Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

najwięcej problemów ludziom sprawia jednak klasa C ale i na to jest sposób. co ciekawe można używać nitro żeby osiągnąć wymagane prędkości. zamiast tradycyjnie odpalać nitro lepiej użyć nitro airbrake rift czyli gałka do dołu i nitro hamulec. strategia wygląda mniej więcej tak że po starcie i nabraniu prędkości, pokonujemy połowę prostej, nitro hamulec. wtedy auto staje niemal w miejscu ale po chwili dostaje konkretny dopał, 160 mph wpada, gra zalicza bo myśli że nie użyliśmy nitro :potter:

thx...znowu pomogles, mialem problem z klasa B

i tym sposobem od platynki dzieli mnie 4ro osobowy split i przejazd nitrem poprzez znak Holiłodu :)

Odnośnik do komentarza

spoko :)

 

powodzenia z hollywoodem. trudno ustrzelić tą trasę w multi. nie dość że rzadko występuje to jeszcze rzadziej jest wybierana w głosowaniu. dobrze by było jakbyś zebrał ekipę i miał większość w lobby zwiększając szansę że trasa zostanie wybrana. jako że zaliczyłeś karierę to pewnie wiesz jak sobie poradzić z tym napisem (gdzie i jak) więc nie będę się rozpisywał na ten temat ;]

i gratki za wyścigi na hardzie + fan targety, możesz być z siebie dumny ;)

Odnośnik do komentarza

spoko :)

 

powodzenia z hollywoodem. trudno ustrzelić tą trasę w multi. nie dość że rzadko występuje to jeszcze rzadziej jest wybierana w głosowaniu. dobrze by było jakbyś zebrał ekipę i miał większość w lobby zwiększając szansę że trasa zostanie wybrana. jako że zaliczyłeś karierę to pewnie wiesz jak sobie poradzić z tym napisem (gdzie i jak) więc nie będę się rozpisywał na ten temat ;]

i gratki za wyścigi na hardzie + fan targety, możesz być z siebie dumny ;)

hehe...mam nadzieje ze frendy z forum pomoga w glosowaniu...to fakt, moze ze 4x gralem na tej mapce ale teraz troszke trenowalem na splicie i mysle ze nie bedzie problemow :) a jak cos to zawsze mozna liczyc na Twoja pomoc :)

dziwne ze jest jedna mapka ktora wystepuje w singlu lecz nie ma jej w multi

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

To może podsuniesz jakiś tip do fan targetow, bo już nie mam siły do tego.

hehe..wiekszego problemu z tym nie mialem...trzeba walczyc

duzo fanow wpada za driftowanie, czesto tego uzywalem a do tego wykonywalem wszystkie wyzwania na trasie i oczywiscie przejazd przez bramki

trzeba byc skupionym w niektórych wiscigach aby zrobić fany...fajnie ze gra do latwych nie nalezy chcac zrobić 100%

 

osobiscie najbardziej jako tryb podobaja mi sie checkpointy :) a do tego idealnie pasuja na wyzwania z frendami

 

colin: moze sa dwie...mi wpadla w pamiec mapka w nocy z checkpointami

 

p.s nie wiem czy to Wam pomoze ale wszystkie fany zaliczalem na poziomie normal przy pierwszym przechodzeniu singla...na hardzie nie musialem juz tego powtarzac

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

wrzut? :D oj mataman, późna pora Ci nie służy :P

 

motor mash nie taki zły. kiedy zacząłem się starać to za drugim czy trzecim razem udało mi się wygrać i to dość znacząco. w lobby było sporo ponad 10 osób. po prostu każdy tryb wymaga innej strategii + troszkę szczęścia ale jeżeli się wie co robić to można wygrać na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

motormash jest przecież super - to kalka areny z destruction derby z broniami przecież. Jak się nie podoba wam ten tryb to znaczy że w DD też wam nie przypadł do gustu.

 

I wcale nie jest taki chaotyczny - przecież każdy na jego początku ma przypisanego losowo "wroga"(cały czas jest nad nim strzałka",w czasie rozgrywki wrogiem staje się automatycznie ten który nas zniszczy). Napier.dalanie tylko w niego daje wam o wiele więcej punktów niż w innych przeciwników i to jest klucz do zwycięstwa :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no trzeba się wziąć wreszcie za singla...swoją drogą ja nigdy wybitnym skillem w wyścigach się nie odznaczałem więc mnie ownować to nie sztuka . Choć po grze z Tobą w Wipka HD wróżę Ci świetlaną przyszłość na serwerach Blura. Jeszcze na dniach Emet dojdzie do grona blurowców , tego to znowu pamiętam z motorstormów

 

Swoją drogą Hysz jak Ci się podoba Blur? Bo byłeś jednym z większych fanów z forum wipeouta i choć wg mnie trochę niesprawiedliwie jest porównywać obie gry to mimo wszystko obie reprezentują "wyścigi z dopałkami"

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Blur jest w pytkę, o! To nie to samo co WHD, niemniej jednak tworzy przyjazny klimat i potrafi wciągnąć :D. Granie z dopałkami prawie identyczne jak w WHD, te same strategie mają zastosowanie, więc jest git. Niestety klimat futurystycznych antygrawitacyjnych formułek bardziej do mnie przemawia... co nie zmienia faktu, iż będę się bawił z Blurem przed dłuuugi czas:).

Online to osobna bajka, tam to dopiero można pozdobywać rzeczy, porobić akcje jakieś, nie grałem jeszcze z żadnym znajomym, ale coś czuje już te rozmowy typu 'dawaj na 3 władujemy mu shunta w dupsko xD'

Będzie zacnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...