Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

U was też występuje takie lekkie ścięcie po wyjściu z menu na arenę treningową? Biegnę chwilę Rooneyem,zamuli i już jest OK. Do tego framerate na niektórych stadionach przy powtórkach jest bardzo słaby.Mam nadzieję,że uwzględnia to w patchu.(X360)

 

Damn,nikt nie ma FIFY na 360?

 

a)wina płyty

b)wina konsoli

c)ta gra tak ma

 

FIFA10 "nagradza" oszustów ?

 

http://www.gamezilla.pl/content/fifa-10-nagradza-oszustow

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

ciekawa sprawa, choc i tak wielu to trofeum oleje nie nie bedzie to dla nich plama na honorze. ;)

 

kupilem w koncu swoja kopie. bylem w gliwickim Empiku i facet za lada powiedzial, ze wczoraj dostawa przyszla i calosc sprzedala sie w pare godzin w promocyjnej cenie 149 zl. pojechalem wiec do Tesco gdzie kupilem ja za 169. cena w porzadku. chcialem miec swoja FIFE 10 jak najszybciej, wiec przmknalem oko na te 20 zl. ;)

 

odczucia na razie jak najbardziej pozytywne. w koncu mam czas zeby tworzyc akcje takie jakie chce, bez presji ze mecz zaraz sie skonczy. mam wrazenie ze rozgrywka na normalnej szybkosci jest troszke wolniesza niz w demie, ale moze to takie zludzenie ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jak kur.wa skutecznie strzelić gole po główce?

Wychyl analog prosto w stronę bramki, nie na ukos. Gra bardzo reaguje na wysunięcie gałki. Jak stoisz przed bramką i dasz idealnie na ukos, to strzeli Ci idealnie na ukos - czyli niecelnie. A jak dasz prosto w bramkarza, to teoretycznie powinna polecieć prosto w bramkarza, ale wiadomo - jakieś odchylenia zawsze są plus to, że nie zawszsze trzymasz idealnie na ukos i wtedy może wpaść. Polecam nauczyć się dokładnie celować analogiem. Przy główkach jest to bardzo istotne. Tak przynajmniej jest w demie.

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to wy sterujecie gałką odkąd to możliwe, czy teraz gdy się inaczej nie da bo jest 360? Ja wcześniej wolałem krzyżaka, może i było 8 kierunków, ale precyzja (przynajmniej dla mnie) większa niż tym analogiem. No może to kwestia przyzwyczajenia, może nie wychylam nim dokładnie bo przecież nie patrzę się na pada jak gram. Ale czasem gdym mam klarowne sytuacje to mi podaje do kogoś zupełnie innego lub blisko tego kogo potrzeba, ale nie do niego i po akcji.

 

Czy to wina tego że jestem niedokładny? A czy może mieć to związek z tym ustawieniem (chyba w ustawieniach kontrolera) tego suwaka pomocy przy wybieraniu zawodnika do podania? Czy jak to się nazywa bo nie pamiętam dokładnie, mam nadzieję że kojarzycie.

Albo czy może z tym że raz po tym co się wydarzyło na boisku byłem z deczka wściekły i przywaliłem (co prawda nie jakoś mocno) o podłogę (ach te emocje :P) No ale pad działa, normalnie reaguje na komendy wszystkie przyciski działają, więc chyba niedokładność czy ten suwak?

 

Inna kwestia - jak ustawiacie sobie podania zwykłe, dośrodkowania, strzały - ręcznie, auto? Jest jakieś uchodzące za najkorzystniejsze ustawienie? Jak ktoś poświęci dużo czasu na manual to będzie lepiej kontrolował drużyne? Ja teraz gram na auto i na częściowych.

Odnośnik do komentarza

I ja dorwałem swoją sztukę, tym razem wraz z X360 :)

Co do grafy, to pełna wersja na 360-ke jest ładniejsza niż wersja demo na PS3.

Szerzej o gameplay'u będę się mógł wypowiedzieć jak rozegram co najmniej ze 100 meczyków, na razie jest to najlepsza konsolowa kopanina ever.

Największą wadą jest dla mnie teraz pad od X360. Jak Wy na tym gracie?

Odnośnik do komentarza

Gram w tą fifę i mam jedno pytanie.

Jak wykonuje się zwód z przyciskiem L2 ?

Wciskam go stojąc, biegnąc, na sprincie i NIC.

 

A nie czasem L1? Trzymając przycisk majtaj prawą gałką.

 

 

W Instrukcji i w sterowaniu w grze pisze:

 

Zwód - Przycisk L2

Rozpoczęcie biegu Przycisk L1 (nacisnij)

 

Sprint Przycisk R1 (Trzymaj)

 

 

Dwie komendy które wytłuściłem nie działają.

Trzymanie L2 + miotanie gałką analogowa powoduje wykonywanie tych samych zwodów przy użyciu samej gałki. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Krzyżak na dualu jest mega dokładny, ale nie widzę sensu ograniczać się tylko do 8 kierunków, kiedy w tym roku mamy swobodę biegania we wszystkich kierunkach O_o. W tym przypadku da się grać TYLKO na gałce.

 

Jak ja gram na padzie od Xboxa 360? Normalnie ;]. To samo pytanie mogę zadać posiadaczom DS3, po prostu to jest kwestia przyzwyczajenia. Jeszcze tydzień i będziesz doceniać zalety obu padów :).

 

Wczoraj rozegrałem sobie kilka meczyków, w tym dwa przeciwko bracholowi i powiem Wam, że ta gra wymiata. Jak zobaczyłem te przepychanki na boisku w walce o piłkę, jak zobaczyłem sędziego podskakującego nad piłką, jak zobaczyłem powietrzną walkę o piłkę, efektowne parady... Wreszcie jak zobaczyłem tą swobodę w rozgrywaniu akcji... jezu, żegnam PES'a na najbliższy rok. Ta gra wymiata!

 

Zacząłem wczoraj tryb menedżerski. Nigdy nie łapałem, o co chodzi z tymi transferami, a jak widzę to jest główne mięcho tego trybu. Może mi ktoś pomóc, jak to działa i kogo brać? Zacząłem sobie grać Lechem Poznań i powiem Wam, że klimat jest profesjonalny. Odpowiedni komentarz, nagłówki gazet, mały, europejski stadion... Doszło do tego, że na telewizorze SD zastanawiałem się, czy to jeszcze gra czy już real-time. W tym momencie NIE DA SIĘ rozróżnić prawdziwych piłkarzy od tych w FIFA 10 na kamerze Tele na SDTV. Naturalność ruchów jest tak świetna, że po prostu się nie da.

 

Zassałem tego patcha, wiecie może co on daje? No i śmiechem na sali jest to, że muszę mieć Golda, żeby uploadować powtórki czy zdjęcia ;f.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym :

 

W Instrukcji i w sterowaniu w grze pisze:

 

Zwód - Przycisk L2

Rozpoczęcie biegu Przycisk L1 (nacisnij)

 

Sprint Przycisk R1 (Trzymaj)

 

 

Dwie komendy które wytłuściłem nie działają.

Trzymanie L2 + miotanie gałką analogowa powoduje wykonywanie tych samych zwodów przy użyciu samej gałki. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym :

 

W Instrukcji i w sterowaniu w grze pisze:

 

Zwód - Przycisk L2

Rozpoczęcie biegu Przycisk L1 (nacisnij)

 

Sprint Przycisk R1 (Trzymaj)

 

 

Dwie komendy które wytłuściłem nie działają.

Trzymanie L2 + miotanie gałką analogowa powoduje wykonywanie tych samych zwodów przy użyciu samej gałki. O co chodzi ?

Zwody się robi trzymając L2 i machając PRAWĄ gałką. Na jutubie znajdź sobie video tutorial z FIFY09, większość (jak nie wszystkie) zwodów działają w 10.

 

Rozpoczęcie biegu - tu chyba chodzi o to, że jak wciśniesz ten przycisk będąc przy piłce, to Twój partner zacznie wybiegać do podania na dobieg, ale jakoś nie wiem czy to do końca działą. Mi się zawsze wydawało, że od tego jest R1, a z kolei niektórzy piszą, że jednak L2. Jak to w końcu jest?

 

Sprint Przycisk R1 - WRONG. Od sprintu jest R2, przynajmniej na ustawieniu New Alternate.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...