Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

demo mną pozamiatało ...jak dla mnie taka krzyżówka pierwszego Undergrounda z Wipeoutem.

 

Ojj poważnie muszę się zastanowić nad zakupem tej gry bo od Pacific Rift które wręcz kochałem nic w dziedzinie arcade racerów na tej generacji mną nie ruszyło do dziś...

Odnośnik do komentarza

Mam identyczne jak Ficek (z tą różnicą że to był pierwszy MS nie pacific rift ;p).

NFS Underground to była dla mnie mistrzowska gierka, co prawda raczej nie do końca powiedziałbym że Blur to dokładnie to samo (nie wiem, jakoś inne odczucia miałem, zresztą ocenie po pełnej wersji) ale to mi się też podoba.

To prawda - gdyby wydali to demo przed premierą gra naprawde byłaby teraz popularniejsza, no ale może teraz to się troszke zmieni.

Odnośnik do komentarza

a jest w demie mapka na ktorej sie zjezdza w dol gory ? klimacik niczym 1v1 jak w ktoryms nfs...i przy tym fajnie sie driftuje :)

Hakuna Matata czy jakoś tak :lol: Świetna trasa, robię właśnie na niej checkpoint'a. Przypomina mi podobną miejscówkę w NFS:Carbon, tyle o ile tam nie chciało mi się za bardzo w to grać, tak w Blurze robię zjazd za zjazdem. Co by nie mówić w kwestii feelingu Bizzare Creations potrafi tworzyć genialne ścigałki. Jestem ich fanem od czasów PGR2 dla którego kupiłem pierwszego Xboxa (mój tytuł startowy) i jeszcze się nie rozczarowałem na żadnej z ich gier.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest w demie, ale w fullu levele wpadają raczej standardowo... Nie zwróciłem uwagi żeby zdobywało się je za szybko.

Też się cieszę, że zwiększa się zainteresowanie grą bo może wreszcie zwiększy się trochę poziom graczy bo powoli zaczynam się nudzić wygrywając większość wyścigów ;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj chwilkę w demko, kilka wyścigów.

 

No i rzeczywiście gra się przyjemnie, power upy cieszą michę, levelovanie, fajny model jazdy.

Gra jest przyjemna w swojej prostocie.

Nawet prostacka grafika nie przeszkadza, nie razi.

 

Tylko pomimo tego co pisaliście Blur to chyba głównie multi. No bo nic tak nie cieszy jak jazda i niszczenie "żywego przeciwnika" (btw jakiś random co ze mną grał, śmiał się jak głupi gdy obrywał lub atakował nawet mnie to śmieszyło).

Problem w tym, że u mnie 2-3 osoby na krzyż grają w Blura a granie przez splita odpada.

 

Na pewno kiedyś tam wezmę, obadam fulla gdybym miał ekipę to brałbym od razu bez namysłu ;]

 

Tak czy siak Blur zjada słabego jakże reklamowanego S/S.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Slupek...spokojna Twoja rozczochrana, jest z kim grac

przewaznie gralem w 4ro osobowym party z ludzmi z forumka...

teraz jest idealny moment...gra jest tania a pozniej nie bedzie czasu na zaliczenie tego tytulu :)

 

chlopaki jak oddadza mi Blura to poszalejemy :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
im wyższy level tym więcej trzeba zdobyc aby wbic następny. Do zdobycia 50lvl potrzeba zdaje się ok 900 tys pkt, jakieś 22h grania online w moim przypadku.

 

Oczywiście jeśli się chcę, to można zrobić reset z 50lvl by odblokować legendarne cary ;D W sumie jest raczej 10 resetów co daje 500lvli do wbicia jak chce się mieć all odblokowane ;d

 

Btw. Także zagram chętnie jakieś wyścigi z wami, bo poziom większości graczy na ps3 naprawdę kuleje ;x

Odnośnik do komentarza

Ojj nie wiem czemu przestałem wierzyć w Bizzare w momencie premiery gry... przecież to są królowie arcade racingów i Blur tylko i wyłącznie to potwierdza.

 

Jako wielki fan tego typu wyścigów (symulacje mnie nie kręcą) twierdzę,że ta gra jest po prostu genialna.

 

oczywiście piszę narazie o online bo w singla grałem może z 20min. Pierdylion rzeczy do odblokowania, genialne comunity,wsparcie dla popularnych serwerów społecznościowych, levele doświadczenia,rzucanie wyzwań innym graczom, ultra płynna animacja, zabawa do 20 graczy na raz...arcydzieło sieciowe.

 

Mozna tworzyć klany w tej grze? narazie mam 11lv online i niedawno dopiero odblokowały mi się wyścigi drużynowe ale to jednak nie jest to.

 

Jak dla mnie jeśli chodzi o radość z multi Blur > Wipeout HD,Motorstorm,Pacific Rift, Grid, NFS itp

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mozna tworzyć klany w tej grze? narazie mam 11lv online i niedawno dopiero odblokowały mi się wyścigi drużynowe ale to jednak nie jest to.

 

możesz stworzyć Party. Tworzysz grupę, zapraszasz do niej znajomych i wtedy całym stadem dołączacie do wyścigu. Lider ma też możliwość quita całą ekipą w razie potrzeby.

 

 

a co to za tryby hardcore, world tour i ten między nimi ?

 

Hardcore czyli czyste wyścigi, bez power upów. World Tour i pewnie Community Events to takie tam bzdety. w sumie nie wiem po co to tam jest skoro i tak każdy to olewa.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

no to ja takze dopisze sie w sprawie tej genialnej giery :)

 

Od ostatniego czasu nie gralem prawie wcale, ale jak wlaczylem Blura na sieci to sie skonczyl ascetyzm grania :thumbsup:

 

Singla wogole nie wlaczylem, wszedlem odrazu na multi i mnie wciagnelo. W chwili obecnej przeszedlem pierwszego rebritha na Pierwszy poziom Legend, obecnie 18lvl (czyli lacznie 68lvl).

 

Jakby ktos byl chetny zagrac to PSN YukiDeSan. Walic smialo, chetnie pogram z kazdym zainteresowanym :good:

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza
bo poziom większości graczy na ps3 naprawdę kuleje ;x

 

No własnie tez o tym pisałem, dziwne trochę. strasznie sie rozpychaja na starcie a nic z tego im nie wynika. Na x'ie nigdy nie uzyskałem przewagi większej niż 10 sek a tutaj i ponad 30 sek się zdazyło.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...