualnie wszelkie cymbałki i tym podobne rżną się na szczycie i rżnąć się będą tak długo jak ludzie będą to kupować

 

wiadomo że fan to kupi wszystko z odpowiednią metką

 

co do "oprawy jak z teledysków" to nigdy nie miałem czasu aby gapić się w drugi plan, zajęty byłem trafianiem w te durne "kropeczki"

więc równie dobrze w tle by mogli puszczać panoramę na kwietną dolinę i stado jednorożców - rypie mnie to tak samo jak postacie do wyboru w tych grach

 

to tylko opinia dorosłego człowieka

Odnośnik do komentarza
Play killer riffs to destroy a giant robot, summon a storm, and demolish a skyscraper using the power of rock.

 

To zdanie promujące gre na xbox.com. Ponadto w pierwszych szczegółach dowiadujemy się, że przechodzenie do kolejnych etapów zapewni nam zbieranie klocków potrzebnych do budowy kolejnych pierdółek (będziemy sobie budować członków zespołów, różne instrumenty itd.)

 

No cóż, mam nadzieję, że ta gra nie sprzeda się na tyle by zachęcić twórców gier muzycznych do jeszcze bzdurniejszych pomysłów. Niestety, cała machina jest na tyle nakręcona, że jeśli wydadzą specjalne klocki lego i np. darmowe 2 piosenki w formie DLC (za te klocki) to może się okazać, że gra będzie wielkim sukcesem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...