Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

kozaki z was jak tak czytam...ja po 65 wyścigach online mam tylko 5 wygranych,a 20 razy byłem w pierwszej trójce. I wcale nie uważam,że poziom graczy jest banalny :P

Spróbuj szczęścia w singlu. Próbuj, próbuj aż poznasz system gry na wylot, tak samo jak poszczególne trasy. Rzucanie się od razu na szeroką wodę w multi skutkuje tym, że nie wiemy do końca dlaczego przeciwnicy nam uciekają, albo czasami dziwnym trafem jesteśmy pierwsi. Próba w singlu to słowo klucz, zwłaszcza na hardzie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wypowie się nt voice chatu? Jak to wygląda, czy działa okej, czy podczas loadingów jest też, po wyscigu, czy w\rozłącza i tylko w lobby można gadać?

 

Jest genialnie rozwiązany - działa zawsze- nie ważne czy to wyścig czy loading czy lobby przedwyścigowe. Po każdym wyścigu jesteśmy wrzucani z powrotem do lobby z graczami którzy brali udział w evencie i głosujemy na nową mapkę i znowu się ścigamy wspólnie. Można nawet zobaczyć mini ranking najlepszych graczy grających aktualnie w danym lobby uwzględniając wyniki tylko w nim uzyskane.

 

Przyjaciół zapraszamy poprzez naciśnięcie select na padzie- możemy dołączyć do gry kolegi,kiedy trwa wyścig to po prostu czekamy w lobby na jago zakończenie(można podglądać wyścig na zasadzie oglądanie kropek ścigających się po zarysach trasy), zaprosić go do naszej gry lub też utworzyć drużynę w menu trybu multiplayer(tu już też działa voice chat) i dopiero wybrać tryb gry w jakim chcemy się ścigać.

 

Bajer też ma tryb single player - jeśli uzyskamy wg nas kozacki wynik na jakiejś trasie (obojętnie czy super czas,liczbę fanów,najwięcej zebranych powerupów,dużą ilość trafień rakietą itp) to możemy rzucić wyzwanie kumplowi by pobił nasze osiągnięcie.

 

Wyniki takich rywalizacji i wyzwań gra automatycznie publikuje na profilach danych graczy na facebooku czy twitterze(oczywiście można to wyłączyć).

 

No i ciekawostka - co uruchomienie gry ta informuje nas w "preview" co udało nam się osiągnąć podczas ostatniej sesji w grę oraz do czego nam najbliżej by to odblokować.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

zabralem sie za platynke :) w singlu mozna sluchac wlasnej muzy...

wyzwania z przyjaciolmi sa fajna opcja...szkoda ze malo osob sie w to bawi

mam pytanko odnosnie pucharka "Turysta"

chodzi mi o podpunkt dotyczacy podziwiania stucznych ogni na plazy, na blurgame.com jest jakies info do tego natomiast z ps3 tego nie sprawdze...

wiem ze jest od tego inny dzial ale tam nikt nie zaglada :) chyba

ktos pomoze ? :P

Odnośnik do komentarza

Też się wziąłem za Blur'a. Choć na początek muszę się przyzwyczaić do modelu jazdy. Już nie tak prosto jak w Motorstormie czy Burnout. A co do multi to twórcy nie kłamali gdy chwalili się że będzie tym dla wyścigów, czym był Modern Warfare dla fpsów.

 

P.S. Jakby ktoś chciał pograć online to zapraszam, chociaż ostrzegam że dopiero się uczę :thumbsup:.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Szymek - odpal grupę wyścigów Fan Favorite, konkretnie wyścig numer 3 czyli Brighton Costal Cruise. wybierz Hummera 2 i tuż na starcie zatrzymaj się tak żeby obserwować fajerwerki. pamiętaj że to musi być seryjny H2, nie wersja Rat. odblokujesz go z czasem, dość szybko.

+

thx...stawalem na pagorku ale Nissanem :)

Odnośnik do komentarza

Też się wziąłem za Blur'a. Choć na początek muszę się przyzwyczaić do modelu jazdy. Już nie tak prosto jak w Motorstormie czy Burnout. A co do multi to twórcy nie kłamali gdy chwalili się że będzie tym dla wyścigów, czym był Modern Warfare dla fpsów.

 

P.S. Jakby ktoś chciał pograć online to zapraszam, chociaż ostrzegam że dopiero się uczę :thumbsup:.

Dobrze że świeżynki kupują grę bo jeszcze do poziomu online Szymka czy Winiara mi trochę brakuje :P

Odnośnik do komentarza

polecę hurtowo:

 

Szymek - proszę bardzo :)

mataman - no nie jest. zrobiłem parę wyścigów a już mnie krew zalewa i nie wiem czy dalej się męczyć. nie mam cierpliwości a wiele wyścigów wymaga wręcz spokoju mnicha.

Ficuś - poziomy dość szybko można nabić. pamiętaj o challengach, szczególnie tych daily. tylko na nich można spokojnie nabić ponad 10k xp a odnawiają się codziennie o północy. do tego punkty za wyścigi , inne challenge i w ciągu dnia parę lvl wpada na lajcie. wiadomo że zależy kto ile czasu może poświęcić na granie ale zaglądaj regularnie do challengy. czasami warto posiedzieć parę wyścigów dłużej, spełnić warunki i nabić parę tys xp w bonusie ;]

Odnośnik do komentarza

aa, mój błąd :) fakt, to jest irytujące. sam kiedyś miałem streak x5 ale czwartego miejsca :D podstawa to poznać trasę, zapamiętać gdzie jaki power up leży, ewentualne skróty no i dobór fury, to jest kluczowe. przepychając się bądź bardziej defensywny. tarcze, barge, nitro. co z tego że będziesz strzelał do tych na czele skoro Ci z tyłu będą do Ciebie nawalać. wstrzelisz się, zaczniesz zajmować dobre pozycje, wygrywać. trenuj po prostu i jedź strategicznie a nie na pałę ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, pisałem już wyżej. Nie jeździmy na pałe, bardzo zgubna taktyka.

 

Skill przyjdzie z czasem :D Dobrze jest się uczyć od najlepszych. Pare razy byłem w lobby gdzie koleś kasowal wszystkich jak chciał (sądząc po ilości zwycięstw). Zakonczylem jego eldorado :D

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

najwięcej problemów ludziom sprawia jednak klasa C ale i na to jest sposób. co ciekawe można używać nitro żeby osiągnąć wymagane prędkości. zamiast tradycyjnie odpalać nitro lepiej użyć nitro airbrake rift czyli gałka do dołu i nitro hamulec. strategia wygląda mniej więcej tak że po starcie i nabraniu prędkości, pokonujemy połowę prostej, nitro hamulec. wtedy auto staje niemal w miejscu ale po chwili dostaje konkretny dopał, 160 mph wpada, gra zalicza bo myśli że nie użyliśmy nitro :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...