Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pykam w Blura już od dawna tylko jeszcze nie zdążyłem się na forum pochwalić, więc jakby co to możecie mnie dodawać do listy znajomych ;)

Na początku gra wydawała mi się bardzo dziwna... Nie miałem ochoty jej w ogóle włączać ale jak już to robiłem to nie mogłem przestać grać. Single w końcu mi się znudził mniej więcej w połowie, ale multi rządzi! Polecam!

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj stalem sie posiadaczem blura. Gram na hardzie i co pierwsze rzuca sie w oczy to dla mnie piekelny poziom trudnosci. Moze to ze mna jest cos nie tak, moze starzeje sie albo zapominam ze liczy sie dobry wybor pojazdu na dany wyscig ;] Aktualnie na 1 miejscu mam tylko 2 wyscigi na 4 ukonczone :D Nie moglem tez pograc duzo (1h) wiec obadam ja dokladniej w pozniejszym czasie.

 

Btw: Mutli bardzo ciekawy, chociaz czasami imo za duzo farta.

Odnośnik do komentarza

Oprócz samej trasy poznaj na 100% gdzie na trasie jest dana dopałka. Zbierasz Nitro i go sobie zostawiasz na później. Przy ostrzejszym zakręcie korzystasz z niego, ale z lewą gałką do siebie. Działa troszkę inaczej niż zwykle odpalone nitro, bo nie daje boosta od razu, tylko zatrzymuje na chwilę pojazd, żeby idealnie wycelować w zakręt.

Oprócz tego warto poćwiczyć jazdę w drifcie. Zwłaszcza, że dzięki temu można sobie zwiększać mnożnik fanów. W przeciwnym razie nie ma szans na zdobycie wszystkich światełek w niektórych eventach.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj stalem sie posiadaczem blura. Gram na hardzie i co pierwsze rzuca sie w oczy to dla mnie piekelny poziom trudnosci. Moze to ze mna jest cos nie tak, moze starzeje sie albo zapominam ze liczy sie dobry wybor pojazdu na dany wyscig ;] Aktualnie na 1 miejscu mam tylko 2 wyscigi na 4 ukonczone :D Nie moglem tez pograc duzo (1h) wiec obadam ja dokladniej w pozniejszym czasie.

 

Btw: Mutli bardzo ciekawy, chociaz czasami imo za duzo farta.

 

Pocieszę Cię, że to później zaprocentuje w multi. Też grałem na hardzie i miałem duże problemy ale jak potem przesiadłem się na multi to miewam serie 6-8 zwycięstw z rzędu i zasadniczo prawie zawsze jestem na podium.

Odnośnik do komentarza

No, wreszcie przyszla do mnie gra.

 

Jak dla mnie to jest poprostu cudo.

Jedna z najlepszych gier wyscigowych tej generacji.

 

Brakowalo mi tego typu gry od czasu Burnoutow na PS2.

 

 

Ekstra muza, bdb. grafika (w ruchu naprawde robi wrazenie), szybka animacja (nie to co w split/second), duza dynamika, skillowosc, duzo tras i samochodow, roznorodne powerupy (ktore na dodatek mozna wykrozystywac na rozne sposoby), swietny tryb online (lagow prawie ze nie ma - w innych racerach zawsze byly u mnie one problemem, a tutaj wszystko idealnie). Poprostu czego chciec wiecej?

 

A jakby tego bylo malo, gra jest naprawde tania jak na nowosc - ja swoja kopie kupilem za 120zl.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaliczyłem całą grę na hardzie (ze wszystkimi światełkami) i tak jak się spodziewałem gierka mnie bardzo wciągnęła i nie znudziła.

Teraz trochę gram na multi które według mnie jest dobrze rozbudowane (mod shopy, team racing itp.). Jak ktoś chętny na wspólną grę to nick na PSN: Tiduch

Grę polecam każdemu kto lubi walkę na trasie. :thumbsup:

 

 

 

PS. wie ktoś jak się "rozpryskuje" miny?

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaliczyłem całą grę na hardzie (ze wszystkimi światełkami) i tak jak się spodziewałem gierka mnie bardzo wciągnęła i nie znudziła.

Teraz trochę gram na multi które według mnie jest dobrze rozbudowane (mod shopy, team racing itp.). Jak ktoś chętny na wspólną grę to nick na PSN: Tiduch

Grę polecam każdemu kto lubi walkę na trasie. :thumbsup:

 

 

 

PS. wie ktoś jak się "rozpryskuje" miny?

trzeba miec odpowiedni perk i przejechac blisko miny

Odnośnik do komentarza

Na PSS US jest demko multiplayer (szkoda, że tylko mp) ale nawet dosyć spore. Zagrałem 3 wyścigi i.... jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Power-upy są nawet ciekawe. Model jazdy arcade'owy ale cakiem przyjemny. Grafika też przyjemna dla oka.

Nie wiem tylko czemu podczas gry nie gra żadna muzyka... W pełnej też tak jest? Nie ma muzyki z gry ani nie gra nasza z dysku (player da się odpalić ale wyświetla wiadomość, że w tej chwili nie można słuchać muzyki i że włączy się za chwile).

Odnośnik do komentarza

Czyli w demku cos zdupczyli. Szkoda też, że w pełnej podczaas wyścigu nie da się swojej muzy odpalić (ta z gry w końcu się znudzi...).

Chętnie bym sobie sprawił full'a ale za mniej niż 100zł. Niestety prawdopodobnie do czasu kiedy cena spadnie do akceptowalnego przeze mnie poziomu będę miał już GT5 a wtedy...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Texz ma rację, jest muza nawet można kąt położenia głośników ustawić. O.o

 

Gra się bardzo dobrze, interesowałem się tą grą wcześniej, ale teraz już jestem niemal pewny, że jak stanieje to kupię. Online jest bardzo fajnie przemyślany: mamy osiągnięcia, przez cały czas coś dostajemy, punkty lecą... Dodatkowo split i single w pełnej wersji przedłużą czas spędzony z grą.

Odnośnik do komentarza

nie ma co patrzeć jedynie przez pryzmat PGR4. zresztą weź pod uwagę specyfikację gry. kiedy podczas wyścigu 20 graczy jednocześnie zaczyna nawalać power-upami i powstaje istny armagedon grafika schodzi na dalszy plan. jak na konieczność utrzymania płynności i dopakowane efekty grafika i tak jest rewelacyjna.

nie wiedzieć czemu Blur to jedna z najbardziej niedocenianych gier ostatnio. może i dostaje dobre recki ale strasznie cicho o tej grze, nie widać aż takiej popularności na jaką zasługuje.

 

p.s. - multi to czysta rzeź. dawno nie miałem tyle frajdy z napindalania online ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...