Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że zostałem zignorowany więc powtórzę moje pytanie.

 

Planuje zakup FIFA 10 na ps2 i teraz pytanie.

W tej edycji powinny znaleźć się Mistrzostwa Świata w RPA, czy faktycznie mamy możliwość rozegrania mistrzostw i eliminacji ?

Czy jest reprezentacja Polski w aktualnym składzie?

Odnośnik do komentarza

Widzę że zostałem zignorowany więc powtórzę moje pytanie.

 

Planuje zakup FIFA 10 na ps2 i teraz pytanie.

W tej edycji powinny znaleźć się Mistrzostwa Świata w RPA, czy faktycznie mamy możliwość rozegrania mistrzostw i eliminacji ?

Czy jest reprezentacja Polski w aktualnym składzie?

 

Mistrzostw świata nie ma,

Polska jest.. ze składem nawet przewidzieli przyszłość bo Borubara w niej nie ma :P no ale ważne ze Obraniak jest, a Błaszczykowski dostal boosta statystyk w stosunku do 09(teraz jest najlepszym zawodnikiem w drużynie)

Edytowane przez Kejim
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Dla mnie kontra i one-two to podstawa. W F10 to nie idzie jak tego chcę. Po dopaleniu 09 czułem się jak ryba w wodzie. Nie lubię rozkminy nad piłką, mozolnego konstruowania akcji, nuży mnie to. To jest elektroniczna piłka, ma być to co chcę. Na razie F10 ustępuje edycji 09. Już nie wspominam o babolach bramkarzy i ich wychodzenie na 11 metr bez potrzeby :/

Nie wiem, KoBik też lubi klepy a tutaj już tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Są świetne klepy, ale nie one-two. Można z powodzeniem rozegrać całą akcję grając z pierwszej piłki, tyle że teraz wymaga to troszkę więcej myślenia i zręczności. A o to przecież chodzi.

 

To akurat dowód na to, że FIFA się rozwija. W ISS Pro Evolution też zagrania one-two wychodziły jak po maśle i był to najsłabszy element gry.

 

kufir, Mistrzostwa Świata? Dlaczego "powinny"? Spodziewaj się raczej bonusowej "fify" w połowie przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza

do samej rozgrywki i konstruowania akcji zastrzeżeń nie mam, ale bramkarze i strzały mi nie podchodzą ;] może z biegiem czasu nauczę się lepiej wykorzystywać sytuacje, ale nie bardzo wiem jak można lepiej strzelić do pustej bramki, niż wycelować w środek z r1, więc tym bardziej dziwi mnie, że w takich sytuacjach najlepsi napastnicy w grze (zlatan, drogba, benzema, ronaldo itp) posyłają piłkę obok słupka.

 

Dodatkowe spostrzeżenie z mojej strony jest takie, że jak się wpadnie na kogoś przyzwoitego online, to bardzo ciężko gra się w obronie i często akcje biegną nie przerwanie od własnej bramki (gra z pierwszej piłki i na koniec trójkąt !) do nie wykorzystanej setki pod bramką oponenta (oczywiście w obie strony). Trzeba potrenować ;o

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zakupiłem w Empiku na PS3 za 149zł.

Faktycznie graficznie jest słabiej niż 09 którą posiadam w wersji na X360, jakoś tak mniej wyraźniej.

 

W tym roku zdecydowałem się na wersję na chlebak, by pograć po sieci za free.

Zagrałem wczoraj 6 meczy towarzyskich online (5 wygranych i jednak przegrana w karnych) i jest naprawdę fajnie.

Moim zdaniem gra się lepiej niż w 09, strzały mimo że nie wchodzą łatwo, są tak jakby bardziej realistyczne. Czuć ciężar piłki.

Jest duża przewaga obrony nad atakiem (grałem Interem) ale to dobrze moim zdaniem.

Gra ewidentnie foruje grę z klepy, dokładne wymienianie podań po ziemi.

Wychodziły mi takie akcje o jakich w 09 mogłem pomarzyć. Kontrola nad piłką i podaniem jest bardzo dobra. W tych 6 meczach raz udało mi się strzelić gola po lobie i miałem ze 2 słupki i jedną poprzeczkę, co wydaje się w miarę realistycznym wynikiem.

Oczywiście co już wiadomo wrzutki nie wchodzą już tak łatwo jak w poprzedniczce i to ogromny plus.

Udało mi się nawet strzelić gola z wolnego w okno z około 17 metrów (nie wiem jakim cudem ;) ).

Na razie jestem zadowolony, ale muszę więcej pograć by wydać ostateczny werdykt, moim zadniem jednak jest znacznie lepiej niż w 09.

Do tego ta rewelacyjna cena !

Odnośnik do komentarza

podbijam :)

 

powiedzcie mi ile kosztuje live sezon 2.0 dla jednej ligi ?

 

chyba jeszcze nie wiadomo. Ja przynajmniej nigdzie się na cennik nie natknąłem, a sam live jest jeszcze 'nieczynny'. (chyba, że mam lewą kopię ;p).

 

Dzięki za info, znalazłem na PL stronie FIFY, trochę ich pogieło (nie pamiętam ile kosztował w 09) w 10 jedna liga 4.99 Euro ~ 22 PLN wszystkie 5 9.99 Euro ~ 44 PLN. Bez sensu cena za 1 sztukę, trzeba będzie kupić komplet. Chyba, że ostatecznie coś się zmieni z cenami :)

 

http://fifa.easports.com/plPL/news.action?id=news_sezonlive&page=1

Odnośnik do komentarza

Zaczyna się dojenie kasy. Kup ligę 2.0, kup nowe ciuszki, nowe tryby, dobrze, że patche jeszcze za darmo są.

 

No, ale coś tak liga 2.0 prezentuje sobą, więc jak dla mnie te 44 za 5 lig to nie jest tak dużo.

 

 

Wczoraj pyknąłem dwa meczyki (na więcej nie miałem czasu), klasyk polskiej ligi czyli Lech vs Legia.

 

Co mnie zaskoczyło, to komentarze - nawiązywały do tego, że to pojedynek między odwiecznymi rywalami, nawiązywanie do kibiców Lecha, jakieś takie pierdółki, normalnie jakbym TV oglądał O_O. Nie wiem, może to dlatego, że pierwszy raz mam piłkę z polskim komentarzem, może mnie te sztuczki omamiły (pewnie wszystko tworzone jest na bieżąco wg. schematu), ale jak na pierwszy raz to genialnie.

 

Grafika mi się bardzo podoba, na zbliżeniach prezentuje się dobrze. Animacja to mistrzostwo świata, PES przy FIFCE wygląda jak zbieranina 22 goryli z kijami w du,pach (i te garbate postacie bez piłki xD). Co prawda mam wrażenie, że 09 jakoś tak lepiej się prezentowała, ale... 360stopniowy bieg ryje beret, sam się wczoraj dziwiłem, co mi tutaj wskakują za piękne akcje!

 

Rozwala mnie bogactwo opcji. Po obczajeniu sobie filmików instruktażowych doszedłem do wniosku, że system jest taki jak w PESie (te same zagrania) i lepszy. Kupa różnych kiwek, to mnie zmasakrowało, co tutaj z piłką za pomocą jednej gałki można wyczarować, i to tak intuicyjnie! Czekają na mnie jakieś pierdoły pokroju Virtual Pro (rozwijanie postaci przez wykonywanie zadań, niczym w RPG), jakieś tryby menedżerskie, dzisiaj w to wbijam by obadać. Nudzić się na pewno nie będę.

 

Kiedyś lubiłem pyknąć dwa-trzy mecze w PES'a. Teraz mam ochotę grać bez przerwy, nigdy dotąd nie najarałem się tak na grę sportową :D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Gram dalej i dostaje baty z jakimiś lamami co znowu młócą jak zwykle jednymi i tymi samymi zespołami. W 09 potrafiłem ukrócić im nosa, tutaj nie ma szans. Tępawo napierają na bramkę i loby wchodzą aż miło, bo Buffon przecież nie będzie stał na linii bramkowej prawda? kto (pipi)a nimi kieruje? ja czy CPU? do poprawy i to od zaraz.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Tępawo napierają na bramkę i loby wchodzą aż miło, bo Buffon przecież nie będzie stał na linii bramkowej prawda? kto (pipi)a nimi kieruje? ja czy CPU? do poprawy i to od zaraz.

 

no o tym właśnie mówiłem. Zlatanem można chyba z zamkniętymi oczętami na bramke sunąć ;/ , a i tak się porozpycha, poprzebija. W F1o jak dla mnie pare rzeczy do poprawy jest.

 

A i jeszcze jedno. Coś namieszali z custom tactics ;o Poustawiałem sobie taktykę tak jak w o9 (całkiem nieźle mi się na niej grało), a piłkarze zachowywali się gorzej niż na standardowych ustawieniach.

 

Trochę narzekań, może przywyknę, może poprawią, ale jedno trzeba tej grze oddać - mimo tych zarzutów, ciągle gram 'jeszcze jeden meczyk' ;p

Odnośnik do komentarza

Gram dalej i dostaje baty z jakimiś lamami co znowu młócą jak zwykle jednymi i tymi samymi zespołami. W 09 potrafiłem ukrócić im nosa, tutaj nie ma szans. Tępawo napierają na bramkę i loby wchodzą aż miło, bo Buffon przecież nie będzie stał na linii bramkowej prawda? kto (pipi)a nimi kieruje? ja czy CPU? do poprawy i to od zaraz.

 

2x /\ wg instrukcji gk pozostaje na linii

 

też mam niemiłe wspomnienia z dzisiejszej nocy, cisne jak oszołom a przegrywam po strasznych szmatławcach zdupy, momentami random jak w PESie, no i na red connection gra mija się z celem bo masz opóźnienia na buttonach, tylko i wyłącznie green con.

 

to że ludzie będą grać Realem i Barcą było do przewidzenia, już wymyślam takty antyreal antybarca :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...